Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Co kolwiek że starą stopką o pokoleniu  (Przeczytany 1985 razy)

Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Co kolwiek że starą stopką o pokoleniu
« dnia: 18 Kwiecień, 2019, 22:00 »
Witam potrzebuję oryginał publikacji w której była stopka że nie przeminie to pokolenie, pokryje koszty wysyłki , ewentualnie mogę odebrać z Wrocławia bo jestem tu do końca miesiąca, sprawa bardzo ważna , jest szansa na uratowanie jednej duszy , z góry dziękuję i bardzo proszę jak ktoś ma coś takiego by mi pomógł
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Co kolwiek że starą stopką o pokoleniu
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Kwiecień, 2019, 22:05 »
mtg:
tu masz wzmiankę:  Oznacza to zatem, że od roku 1914
odnośne pokolenie nie ma przeminąć
, aż wszystko będzie wypełnione
i to w czasie wielkiego ucisku.” – The Watchtower 1.7.1951, p.404
(Strażnica nr23 z 1951, s.6

„Niektóre osoby żyjące w 1914 roku n.e., kiedy rozpoczęła się seria przepowiedzianych wydarzeń będą też żyły wtedy, gdy zakończą się one w
Armagedonie. Wszystkie te wydarzenia nastąpią na przestrzeni życia pokolenia.” – The Watchtower 1.9.1952, p.543

Wiele ludzi, którzy już żyli w roku 1914, będzie jeszcze żyć, gdy nadejdzie chwila rozpoczęcia się Armagedonu.” – Od raju utraconego do raju
odzyskanego, 1958, s.205

Od 1 listopada 1995 r. do 1 lutego 2008 r. nauczało ono:

„Sądzono więc, że w nowożytnym spełnieniu wypowiedź Jezusa odnosi się do niegodziwego ‘pokolenia’ niewierzących, którzy mieli widzieć nie tylko zjawiska charakteryzujące ‘zakończenie systemu rzeczy’ (synteleia), ale też jego koniec (telos)” (Strażnica Nr 4, 2008 s. 23; patrz też Strażnice: Nr 21, 1995 s. 11-20, 30-31; Nr 11, 1997 s. 28; Nr 9, 1999 s. 11).


http://www.piotrandryszczak.pl/arty/boczkowski/przewodnika.pdf
https://www.apologetyka.info/swiadkowie-jehowy/inne-artykuly/pokolenie-roku-1914-raz-jeszcze,338.htm
« Ostatnia zmiana: 18 Kwiecień, 2019, 22:32 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Co kolwiek że starą stopką o pokoleniu
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Kwiecień, 2019, 22:25 »
Potrzebuje oryginał gdzie była stopka z tym pokoleniem że zgodnie z obietnicą ... Chodzi mi o taki jeden egzemplarz takiej publikacji by go mieć fizycznie, może zalega gdzieś u kogoś taki egzemplarz
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Co kolwiek że starą stopką o pokoleniu
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Kwiecień, 2019, 12:44 »
Sprawa załatwiona , można usunąć posta
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.