NA DOBRY POCZĄTEK > OGÓLNIE O FORUM

"Szanuj bliźniego swego" - zmiana w regulaminie forum

<< < (7/8) > >>

HARNAŚ:
Wreszcie doczekałem się reakcji i odpowiedzi a nie wyrzucania na cmentarz . Dziękuję .

mav:

--- Cytat: HARNAŚ w 12 Maj, 2019, 22:38 ---Wreszcie doczekałem się reakcji i odpowiedzi a nie wyrzucania na cmentarz . Dziękuję .

--- Koniec cytatu ---

Wyrzucanie na cmentarz również jest reakcją, tym bardziej, gdy Twoje posty łamały dopiero co wprowadzoną w tymże wątku politykę :). Nawet jeżeli mielibyśmy przyznać Ci rację w tym co napisałeś, to nie uważasz, że bylibyśmy niekonsekwentnymi hipokrytami, gdyby chwilę po tym jak napisaliśmy, że takie posty będziemy usuwać mielibyśmy Twoje akurat zostawić?

Adam_73:

--- Cytat: DeepPinkTool w 12 Maj, 2019, 20:01 --- :) Adamie, któż by śmiał tłumacząc coś Tobie robić to jak krowie. Przecież inteligentniejszy z Ciebie zwierz niż woły, to pewnie dzięki krzyżówce z aniołym.  ;)

--- Koniec cytatu ---

ale pożartowac bedzie wolno czy to już zabronione?
czy teraz juz wszystko musi byc tak ladnie, cacy, na poważnie, rece na kolderce?? :-)

Villa Ella:
Kochani! Każdy udzielający się na tym forum ma swoich wielbicieli i oponentów. Nie da się ustanowić sztucznie jednomyślności i jedności, wśród ludzi o różnych poglądach, tylko dlatego, że byli, czy są jeszcze wśród świadków. To prawda, że internet zalewa fala hejtu, która przeraża, jednak nie przesadzajmy, że u nas jest aż tak źle. NIE JEST. Zawsze, gdzie jest dyskusja, tam są emocje, tego się nie da uniknąć. Jesteśmy prawdziwymi ludźmi, nie manekinami. Natomiast NIE MA prawdziwej NIENAWIŚCI, do kobiet, mężczyzn, wierzących, niewierzących, czy kogo tam jeszcze. Nie wierzycie, to poczytajcie, jak wyglądają komentarze, choćby na onecie i porównajcie z naszymi. To, że każdy został poniekąd poraniony przez orga nie oznacza, że ma patrzeć wyłącznie na czubek własnego nosa i u ludzi o przeciwnych poglądach, doszukiwać się nienawiści. NIE ZAWSZE KAŻDY MUSI MIEĆ RACJĘ, A ZWRÓCENIE UWAGI PRZEZ INNYCH UŻYTKOWNIKÓW, CZY ADMINISTRACJĘ, TO NIE JEST OBJAW DYSKRYMINACJI. Prawda, że niektórzy powinni zastanowić się co piszą (ja czasem też, niestety), bo poziom niektórych wypowiedzi, nie licuje z wiekiem wypowiadających je uczestników. Warto się zastanowić, zamiast potem edytować i wypierać się.
I jeszcze jedno, co mnie oersonalnie drażni... Kochani, w internecie używamy nicków. To takie nasze internetowe nazwiska. Starajmy się unikać personaliów, nawet jak je znamy, bo wygląda to komicznie. Takie Maćkowanie, na przykład, użytkownikowi o nicku Mav..

Adam_73:
ludzie blagam was, dajcie juz spokoj
bo to juz slabe sie robi...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej