INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > KOŚCIOŁY CHRZEŚCIJAŃSKIE

POMNIK PRALATA JANKOWSKIEGO OBALONY .

(1/13) > >>

listonosz:
Znalazlem dzisiaj na YT . 
Co myslicie ?  Czy takie  akcje maja sens ? 

Nadaszyniak:
(mtg): obiektywnie można zauważyć jak lud w danej religii z determinacją reaguje na osoby, które wiele, wiele przyniosły rozczarowania wiernym

Terebint:
Ale huknęło gdy przydzwonił tą pustą łepetyną o ziemię. Ja się zastanawiam nad tym i dziwię się temu, że ci goście zrobili to bez kominiarek. Nie boją się zemsty? Albo kary za zniszczenie mienia? W każdym razie brawo za odwagę, mimo iż robili to w nocy.

Już zresztą wiadomo, że pomnik ponownie stanie na swoim miejscu i tym razem chyba będzie broniony przez rzeszę wiernych. Szok, że są w ogóle ludzie, którzy są w stanie bronić tego gościa. Tylko ciekawy którzy wierni? Czy ci od liberałów czy ci od konserwatystów? A może tym razem połączą siły?

Adam_73:
a mnie powiem szczerze zastanawia po co te opony podlozyli... :)

Sebastian:

--- Cytat: Adam_73 w 22 Luty, 2019, 07:20 ---a mnie powiem szczerze zastanawia po co te opony podlozyli... :)

--- Koniec cytatu ---
amortyzacja od dźwięku,

zapewne wiedzieli że i tak będzie "trochę" hałasu, ale lepiej mniej niż więcej (żeby udało sie zakończyć akcję zanim przyjedzie policja gdyby miała przyjechać zaalarmowana przez okolicznych mieszkańców, że coś się tam głośnego dzieje)

organizatorzy pewnie liczyli się z trudnościami i z trwaniem akcji w czasie, więc nawet zakładając że policja przyjedzie "od niechcenia" za godzinę mogli obawiać sie o możliwość dokończenia całej akcji

innymi słowami: opony amortyzowały dźwiek pomnika walącego o ulicę i zmniejszały prawdopodobieństwo że policja przyjedzie zanim obalacze skończą obalać pomnik

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej