INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > ATEIZM

BOG (WIARA) A NAUKA.

<< < (23/23)

Villa Ella:
To dla leniwych, troszkę krócej:
https://youtu.be/jhB2Nl9iy3k

sawaszi:

--- Cytat: listonosz w 17 Marzec, 2019, 20:21 ---No , nie tak  calkiem ...

Dla Ciebie jest to  jednoznaczne  ,  on zmarl ...
Ale raptem  podjezdza karetka , wychodzi lekarz z  defibrylatorem   , podlacza pacjeta pod elektrody  i ... 
Cud sie stal !     Pacjent  oddycha , serce znowu bije !   Dla Ciebie  bylby to  dowod , ze on zmartwychwstal .
 To jest  nowoczesna technologia   umozliwiajaca  powrot  do zycia .
 
Smierc  to  proces  , ktory ma rozne  fazy   i  niektore z nich sa  odwracalne .  Granica , od ktorej mozna kogos nieodwracalnie  uznac za zmarlego 
Gremczak  poruszyl tu ciekawa sprawe :


Zdaje sobie sprawe , ze brzmi to  dosyc  absurdalnie , ale   widac  po tym  przypadku  wyraznie jak   te  dwutysiacletnie  dogmaty  nie pasuja  do  wspolczesnosci .


--- Koniec cytatu ---


Ale trafiłeś (brawo) - mój ojciec zmarł na rozległy zawał serca 30 lat temu (karetka nie zdążyła bo droga śniegiem była zawiana) . :'(
- moja mama zmarła 3 lata temu na nagłe zatrzymanie akcji serca - reanimowałem - nic nie dało (po 5 min. odeszła)  :'(
Mnie kardiolog dniagnozowała rok temu do operacji (bajpasy) - nie poszedłem (na stół)  >:(
Miesiąc temu byłem na EKG wysiłkowym - i kardiolog była zaskoczona wynikiem badania - "wszystko z serduszkiem jest dobrze , jak pan to zrobił ?"
- odpowiedziałem "motywacją bo nie chce mi się jeszcze odejść " .
To co napisałem jest prawdą .

Storczyk:
Odkurzam wątek listonosza :)
Ciekawa debata, "Istnienie Boga a Prawa fizyki "



Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej