Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Powitanie  (Przeczytany 3917 razy)

Offline HARNAŚ

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Grudzień, 2019, 08:42 »
Nie jestem już świadkiem Jehowy...minęło trochę czasu od moich poprzednich wpisów....Nie jestem bo taka była decyzja, nie odwoływałem się. ..
I bardzo dobrze , że sie nie odwoływałeś . Po co Ci kolejne upokorzenia . Komitet odwoławczy  nic by nie zmienił a juz na pewno nie zmieni decyzji poprzedniego komitetu , bo to farsa . Wiem bo byłem na takich komitetach . to nie te czasy , że można było kogoś wybronić . obecnie liczy się jedność grona więc jeśli nie zaszły nowe okoliczności np. nowi swiadkowie w sprawie to komitet odwoławczy utrzyma w mocy decyzję komitetu wykluczającego . Taka to oto sprawiedliwość . Masz prawo sie odwołać , nie masz prawa wygrać z system . :-[


Offline Safari

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Grudzień, 2019, 09:12 »
Hey Bo sie zgubilam!! 😮

W miedzyczasie pusania w swoim watku zostales wykluczony?

😊

Pierwsza pomoc: czytaj ksiazki, ogladam yt!

Polecam jak zawsze "Psychomanipulcji w sektach" Stevens Hassana. Po co? Zebys zrozumial jak dziala organizacja Swiadkow Jehowy I ze to tylko jedna z wielu sekt. Ksiazka pomoze Ci zrozumiec Psychomanipulcji ktorej byles przedmiotem i zrozumiec Twoje uczucia.

Pomoze Ci nie wrocic na kolanach zebrajac o milosc czy kontakt ze strony rodziny/przyjaciol. Takze poedukuj sie I do przodu!!

Swiat jest piekny :) czasem nudny a czasem okrutny. Ale na pewno jest inny niz to czego ucza na Sali Krolestwa klamczuszki z Ameryki.
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris