Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I  (Przeczytany 11304 razy)

Offline Turbulent_Business

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #90 dnia: 22 Grudzień, 2022, 09:15 »
W momencie w ktorym widzimy, ze ktos nie do konca rozumie czym jest wykluczenie u sj probujemy to w ten czy inny sposob wytlumaczyc. Jest to cieko zrozumiec osobie "spoza srodowiska". Te niszowe srodowisko chcialoby aby jak najwiecej osob zrozumialo jakie szkody wyrzadza wykluczenie u sj. Z tego co piszesz widzimy, ze nie do konca to rozumiesz. I nie jest to twoja wina, bo dla normalnego czlowieka jest to taka abstrakcja, ze ciezko to zrozumiec.

Dzieci nie odzywajace sie ro rodzicow, rodzice do dzieci... Latami... tylko dlatego ze ktos nie wierzy juz w konkretna interpretacje Biblii...

Jesli jestes zainteresowana tematyka swiadkow - pytaj prosze. Na kazde pytanie sprobujemy znalezc odpowiedz. Odpowiemy na podstawie publikacji swiadkowskich.

Jesli temat jest juz "odklepany" i jak piszesz masz swoje odpowiedzi, zakonczmy juz ta slowna przepychanke i zyczmy sobie wesolych swiat.

Tak wiec ode mnie Wesolych Swiat droga forumowiczko!

I jesli chcesz o cos zapytac, albo podskutowac - zapraszamy. Zaloz tylko nowy watek.

Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Fantom

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #91 dnia: 22 Grudzień, 2022, 09:48 »
Cel był jeden i udało się go w 90% zrealizować. Znaleźć odpowiedź na pytanie czego dotyczyło to konkretne przesłuchanie. Dotyczyło tego co ten facet sam nawywijał o ile można w ogóle poważnie traktować to co ktokolwiek tutaj pisze. RoszaD na przykład napisał że on się tutaj po prostu świetnie bawi, reszta jak widać chyba też. Co takiego ten czy inny facet tu czy tam naodstawiał tego nie wiem nie chcę i nie muszę wiedzieć. Chodziło tylko o rodzaj zdarzenia. Piszę to po raz nty ale chyba niepotrzebnie bo jeden po drugim użytkownik ma coraz ciekawsze teorie dotyczące mojej krótkiej obecności tutaj. RoszaD napisał że nie będzie bawidamkiem ja mu na to odpisałam że już nim został a w dyskusji z kobietami  jest cienki jak zupa węża..Jakie to straszne 😀 W międzyczasie ktoś mnie usiłuje przekonać że wykluczają wyłącznie te czy inne sekty. Była kiedyś taka sekta niebo co to popełnili zbiorowe seppuku. W Japonii albo w Tajlandii. Nie pamiętam. Nie słyszałam o grupowym seppuku w Polsce w żadnej religii albo o jakimś haremie stworzonym przez haryzmatycznego pastora jak ostatnio w stanach. Pastor mormonów miał kilkanaście partnerek seksualnych w tym swoje córki i jeździł z nimi kempingiem twierdząc że tak mu nakazał sam pan bucek. To jest dopiero jazda. W Polsce na razie tego nie ma. Co do wykluczenia bo ktoś poruszył ten temat a nie ja to taka czy inna forma wykluczenia jest szeroko i często stosowaną praktyką i zdecydowanie nie stosują tej praktyki tylko i wyłącznie takie czy inne religie. Na tym forum też stosujecie wykluczenie. Nazywa się... Moderacja. Nie pasuje jakiś wpis to ktoś siedzi i go kasuje albo usuwa użytkownika. Ten ktoś to admin i kasuje co mu się podoba a co nie. Czy w związku z tym ten portal jest prowadzony przez jakąś sektę czy organizację parareligijną a admin jest jej guru ? Różni użytkownicy sami brną w tym wątku w jakieś tematy i usiłują mnie przekonywać do swoich racji, chociaż o to nie pytałam a potem chcą odgadnąć o co mi chodzi chociaż sama o tym powiedziałam na samym początku dyskusji 😀 Żenujący poziom memów plus teksty o pisankach pozostawię już bez komentarza. Poza tym nie jestem kobietą ponieważ tak ustalił za pomocą telepatii nadaszyniak. Jestem mieszkańcem odległej planety spoza układu słonecznego i zaraz idę lewitować bo mnie tak bardzo ciśnie 😀 Życzę miłej niedzieli i oby jakaś bombka ze wschodu nam tu nie spadła. Jak srutnie w serwerownie to internet szlag trafi i trzeba będzie wrócić do glinianych tabliczek. Znikną posty wpisy i wszelakie takie i inne komentarze. Na Ukrainie właśnie przerabiają powrót do 19 wieku i nagle się okazuje że można żyć bez internetu i pisania na nim mniej lub bardziej interesujących głupot   :)) Miłej niedzieli  ^-^
Mnie pominęłaś:) i nie odniosłaś się do mojej informacji, że jest wzmianka czego dotyczył zarzut..  Cytuję: ''Chodziło tylko o rodzaj zdarzenia.'' Tak se widzę, że nie widzisz na nagraniu dwóch zarzutów. Widzę, że chyba se colowo pominęłaś mój komentarz, bo okaże się, że se masz problemy z czytaniem lub wzrokiem, bo jak inaczej wytłumaczysz to, że nie widzisz tego co jest tam pokazane? I tak se myślę, że se jaja tu robisz i zaniżasz poziom tego forum. Myślę, że chyba  Ty się urwałaś z 19 wieku. Teleportacja??? Nie nauczyli jak się ogląda ze zrozumieniem filmów na YT? No tak, w 19 wieku tego nie było. To chyba o Tobie wspomniano: ''mają oczy, a nie widzą''.:)  Nie wiem się skąd się urwałaś, ale przynajmniej wiemy z jakimi problemami się zmagasz. Mam nadzieję, że to tylko będzie przejściowy problem u Ciebie. Inni brną w tym wątku? Ty od początku brniesz, bo twierdziłaś, że nie ma w nagraniu tego czego szukałaś.  Brnij dalej, tylko nie zaśmiecaj już forum. Napisałaś, ze inni chcą Cię przekonać do swoich racji. Serio??? Kto tu chce kogo przekonać, że brakuje czegoś w 1 części?:))) Nikogo to Ty nie przekonałaś, bo to tam jest. Merry Christmas :))).










,
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Gostek

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #92 dnia: 22 Grudzień, 2022, 11:41 »
 Nie mam czasu na słuchanie i czytanie wszystkiego co komu przyjdzie do głowy .

Akrualnie sama się stąd wykluczam nikogo do niczego nie przekonując.

Służy do tego taki malutki przycisk... Enter

 Mery Xmas






OH, przyjęłem Twój ostatni wpis naprawdę ulgą 🤓👍



Offline Roszada

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #93 dnia: 22 Grudzień, 2022, 12:15 »
Na razie Ty sekciarską postawę pokazujesz, bo wszystkich z góry traktujesz. Wyzywasz, ośmieszasz, a sama bez błędów też nie piszesz. :-\


Offline janekkowalski

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #94 dnia: 22 Grudzień, 2022, 14:00 »
Poszła już?  ::)


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #95 dnia: 22 Grudzień, 2022, 22:30 »
Posłuchaj nagrania, Hyperwentylacja. Jest powiedziane że chcą oskarżyć gościa o odstępstwo.
A "nawywijać" to nie jest odpowiednie określenie na kogoś kogo sekta chce ukarać zakazem odzywania się do niego przez najbliższych. Uporczywie używasz tego określenia jakbyś chciał(a) wszystkim wdrukować że u jehowych jest jakaś praworządność i usuwani są od nich ludzie bo coś "nawywijali". Otóż tak nie jest. To toksyczna sekta kierująca się zasadami niekompatybilnymi z normalnym społeczeństwem.
nihilista


Offline Sebastian

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #96 dnia: 22 Grudzień, 2022, 22:36 »
Laska ewidentnie trolluje i robi sobie z was żarty, a wy dajecie nabierać się...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Sebastian

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #97 dnia: 22 Grudzień, 2022, 22:48 »
:)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #98 dnia: 22 Grudzień, 2022, 23:07 »
A Ty siedzisz razem z nimi i komentujesz co się da. ;D
Idź do młodziaków to będę Ci cukrować i oferty składać. ;)

Ty młoda koza jesteś, jak podajesz, że masz 27 lat.
Jeszcze pohasać musisz. ;)
« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień, 2022, 23:18 wysłana przez Roszada »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #99 dnia: 22 Grudzień, 2022, 23:20 »
(mtg): Jakby na to nie patrzeć - krótkie podsumowanie dla dociekliwego '' ...wentyla..."  >:D
« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień, 2022, 23:31 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Sebastian

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #100 dnia: 22 Grudzień, 2022, 23:29 »
Ty młoda koza jesteś, jak podajesz, że masz 27 lat.
a może ma 72 lata, ale "z czeskim błędem"?! :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Profesor Tutka

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #101 dnia: 23 Grudzień, 2022, 05:15 »
Zacny Sebastianie,uznajesz Ją za Trola ,a z Nią polemizujesz i dajesz lubiki.Musi być w tym głębszy sens.


Offline Roszada

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #102 dnia: 23 Grudzień, 2022, 08:00 »
Podobnego typu malkontentów na grupach face się usuwa. ;)
Jeśli się komuś nie podoba, to nie miejsce dla niego na danej grupie.

Niektórzy, jak ona, wyzywają wszystkich od sekciarzy i spadają z grupy sami. :)
Dwa dni temu widziałem takiego pajaca, sam się pożegnał wyzywając od sekciarzy. ;D
« Ostatnia zmiana: 23 Grudzień, 2022, 08:32 wysłana przez Roszada »


Offline Grazyna

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #103 dnia: 23 Grudzień, 2022, 09:21 »
Też mam takie wrażenie. Sfrustrowani starsi  Panowie albo psychiczne chore Panie. Ostatnio do Pytania na Śniadanie zaprosili jakaś wariatkę szamanke. Widać było że ma coś nie tak z głową


Offline Turbulent_Business

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #104 dnia: 23 Grudzień, 2022, 09:34 »
Ciąg dlaszy opowieści dziwnej treści już od rana 😀 Coraz ciekawiej się tu robi. Najpierw się do mnie jeden z drugim przysapał jakiś Madaszyniak że jestem facetem potem następny się o coś sapie TraLaLaLaBaS. Teraz dodatkowo jestem jeszcze malkontentem. Kasujecie sobie posty które chcecie. Jednym słowem tu jest albo klub filozofa albo naprawdę się nudzi ludziom i wypisują jakieś pierdy.

Jak się kasuje konto można wiedzieć czy jest to zabronione albo jest malkontenctwem i/lub przejawem arogancji i sekciarstwa ?

Mozna po prostu nacisnac przcisk "wyloguj" i wiecej sie logowac :) Chyba ze z tym odejsciem to tak tylko na zarty i tak na prawde to lubisz takie gierki :)?

Patrzac na dwie powyzsze wiadomosci, cos mi tu smierdzi mulikontem...
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac