BYLI... OBECNI... > NASZE HISTORIE

Permamentna depresja i myśli samobójcze

<< < (74/74)

Safari:
OMG.

OMG.

OMG.

Przypominacie mi pewnego samotnego faceta, ktory przychodzi na wesele i zastanawia sie dlaczego kobiety zakladaja sukienki na takie okazje. Czy to jest spolecznie uwarunkowane? Czy one bezwolnie robia to co dyktuje spoleczenstwo? Czy to pogon za konformizmem? A dlaczego takie sukienki a nie inne? I czemu one bawia sie z innymi facetami a nie z nim skoro on jest TAAAAKI gleboki I takie ma wspaniale przemyslenia? Odpowiedz jest prozaiczna:
Bo zadnej nie poprosil do tanca!!!

Ja tutaj za miesiac chce wiedziec relacje z rozmow/randek z kobietami, jakies postepy a nie takie smuty 😊😊😊 heheh


Do tanca prosic (nawet jak sie nie umie tanczyc!!) Probowac probowac.



Kleryk:
Nie wiem czy było.
Bardzo doby film.

NNN:
    Warto w tym miejscu przypomnieć sobie książkę  "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" - Dale Carnegie. Może to być droga do lepszego samopoczucia. Jest tam taki rozdział "Wielki sekret kontaktów z ludźmi" "Co zrobić, aby ludzie od razu cię polubili" czy: "Jak popchnąć ludzi do sukcesu" i "Jak sprawić, aby ludzie uwierzyli we własne siły".

A na stronie sto trzeciej coś na czasie:       
                                                     
                                                  Wartość uśmiechu w święta Bożego Narodzenia

- Nic nie kosztuje, ale wiele daje.
- Wzbogaca tych, którzy go otrzymują, nie zubażając tych, którzy go dają.
- Trwa tylko chwilę, a pamięta się go czasem przez całe życie.
- Nikt nie jest na tyle bogaty, by mógł bez niego żyć, i nikt nie jest tak biedny, by nie móc sobie nań pozwolić.
- Przynosi szczęście do domu, decyduje o powodzeniu w interesach i jest hasłem dla przyjaciół.
- Jest odpoczynkiem zmęczonych, światłem zniechęconych, słońcem smutnych i najlepszym, danym prze Naturę, środkiem na kłopoty.
- Jednak nie można go kupić, wyżebrać, pożyczyć ani ukraść, ponieważ dla nikogo nie stanowi żadnej wartości, dopóki się go nie         podaruje.
 - I jeśli okaże się, że w gorączce przedświątecznych zakupów nasi sprzedawcy będą zbyt zmęczeni, aby obdarzyć was uśmiechem, czy możemy prosić, abyście  podarowali im swój?
- Nikt bowiem nie potrzebuje śmiać się tak bardzo jak ci, którym nie zostało już nic do dania!

   Snowid uśmiecham się do Ciebie!   :D ;) ;D
 

 

stinkfist34:



--- Cytat: Safari w 18 Grudzień, 2019, 19:36 ---
Ja tutaj za miesiac chce wiedziec relacje z rozmow/randek z kobietami, jakies postepy a nie takie smuty heheh


Do tanca prosic (nawet jak sie nie umie tanczyc!!) Probowac probowac.

--- Koniec cytatu ---
Dokładnie... Mam teraz mam takie spostrzeżenie, że każda randka, czasem to będzie kilka spotkań i nawet jeżeli się dostanie kosza, lub po prostu sami stwierdzimy to nie to, w przyszłości będzie porcentowac doświadczeniem


Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Safari:

--- Cytat: stinkfist34 w 18 Grudzień, 2019, 23:00 ---Dokładnie... Mam teraz mam takie spostrzeżenie, że każda randka, czasem to będzie kilka spotkań i nawet jeżeli się dostanie kosza, lub po prostu sami stwierdzimy to nie to, w przyszłości będzie porcentowac doświadczeniem


Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

--- Koniec cytatu ---
Dostaniesz kosza albo Sam dasz kosza.:)  Az w koncu cos zaiskrzy. :)

Polecam wszystkim samotnym ksiazke Henrego Clouda. "Poszukiwany poszukiwana" 😊

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej