Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jedyny prawdziwy Bóg Mega Wąż 9  (Przeczytany 16428 razy)

Offline Dianne

Jedyny prawdziwy Bóg Mega Wąż 9
« dnia: 01 Maj, 2019, 22:25 »
Mega wąż dziewięć.

Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline hello_him

Odp: Jedyny prawdziwy Bóg Mega Wąż 9
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Maj, 2019, 09:54 »
Wyszczekana siostrunia, ciekawe jakby broniła pedofilii i wymysłów zawanych 'nowym światłem'?


Offline Dianne

Odp: Jedyny prawdziwy Bóg Mega Wąż 9
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Maj, 2019, 12:05 »
Czy ja wiem czy wyszczekana. Nie bardzo, sama się pod ten trolling podkładała
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Jedyny prawdziwy Bóg Mega Wąż 9
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Maj, 2019, 17:11 »
  :) Dobre :) Szkoda, że nie podał argumentu, że Mojżesz też wierzył w "Megawensza" na pustyni.  ;)

"I zrobił Mojżesz miedzianego węża, i osadził go na drzewcu. A jeśli wąż ukąsił człowieka, a ten spojrzał na miedzianego węża, pozostawał przy życiu." [4 Mojż.21:9]


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Odp: Jedyny prawdziwy Bóg Mega Wąż 9
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Maj, 2019, 21:20 »
Na głównej na Wykopie już jest :)
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline UWAGA AWARIA

Ludzie!! znalazłem Religię prawdziwą!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Maj, 2019, 21:23 »
to jest to na co czekałem całe życie ;)

mav: Scaliłem wątki
« Ostatnia zmiana: 02 Maj, 2019, 21:49 wysłana przez mav »


Offline Xevres

Odp: Ludzie!! znalazłem Religię prawdziwą!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Maj, 2019, 21:24 »
co wy na to sądzicie ma to racje bytu w dzisiejszym świecie ? ;)

mav: Scaliłem wątki

Dianne już wrzucała to
« Ostatnia zmiana: 02 Maj, 2019, 21:49 wysłana przez mav »
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Ludzie!! znalazłem Religię prawdziwą!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Maj, 2019, 21:29 »

Dianne już wrzucała to
[/quote]

no to jestem drugi ;)


Offline TUKAN_TOM

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 41
  • Polubień: 61
  • Sola Skriptura czyli Biblia tłumaczy sie sama.
Odp: Ludzie!! znalazłem Religię prawdziwą!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Maj, 2019, 21:36 »
Hm....szyderstwo, granie głupa ( oszustwo ) zmyślanie ( kłamstwo ).

Jako człowiek, który pragnie aby inni ludzie traktowali mnie według zasady " nie czyń drugiemu co tobie nie miłe " a dla tych, którzy szanują Biblie i jej treść - przykazanie dane przez Jezusa - Miłuj bliźniego jak siebie samego jestem zgorszony postawą autora filmiku - to jest po prostu obrzydliwe.

Bez względu na to czy z kimś sie zgadzamy w jakichkolwiek poglądach czy nie szydzenie i wyśmiewanie innych za odmienne postrzeganie świata świadczy tylko o prymitywizmie umysłowym człowieka
lub o jego/ jej frustracji - osobiście żal mi takich osobników.
...a prawda was wyzwoli...


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Ludzie!! znalazłem Religię prawdziwą!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Maj, 2019, 23:03 »
Hm....szyderstwo, granie głupa ( oszustwo ) zmyślanie ( kłamstwo ).

Jako człowiek, który pragnie aby inni ludzie traktowali mnie według zasady " nie czyń drugiemu co tobie nie miłe " a dla tych, którzy szanują Biblie i jej treść - przykazanie dane przez Jezusa - Miłuj bliźniego jak siebie samego jestem zgorszony postawą autora filmiku - to jest po prostu obrzydliwe.

Bez względu na to czy z kimś sie zgadzamy w jakichkolwiek poglądach czy nie szydzenie i wyśmiewanie innych za odmienne postrzeganie świata świadczy tylko o prymitywizmie umysłowym człowieka
lub o jego/ jej frustracji - osobiście żal mi takich osobników.


Dlaczego więc nazywasz głupem wyznawcę Boga Mega Węża 9? Dlatego, że ma odmienne postrzeganie świata? Są jakieś inne powody?


Offline TUKAN_TOM

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 41
  • Polubień: 61
  • Sola Skriptura czyli Biblia tłumaczy sie sama.
Odp: Ludzie!! znalazłem Religię prawdziwą!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Maj, 2019, 03:13 »
Dlaczego więc nazywasz głupem wyznawcę Boga Mega Węża 9? Dlatego, że ma odmienne postrzeganie świata? Są jakieś inne powody?

Bo to co mówi jest prowokacją a nie jego wiarą i naprawdę tylko człowiek nie z pełna rozumu mógłby twierdzić inaczej bo ten tzw troling autora filmu jest prymitywny i szyty grubymi nićmi.
Ja natomiast mówiłem o prawdziwej wierze w jakieś bóstwa lub prawdziwym przekonaniu do postrzegania świata w ten czy inny sposób, w takim przypadku szacunek do innych wartości, religii itp to podstawa aby móc nawiązać dialog a przede wszystkim zrozumieć sposób patrzenia przez naszego adwersarza co jest warunkiem nawiązania nici porozumienia a co za tym idzie również zaufania i wzajemnego szacunku. Jako exśJ pamiętający czasy lat z przed stanu wojennego oraz mający za wujków i ciocie ( którzy byli mi jak rodzina ) pamiętających i opowiadających czasy między wojenne czas 2Wś i czas po wojnie zawsze podkreślali właśnie tę zasadę jaką wyłuszczyłem powyżej i osobiście jest to moje jedno z wielu mott życia według przykazania, które dał nam Jezus : MIŁUJ BLIŹNIEGO JAK SIEBIE SAMEGO.
...a prawda was wyzwoli...


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Ludzie!! znalazłem Religię prawdziwą!!!
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Maj, 2019, 09:24 »
Bo to co mówi jest prowokacją a nie jego wiarą i naprawdę tylko człowiek nie z pełna rozumu mógłby twierdzić inaczej bo ten tzw troling autora filmu jest prymitywny i szyty grubymi nićmi.
Ja natomiast mówiłem o prawdziwej wierze w jakieś bóstwa lub prawdziwym przekonaniu do postrzegania świata w ten czy inny sposób, w takim przypadku szacunek do innych wartości, religii itp to podstawa aby móc nawiązać dialog a przede wszystkim zrozumieć sposób patrzenia przez naszego adwersarza co jest warunkiem nawiązania nici porozumienia a co za tym idzie również zaufania i wzajemnego szacunku. Jako exśJ pamiętający czasy lat z przed stanu wojennego oraz mający za wujków i ciocie ( którzy byli mi jak rodzina ) pamiętających i opowiadających czasy między wojenne czas 2Wś i czas po wojnie zawsze podkreślali właśnie tę zasadę jaką wyłuszczyłem powyżej i osobiście jest to moje jedno z wielu mott życia według przykazania, które dał nam Jezus : MIŁUJ BLIŹNIEGO JAK SIEBIE SAMEGO.

Trochę mi przykro, że jestem dla ciebie człowiekiem niespełna rozumu bo podszedłem do tego nagrania z otwartym umysłem.
Obejrzałem tylko filmik i nie wiem nic więcej o autorze. Na podstawie filmu jestem w stanie stwierdzić tylko to, że ów człowiek głęboko i z pełnym przekonaniem wierzy w swojego prawdziwego Boga Mega Węża 9. Ma podstawy do tej wiary bo ten Bóg się mu ukazał i widział jak dokonał cudów przemienienia natury. Na podstawie filmu nie jestem w stanie stwierdzić, że to jakiś "tzw troling autora". Co to jest? Oszustwo? Wytłumacz proszę co to jest troling autora filmu i dlaczego nazywasz mnie głupcem?


Offline Drengr

Odp: Ludzie!! znalazłem Religię prawdziwą!!!
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Maj, 2019, 10:57 »
Bo to co mówi jest prowokacją a nie jego wiarą i naprawdę tylko człowiek nie z pełna rozumu mógłby twierdzić inaczej bo ten tzw troling autora filmu jest prymitywny i szyty grubymi nićmi.
Ja natomiast mówiłem o prawdziwej wierze w jakieś bóstwa lub prawdziwym przekonaniu do postrzegania świata w ten czy inny sposób, w takim przypadku szacunek do innych wartości, religii itp to podstawa aby móc nawiązać dialog a przede wszystkim zrozumieć sposób patrzenia przez naszego adwersarza co jest warunkiem nawiązania nici porozumienia a co za tym idzie również zaufania i wzajemnego szacunku. Jako exśJ pamiętający czasy lat z przed stanu wojennego oraz mający za wujków i ciocie ( którzy byli mi jak rodzina ) pamiętających i opowiadających czasy między wojenne czas 2Wś i czas po wojnie zawsze podkreślali właśnie tę zasadę jaką wyłuszczyłem powyżej i osobiście jest to moje jedno z wielu mott życia według przykazania, które dał nam Jezus : MIŁUJ BLIŹNIEGO JAK SIEBIE SAMEGO.

Mega Wąż 9 nie toleruje wśród swoich wyznawców pedofilii, podwójnych mierników, nie oszukuje ludzi z zewnątrz na swojej stronie internetowej, Mega Wąż 9 nie zbiera pieniędzy i nie wydatkuje ich w jakiś niejasny sposób. Mega Wąż 9 mówi żeby kochać bliskich i przyjaciół i nawet jeśli wierzą inaczej to być dla nich dobrym.

Ogólnie Mega Wąż 9 mówi "kochaj ludzi i bądź dla nich dobry"

Zasadnicza różnica między wyznawca Mega Węża 9 a dziewczynką z filmu:
dziewczynka proboje podkopać wiarę Pana, obalić jego argumenty, na bazie jego argumentów wykazać ich nieprawidłowość - ja mam prawdę a Ty jesteś głupim Wyznawcą głupiego Mega Węża 9.

. Natomiast wyznawca Mega Węża 9 nie proboje niczego udowadniać gdyż wie jak jest - nie musi uciekać się do takich przyziemnych sztuczek.
« Ostatnia zmiana: 03 Maj, 2019, 11:03 wysłana przez Drengr »


Offline Storczyk

Odp: Jedyny prawdziwy Bóg Mega Wąż 9
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Maj, 2019, 11:16 »
Drenger,on dopiero zakłada wyznanie. Mega Węża 9 bo chcę zeby ona podpisała petycję..Daliście to do dzialu Na Wesolo ,mnie to rozsmieszylo i to bardzo☺


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Jedyny prawdziwy Bóg Mega Wąż 9
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Maj, 2019, 11:45 »
Dziewczyna powinna po pierwszych słowach odwrócić się na pięcie i sobie pójść, zostawić wyznawcę Mega Węża 9 ze swoją wiarą.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,