Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kolejna debata o ŚJ  (Przeczytany 2682 razy)

Offline sawaszi

Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Maj, 2019, 01:22 »
   Tak, sztylety latają w powietrzu :D
 
Sąsiad pewien powiadał ; "sztachetą lub broną nie utrącisz komara" -jak komuś (to zwierze) na nosie siedzi  ;D
A cha to powiadał pewien baca na hali ( 8-) )


Offline matus

Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Maj, 2019, 02:04 »
"Kolejne wcielenie Trampka" ;)
Nie. Tylko pewne beczące zwierzę pewnego boga.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline Fantom

Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Maj, 2019, 02:25 »
Korzyński to Brajan vel Kowalczyk. Jako Korzyński swoją obecnością zaszczyca grupę na fb prowadzoną przez pseudo ŚJ Sobocińskiego.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Maj, 2019, 10:14 »
Twoje Estero przepychanki z Harnasiem, to zabawa w piaskownicy, ci to jadą z koksem, waga ciężka. :)
Przeczytałem. Hejt najcięższego kalibru. Podobny do tego, jaki klakierzy Bożydara stosowali wobec mnie.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Storczyk

Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Maj, 2019, 10:53 »
Przed monitorem stukac w klawisze potrafia,a w rzeczywistym świecie to pikusie.Niech na wyscigi do  Dakaru sie
 jeden z drugim!


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Maj, 2019, 11:01 »
Czy to ta Danuta z Dolnośląskiego?


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Maj, 2019, 11:51 »
Od personalnych dyskusji i wylewania sobie żali jest PW
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Estera

Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Maj, 2019, 12:06 »
Czy to ta Danuta z Dolnośląskiego?
   Nie, WIDZĘ MROKI, sprawdziłam.
   Tego komentarza pod filmem nie napisała Danuta Kubik, choć pewne fakty, jakby nakładają się na siebie.
   Ona swoje komentarze pod filmami na you tube pisze pod nickiem, albo:
  "Owca Jehowy", albo jako ...
  "Danuta Kubik".
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Maj, 2019, 13:00 »
   Nie, WIDZĘ MROKI, sprawdziłam.
   Tego komentarza pod filmem nie napisała Danuta Kubik, choć pewne fakty, jakby nakładają się na siebie.
   Ona swoje komentarze pod filmami na you tube pisze pod nickiem, albo:
  "Owca Jehowy", albo jako ...
  "Danuta Kubik".
[/quot

Dziękuję Estero za odpowiedź.

Miłego dnia, życzę :)


Offline sorbe

Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Czerwiec, 2019, 00:48 »
1ma1 ya1 i Jan Gryko to para wzajemnej adoracji.

Siedzą i klepią na klawiaturze od rana do nocy i nawet w nocy i prowadzą dysputy nt. interpretacji Biblii, na wersety i słowa, ale ró0wnież nie tylko na tematy religijne. Odpisują praktycznie 24/h. Nie wiem kiedy oni śpią, chyba że piszą z bardzo oddalonych od siebie krajów gdzie są różne strefy czasowe :) Albo jest ich więcej jeden śpi drugi odpisuje, później ten pierwszy odpisuje a ten drugi śpi. Sami sobie łapki w górę stawiają. Spróbuj się nie zgodzić z ich interpretacją Biblii, to kobieta (?) logująca się pod nickiem 1ma1 ya1 zaczyna wyzywać, obrażać od nieuków sekciarzy a nawet zboczeńców (!). Obydwoje to osoby które mają nierówno pod kopułą, nawracacze całego świata i tylko oni mają rację. Psychiatra pilnie potrzebny :) Nie wiem skąd oni mają tyle czasu na sprzeczanie się z całym internetem o interpretację Biblii. Zawsze musi być ich ostatnie słowo, choćbyś odpisywał 200 razy to i tak na końcu oni ci odpiszą i wyzwą od nieuków i zboczeńców. Najciekawsze jest to, że w ogóle nie zwracają uwagi na argumenty które przytaczasz tylko z klucza je negują a następnie wyzywają.

W końcu jednak trafi kosa na kamień bo nie takie cwaniaki się trafiają. Już poniżej jedna kobita go wyjaśniła to uciekł.

Film z bliskiego spotkania z 1ma1 ya1, choć może to jest jedna i ta sama osoba co Jan Gryko.

https://www.youtube.com/watch?v=qBHe78PxtDA
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwiec, 2019, 01:33 wysłana przez sorbe »


Offline sorbe

Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Czerwiec, 2019, 02:30 »
do usunięcia
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwiec, 2019, 02:42 wysłana przez sorbe »