DYSKUSJE DOKTRYNALNE > KREW i kwestie medyczne

Ratować dziecko, czy nie? Za kilka lat raj na ziemi.

<< < (4/4)

Nadaszyniak:

--- Cytat: Terebint w 23 Marzec, 2019, 00:22 ---Możliwe, ale ja kojarzę, że to była kolorowa Strażnica. Choć oczywiście nie jestem stuprocentowo pewny.
--- Koniec cytatu ---
Witaj-Terebint
może masz na myśli te publikacje- znalazłem w swojej prywatnej biblioteczce sekty(Ww)

g 94 8.6 9-15 - Młodzi odznaczają się ''mocą, która przewyższa''
hb 30-31 Krew czyj wybór i czyje sumienie
g 00 8.1 7-11 Rozsądna popularność bezkrwawej medycyny
g 84/1 8-12  Jeszcze tylko pięć dni życia

Terebint:
Nadaszyniak niestety nie mam jak sprawdzić, bo pewnego razu jak się wkurwiłem na to wszystko to pozbyłem się całego mojego strażnicowego arsenału za wyjątkiem dwóch Biblii. I w sumie żałuję tego bardzo mocno bo było tego trochę, zapewne by się niekiedy przydało.

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: Terebint w 23 Marzec, 2019, 17:57 ---Nadaszyniak niestety nie mam jak sprawdzić, bo pewnego razu jak się wkurwiłem na to wszystko to pozbyłem się całego mojego strażnicowego arsenału za wyjątkiem dwóch Biblii. I w sumie żałuję tego bardzo mocno bo było tego trochę, zapewne by się niekiedy przydało.

--- Koniec cytatu ---

Zgadza się Terebint, ja się pozbył em arsenału, wynoszą go do piwnicy.  ;)

Nie ma to jak dostęp do oryginałów, dlatego czekam na oryginał Strażnicy z Maja tego roku, traktujące o pedofilii, niby oficjalne info o podejściu sekty do przestępstwa pedofilii, co w zestawieniu z Tajnym listem do Starszych, już tak lukratywnie nie wygląda.

K. K. wymaga natychmiastowego zgłoszenia tego typu przestępstw, do odpowiednich służb, nie telefonowania  do swych guru, po instrukcje.
Pozdrawiam

Storczyk:
Podobnie ja ,jak sie dowiedzialam. ze to sciema,to wszystko z ponad 30 lat ,sporo czarno białych,oprawionych tomów strażnic.Wypierniczylam do kontenera z makulatura. Tylko Książki i Biblię zostawiłam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej