Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: ''so called'' STARE FORUM  (Przeczytany 7579 razy)

Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: ''so called'' STARE FORUM
« Odpowiedź #30 dnia: 11 Luty, 2019, 20:02 »
super. a te prywatne srodki, to znaczy kto za to placi? jest jakas moze roczna skladka czy cos, moge sie dorzucic? (nie lubie dziadowac na czyjs koszt)

Niedawno już odpowiadałem na te pytania: https://sjwp.pl/kwestie-techniczne/nowa-strona-przebudowa-forum/msg172120/#msg172120


Offline Adam_73

Odp: ''so called'' STARE FORUM
« Odpowiedź #31 dnia: 11 Luty, 2019, 20:09 »
dzieki mav,
crystal clear
jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


Offline Snowid

Odp: ''so called'' STARE FORUM
« Odpowiedź #32 dnia: 12 Luty, 2019, 15:34 »
Na starym forum były filozoficzno-życiowe rozkminy, mało oszołomstwa i duża tolerancja.

Tutaj kiedyś napisałem, że Boga nie ma i od razy zaczęły się wycieczki ad personam od rekordzisty nabitych postów.

Także xD

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk



puma

  • Gość
Odp: ''so called'' STARE FORUM
« Odpowiedź #33 dnia: 12 Luty, 2019, 16:04 »
Snowid ale przecież Ty nie wiesz czy Boga nie ma czy jest no bo to dopiero będziemy wiedzieć jak się przekręcimy czytaj umrzemy , trafi nas piorun albo przejedzie samochód albo choroba dotknie albo ze starości.Wtedy będzie wiadomo :)


Offline Adam_73

Odp: ''so called'' STARE FORUM
« Odpowiedź #34 dnia: 12 Luty, 2019, 17:14 »
to forum tez kiedys umrze smiercia naturalna, taka kolej rzeczy wszystkiego..
jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


puma

  • Gość
Odp: ''so called'' STARE FORUM
« Odpowiedź #35 dnia: 12 Luty, 2019, 17:24 »
Adamo jesteś :) Tęskniłam ;)


Offline Adam_73

Odp: ''so called'' STARE FORUM
« Odpowiedź #36 dnia: 12 Luty, 2019, 17:27 »
ja tez  :P
jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


Offline Gremczak

Odp: ''so called'' STARE FORUM
« Odpowiedź #37 dnia: 12 Luty, 2019, 17:57 »
Snowid ale przecież Ty nie wiesz czy Boga nie ma czy jest no bo to dopiero będziemy wiedzieć jak się przekręcimy czytaj umrzemy , trafi nas piorun albo przejedzie samochód albo choroba dotknie albo ze starości.Wtedy będzie wiadomo :)
A skąd taka pewność?


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: ''so called'' STARE FORUM
« Odpowiedź #38 dnia: 12 Luty, 2019, 19:59 »
Snowid ale przecież Ty nie wiesz czy Boga nie ma czy jest no bo to dopiero będziemy wiedzieć jak się przekręcimy czytaj umrzemy , trafi nas piorun albo przejedzie samochód albo choroba dotknie albo ze starości.Wtedy będzie wiadomo :)
A może dopiero wtedy nie będziemy wiedzieć niczego... no chyba, że w chwili trafienia piorunem nasz mózg doznaje takiego olśnienia, że wtedy wiemy już wszystko.  ;)


puma

  • Gość
Odp: ''so called'' STARE FORUM
« Odpowiedź #39 dnia: 12 Luty, 2019, 20:04 »
Drogi Gremczak pewność mam że dopiero po śmierci będę wiedzieć czy jest Bóg.No bo raczej nie nazwę Bogiem tych wymysłów co o Bogu wymyśliły religie.No i wciąż mam nadzieje że Bóg jest lepszy niż mi mówią.No bo nie wierzę w Boga który mówi nie zabijaj a potem zabija.No a te ludzkie dowody że go nie ma albo ludzkie dowody że jest to też mogą być wymysły.I co z tego że dokopie się głęboko i powiem że go nie ma lub powiem że jest ktoś moze być zawsze mądrzejszy i dokopać się głębiej niż ja nie uważasz?


Offline Gremczak

Odp: ''so called'' STARE FORUM
« Odpowiedź #40 dnia: 12 Luty, 2019, 20:12 »
Drogi Gremczak pewność mam że dopiero po śmierci będę wiedzieć czy jest Bóg.No bo raczej nie nazwę Bogiem tych wymysłów co o Bogu wymyśliły religie.No i wciąż mam nadzieje że Bóg jest lepszy niż mi mówią.No bo nie wierzę w Boga który mówi nie zabijaj a potem zabija.No a te ludzkie dowody że go nie ma albo ludzkie dowody że jest to też mogą być wymysły.I co z tego że dokopie się głęboko i powiem że go nie ma lub powiem że jest ktoś moze być zawsze mądrzejszy i dokopać się głębiej niż ja nie uważasz?
Coś mi tu nie gra. Raz mówisz ,że jesteś pewna (skąd ta pewność?) następnie ,że masz nadzieję.Jak mam tą wypowiedź rozumieć?
« Ostatnia zmiana: 13 Luty, 2019, 00:23 wysłana przez mav »


puma

  • Gość
Odp: ''so called'' STARE FORUM
« Odpowiedź #41 dnia: 12 Luty, 2019, 20:16 »
A nie wiem piwka bym się napiła Gieniu bo mnie ze wspólnoty obgadali i " wywalili".Nie bądź dla mnie za ostry prosze Cię :(


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: ''so called'' STARE FORUM
« Odpowiedź #42 dnia: 12 Luty, 2019, 20:16 »
Coś mi tu nie gra. Raz mówisz ,że jesteś pewna (skąd ta pewność?) następnie ,że masz nadzieję.Jak mam tą wypowiedź rozumieć?
:) a czy można być pewnym, że się ma nadzieję?  ;)


Offline Sebastian

Odp: ''so called'' STARE FORUM
« Odpowiedź #43 dnia: 12 Luty, 2019, 20:22 »
Tutaj kiedyś napisałem, że Boga nie ma i od razy zaczęły się wycieczki ad personam od rekordzisty nabitych postów.
można prosić o cytat?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Gremczak

Odp: ''so called'' STARE FORUM
« Odpowiedź #44 dnia: 12 Luty, 2019, 20:33 »
A cóż to się stało,że tyle miejsca pustego?  :)