OGŁOSZENIA oddam, przyjmę, wymienię literaturę > SZUKAM, ODDAM, ZAMIENIĘ

Impreza charytatywna w Opolu - potrzebna pomoc

<< < (2/2)

Niezapominajka:

--- Cytat: Xevres w 08 Maj, 2019, 15:31 ---I bardzo dobrze czynisz, jeśli człowiek działa zadaniowo to może osiągnąć prawie wszystko.

Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na info z Opola

--- Koniec cytatu ---

Będzie duży odzew, wszystkie media zaangażowałam, teraz tylko dopilnować aby się spisali.

Pozdrawiam :)

Tazła:
  A coś więcej na ten temat? Co dla kogo, kiedy i jakiś numer konta?

Niezapominajka:

--- Cytat: Tazła w 08 Maj, 2019, 18:31 ---  A coś więcej na ten temat? Co dla kogo, kiedy i jakiś numer konta?

--- Koniec cytatu ---

Masz info na priv

Będzie charytatywny mecz piłki nożnej drużyna prezydenta miasta Opola kontra dziennikarze, oraz część artystyczna : do boju zagrzewać nas będą bębny afrykańskie, będzie artystyczny pokaz piesków, spotkania ze sportowcami, pokazy judo, karate, przyjdzie drużyna foodboolu amerykańskiego i bejsboliści. Będzie mini unihokej, trampolina, kącik dla małych dzieci ( jestem w trakcie dogadywania szczegółów). Mecz komentować będzie dziennikarz sportowy wraz z Grzegorzem Lato. Na koniec koncert muzyczny Maji Ppiątek i Jakuba Cajznera https://www.youtube.com/watch?v=zuk8kuBDtns

Catering, grill, wata cukrowa, popcorn, napoje

To chyba tyle

Terebint:
Życzę powodzenia, mam nadzieję, że się Wam uda.

Niezapominajka:
Za nami piknik rodzinny nad Odrą, w czasie którego wraz z wolontariuszami zbieraliśmy pieniądze na leczenie chorego.
Chciałam wrzucić króciutki filmik, ale nie wskakuje.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej