OGŁOSZENIA oddam, przyjmę, wymienię literaturę > SZUKAM, ODDAM, ZAMIENIĘ

Impreza charytatywna w Opolu - potrzebna pomoc

(1/2) > >>

Niezapominajka:
Organizuję bardzo dużą imprezę charytatywną w Opolu, na stadionie Odry Opole, możliwa liczba uczetników do 5 tys,
Potrzebuję pomocy, rąk do pracy, wolontariuszy, wszystkich którzy mają Wielkie Serducha i czas...

ewa11:

--- Cytat: Niezapominajka w 08 Maj, 2019, 14:04 ---Organizuję bardzo dużą imprezę charytatywną w Opolu, na stadionie Odry Opole, możliwa liczba uczetników do 5 tys,
Potrzebuję pomocy, rąk do pracy, wolontariuszy, wszystkich którzy mają Wielkie Serducha i czas...

--- Koniec cytatu ---
Hej, też jestem z Opola. Wysłałam Ci swój numer telefonu na priv.
Edit: Kto wie, może się nawet znamy z widzenia.

Xevres:

--- Cytat: Niezapominajka w 08 Maj, 2019, 14:04 ---Organizuję bardzo dużą imprezę charytatywną w Opolu, na stadionie Odry Opole, możliwa liczba uczetników do 5 tys,
Potrzebuję pomocy, rąk do pracy, wolontariuszy, wszystkich którzy mają Wielkie Serducha i czas...

--- Koniec cytatu ---

Cegiełkę dorzucilismy z Żona, jak będzie impreza w Opolu to niestety nie damy rady być osobiście ale kolejna dorzucimy, zdrówka dla Syna i oby wszystko się udało, trzymamy kciuki 👍🏻

Niezapominajka:

--- Cytat: Xevres w 08 Maj, 2019, 15:27 ---Cegiełkę dorzucilismy z Żona, jak będzie impreza w Opolu to niestety nie damy rady być osobiście ale kolejna dorzucimy, zdrówka dla Syna i oby wszystko się udało, trzymamy kciuki 👍🏻

--- Koniec cytatu ---

Dziękujemy ślicznie.  Uda się. Ja jestem z tych co się tak łatwo nie poddają. Nie ma nic ważniejszego niż walka o życie :)

Ślę moc uścisków dla żony :)

Xevres:

--- Cytat: Niezapominajka w 08 Maj, 2019, 15:29 ---Dziękujemy ślicznie.  Uda się. Ja jestem z tych co się tak łatwo nie poddają. Nie ma nic ważniejszego niż walka o życie :)

Ślę moc uścisków dla żony :)

--- Koniec cytatu ---

I bardzo dobrze czynisz, jeśli człowiek działa zadaniowo to może osiągnąć prawie wszystko.

Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na info z Opola

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej