Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Sprzedaż Sal Królestwa  (Przeczytany 8526 razy)

Offline Siedemtwarzy

Odp: Sprzedaż Sal Królestwa
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Maj, 2019, 22:26 »
Sala Zgromadzen na Szwedzkiej juz zburzona. Nowe apartamentowce w jej miejsce powstaja. To było piękny interes, bo wzięto w dzierżawe na 99 lat, później jak już puszczono bajeczke o obwodnicy i zbudowano sale w Ursusie, to podzielono sale na małe salki. Dokładnie to aula została a sale zrobiono z korytarza i kafeterii, co wyglądało kuriozalnie. Następnie  sprzedano całość, a ciekawym faktem jest, że sala z pierwszego dnia użytkowania po remoncie a z dnia sprzedaży urosła o ponad 200 m.kw. oczywiscie tylko na papierze.


Offline Melchior 22

Odp: Sprzedaż Sal Królestwa
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Maj, 2019, 23:46 »
Zbór Budzisław został rozwiązany a sala już rok stoi pusta i chyba nikt nie chce jej kupić :p


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Sprzedaż Sal Królestwa
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Maj, 2019, 06:11 »
Zbór Budzisław został rozwiązany a sala już rok stoi pusta i chyba nikt nie chce jej kupić :p

Świetnie, powinny stać wszystkie puste, JAKO NIEME ŚWIADECTWO, niszczycielskich działań sekty świadków jehowy.

A każdy z odrazą powinien patrzeć na miejsca, "kaźni", ludzkich osobowości, przeprowadzane przez sługusów Warwick, uściślając rzecz, starszych i sług pomocniczych. Ci ludzie stosując się do wytycznych " CIELCA", przekierowywali myślenie, pozbawiając jednostki osobowości.
« Ostatnia zmiana: 21 Maj, 2019, 06:14 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline klara kot

Odp: Sprzedaż Sal Królestwa
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Maj, 2019, 09:00 »
W moich okolicach sale sa raczej budowane... Żnin, Gniezno


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Sprzedaż Sal Królestwa
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Maj, 2019, 09:18 »
W moich okolicach sale sa raczej budowane... Żnin, Gniezno

Oczywiście, że podkreślenie jest moje.
Chciałem się dopytać, a co z tą salą 'starą' w Gnieźnie będzie? Sprzedaż?
Według legend, to był 'antyk prehistoryczny', czyli pierwszy obiekt w PL w czasach nowożytnych.
Żnin - tam chyba kiedyś zjazdy motocyklowe były. Ale to nie na temat. :D


Offline Siedemtwarzy

Odp: Sprzedaż Sal Królestwa
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Maj, 2019, 12:21 »
Ciekawa sytuacja była w Tłuszczu. Nie znam, zbyt wielu szczegółów, ale lokalsi kupili stary, niewielki punkt usługowy, odremontowali w większości własnym sumptem. Sąsiednie zbory pomagały, i następnie sprzedano. (Zdjecie poglądowe). Chętnie bym się więcej dowiedział o tej transakcji pomnażania mienia pana.


Offline Xevres

Odp: Sprzedaż Sal Królestwa
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Maj, 2019, 12:52 »
Ciekawa sytuacja była w Tłuszczu. Nie znam, zbyt wielu szczegółów, ale lokalsi kupili stary, niewielki punkt usługowy, odremontowali w większości własnym sumptem. Sąsiednie zbory pomagały, i następnie sprzedano. (Zdjecie poglądowe). Chętnie bym się więcej dowiedział o tej transakcji pomnażania mienia pana.

Pomagałem przy tym remoncie, pamietam tylko jak drogę robiliśmy co wymagało pozbycia się płyt betonowych, masakra jakaś. Fajnie, ze moja praca nie poszła na marne i ktoś z tego teraz dobrze korzysta.
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline Melchior 22

Odp: Sprzedaż Sal Królestwa
« Odpowiedź #22 dnia: 21 Maj, 2019, 23:22 »
Świetnie, powinny stać wszystkie puste, JAKO NIEME ŚWIADECTWO, niszczycielskich działań sekty świadków jehowy.

A każdy z odrazą powinien patrzeć na miejsca, "kaźni", ludzkich osobowości, przeprowadzane przez sługusów Warwick, uściślając rzecz, starszych i sług pomocniczych. Ci ludzie stosując się do wytycznych " CIELCA", przekierowywali myślenie, pozbawiając jednostki osobowości.

Teraz niektórzy mieli 5km na sale a teraz mają po 30km masakrycznie daleko.

Oczywiście, że podkreślenie jest moje.
Chciałem się dopytać, a co z tą salą 'starą' w Gnieźnie będzie? Sprzedaż?
Według legend, to był 'antyk prehistoryczny', czyli pierwszy obiekt w PL w czasach nowożytnych.
Żnin - tam chyba kiedyś zjazdy motocyklowe były. Ale to nie na temat. :D

W Żninie jak otwierali sale aż podobno starosta był na otwarciu
W Gnieżnie zanim ruszy budowa to trochę czasu na tej działce straszne skarpy i trzeba będzie dużo ziemi nawieść aby zacząć kopać fundamenty, starej sali trochę szkoda moi przodkowie z rodziny pomagali na budowie, tam problem z parkingiem którego niema max 4 samochody wejdą, chyba sprzedaż bo co innego albo będzie stała jak w Budzislawiu.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Sprzedaż Sal Królestwa
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Maj, 2019, 01:49 »
mtg:
Sala została sprzedana w Sławkowie ul. Krakowska 100 koło Olkusza a pieniądze na spłatę sali przekazali, do której zostali siłą zmuszeni na pokrycie jej spłaty, miałem zaproszenie na jej otwarcie ale choć jestem archiwistą przy porządkach makulatury sekty (Ww) najprawdopodobniej wyrzuciłem, szkoda byłby ubaw jak to z pompom czynią (były tam przez  okres użytkowania dwa małżeństwa jako gospodarze, ZZ i IH)
Chciałem lepsze zdjęcie przesłać lecz u wujka Goo.. tylko jest takie.
Oj ciężko niewolnicy tam pracowali, cieszyli się, że nareszcie będą mieć salkę w mieście, nie mało każdy dawał swój wkład finansowy oraz robociznę itp.
Sprzedana jest jeżeli się nie mylę 3-4 lata, nie pamiętam dokładnie ( a dojeżdżają autobusem gdzie ich przerzucili - kilka km najtrudniej w zimie).
« Ostatnia zmiana: 22 Maj, 2019, 01:55 wysłana przez Nadaszyniak »


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Sprzedaż Sal Królestwa
« Odpowiedź #24 dnia: 12 Lipiec, 2019, 14:29 »
Ciekaw jestem, w jakim stopniu członkowie zboru świadków jehowy w Polsce, mają świadomość sprzedaży globalnej, sal królestwa przez Warwick?


Offline dziewiatka

Odp: Sprzedaż Sal Królestwa
« Odpowiedź #25 dnia: 12 Lipiec, 2019, 16:03 »
Co to takiego sala królestwa,to taki kościółek ŚJ i podobnie jak w wielu wyznaniach tam też funkcjonuje mechanizm budujemy dom boży lub dom wielbienia i każdy kto może i nie może niech daje bo to dla Boga.I o co takie halo że biznes robi na tym kierownictwo,to też jest wspólne wszystkim wyznaniom.


Offline Drengr

Odp: Sprzedaż Sal Królestwa
« Odpowiedź #26 dnia: 12 Lipiec, 2019, 17:48 »
Jakoś nie słychać o kościołach KK że wybodowano a po 5 latach sprzedano i kasa do Watykanu.

Tak samo jakoś kościoły innych sekt czy wyznań są w tych samych miejscach od wielu wielu lat.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Sprzedaż Sal Królestwa
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Lipiec, 2019, 18:37 »
Co to takiego sala królestwa,to taki kościółek ŚJ i podobnie jak w wielu wyznaniach tam też funkcjonuje mechanizm budujemy dom boży lub dom wielbienia i każdy kto może i nie może niech daje bo to dla Boga.I o co takie halo że biznes robi na tym kierownictwo,to też jest wspólne wszystkim wyznaniom.

Nic takiego, Ty dziewiąta dalej jesteś starszym, nie interesuje mnie za co wyleciałeś o ile wyleciałeś z sekty, bo to co tu robisz, CUCHNIE mi rozmywaniem tematów i tłumaczeniem sekty.

Dostajesz ignora ode mnie, nie odczuwam potrzeby dyskutować na tym poziomie.

Inne sekty mnie nie interesują, tym bardziej, K. K.

Natomiast interesuje mnie to co rąbią "panowie", którzy pod przykrywką dobrowolnych datków ciągną pieniądze od każdego, nie wyłączając starców i dzieci.

Byle zaspokoić swe chciwe dążenie do posiadania, by wkońcu wyprowadzać pieniądze do rajów podatkowych.

Hieny cmentarna z Warwick.


Online Gremczak

Odp: Sprzedaż Sal Królestwa
« Odpowiedź #28 dnia: 12 Lipiec, 2019, 21:30 »
Co to takiego sala królestwa,to taki kościółek ŚJ i podobnie jak w wielu wyznaniach tam też funkcjonuje mechanizm budujemy dom boży lub dom wielbienia i każdy kto może i nie może niech daje bo to dla Boga.I o co takie halo że biznes robi na tym kierownictwo,to też jest wspólne wszystkim wyznaniom.
Ale przecież oni (ŚJ) są inni.Ci wszyscy służą diabłu.Tak sami twierdzą.To chyba nie przystoi tak samo postępować.


Offline AQRAT

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 71
  • Polubień: 119
  • Łaska Pana Jezusa Chrystusa z Wami wszystkimi Amen
Odp: Sprzedaż Sal Królestwa
« Odpowiedź #29 dnia: 08 Grudzień, 2019, 17:23 »
Czy wiecie coś o dużej sali zgromadzeń w Sosnowcu na ulicy Mikołajczyka ?
Gdzieś słyszałem, że na zachodzie jest wystawiona na sprzedaż. Szukałem, ale niestety nic nie znalazłem.

Pozdro.