Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Historia Końca według JW.ORG  (Przeczytany 17675 razy)

Offline Xevres

Odp: Historia Końca według JW.ORG
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Luty, 2019, 12:56 »
To co mam robić?  Budować rakietę ?   Mi się na ziemi podoba i końcowi świata się nie poddam od tak bez walki ;)

Ja ufam Bogu a inni niech robią co chcą
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Historia Końca według JW.ORG
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Luty, 2019, 13:03 »
Ja ufam Bogu a inni niech robią co chcą

Taka forma wiary mi się podoba. Nie uszczęśliwiać innych, delikatnie komunikować jakie się ma poglądy i dawać innym prawo do wolnej woli.


Offline Xevres

Odp: Historia Końca według JW.ORG
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Luty, 2019, 13:29 »
Taka forma wiary mi się podoba. Nie uszczęśliwiać innych, delikatnie komunikować jakie się ma poglądy i dawać innym prawo do wolnej woli.

No nago nie wybiegnę z domu i Cię nie porwe na siłe bo nastał koniec 😂😂😂
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Historia Końca według JW.ORG
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Luty, 2019, 14:16 »
Jak nastanie  taki koniec jak  przepowiadaja  rozne religie  (wszystko jedno jakie) , to najpierw  sie zdziwie  , potem  pokaze  srodkowy palec i umre  z usmiechem na ustach... ;D


Offline Xevres

Odp: Historia Końca według JW.ORG
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Luty, 2019, 14:33 »
Jak nastanie  taki koniec jak  przepowiadaja  rozne religie  (wszystko jedno jakie) , to najpierw  sie zdziwie  , potem  pokaze  srodkowy palec i umre  z usmiechem na ustach... ;D

Szkoda i jeśli mam być szczery to myśle, ze nie do końca tak bedzie ale podziwiam bo jesteś pierwszy, który złożył jasna deklaracje w tej kwestii. Większość ateistów nie chce np powiedzieć, czysto hipotetycznie, ze gdy dojdzie do sądu ostatecznego to wspomną ludzi, którzy im głosili. U Ciebie widać pełne przeświadczenie swoich poglądów za co należy Ci się szacunek.
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline Proctor

Odp: Historia Końca według JW.ORG
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Luty, 2019, 14:53 »
Zdjecia i opisy są z zebrania statutowego 2018, podobne były w objawieniu.
Linki do zdjęć nie działają


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Historia Końca według JW.ORG
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Luty, 2019, 15:13 »
Nie chodzę do kościoła. Czytam Biblie i wiem, ze nie zapowiadała powstania Świadków. Koniec będzie przebiegał następująco:

Wojna światowa >> powstanie rzadu światowego który będzie wszystko kontrolował >> usunięcie wszystkich religii >> ogłoszenie pokoju i bezpieczeństwa >> koniec świata. W wielkim skrócie.
Ja ufam Bogu a inni niech robią co chcą

Czy to co piszesz to przejaw Twojego poczucia humoru?

Jeśli poważnie myślisz tak jak napisałeś to czy mógłbyś podać
Jakieś wersety na poparcie tych nauk? 🤔
jakieś wersety na poparcie tych gróźb?


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Historia Końca według JW.ORG
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Luty, 2019, 15:14 »
Szkoda i jeśli mam być szczery to myśle, ze nie do końca tak bedzie ale podziwiam bo jesteś pierwszy, który złożył jasna deklaracje w tej kwestii. Większość ateistów nie chce np powiedzieć, czysto hipotetycznie, ze gdy dojdzie do sądu ostatecznego to wspomną ludzi, którzy im głosili. U Ciebie widać pełne przeświadczenie swoich poglądów za co należy Ci się szacunek.

A co zrobisz gdy  przyjdzie koniec swiata  wedlug  scenariusza  katolickiego  i   Sedzia (Bog , w Trojcy Jedyny)   posle Cie do Czyscca (a moze nawet do Piekla ?) , argumentujac   swoja decyzje  faktem , ze nie zostales katolikiem  , pomimo  wielu mozliwosci  jakie Ci dawal?    ;)


Offline Xevres

Odp: Historia Końca według JW.ORG
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Luty, 2019, 15:21 »
A co zrobisz gdy  przyjdzie koniec swiata  wedlug  scenariusza  katolickiego  i   Sedzia (Bog , w Trojcy Jedyny)   posle Cie do Czyscca (a moze nawet do Piekla ?) , argumentujac   swoja decyzje  faktem , ze nie zostales katolikiem  , pomimo  wielu mozliwosci  jakie Ci dawal?    ;)

Ja się trzymam Biblii a nie nauk ludzkich. Jeśli w Biblii pokażesz mi słowo czyściec to będę myślał wtedy o tym. Natomiast nauki religii różnych mnie nie interesują bo Jezus religii nie założył.

Czy to co piszesz to przejaw Twojego poczucia humoru?

Jeśli poważnie myślisz tak jak napisałeś to czy mógłbyś podaćjakieś wersety na poparcie tych gróźb?


Założę oddzielny wątek w tej kwestii gdy będę zdrowy i będę miał trochę czasu. To co napisałem to ogromny skrót myślowy i spłycenie tematu jednak właśnie w tym kierunku zmierza świat i o tym mówi apokalipsa Jana.
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Historia Końca według JW.ORG
« Odpowiedź #24 dnia: 03 Luty, 2019, 15:39 »
Ja się trzymam Biblii a nie nauk ludzkich. Jeśli w Biblii pokażesz mi słowo czyściec to będę myślał wtedy o tym. Natomiast nauki religii różnych mnie nie interesują bo Jezus religii nie założył.

Założę oddzielny wątek w tej kwestii gdy będę zdrowy i będę miał trochę czasu. To co napisałem to ogromny skrót myślowy i spłycenie tematu jednak właśnie w tym kierunku zmierza świat i o tym mówi apokalipsa Jana.
Rzeczywiście w pewnych kwestiach powinni wypowiadać się zdrowi ludzie, bo to co piszesz to zapewne jakiś skrót ale czy myślowy to nie jestem pewien.  ;)
Swoją drogą, już zacieram ręce na kolejne objawienie apokalipsy, bo kilka już przeczytałem i faktycznie jest chyba tak, że komentowania tej księgi podejmowali się nie do końca zdrowi ludzie.  ;)


puma

  • Gość
Odp: Historia Końca według JW.ORG
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Luty, 2019, 15:48 »
Ja pimpole cały czas Jehowa wybija tych ludzi i wybija.Na samym końcu się okaże że po unicestwieniu wszystkich złych ludzi świadkowie zaczną się nawzajem wybijać


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Historia Końca według JW.ORG
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Luty, 2019, 16:13 »


Założę oddzielny wątek w tej kwestii gdy będę zdrowy i będę miał trochę czasu. To co napisałem to ogromny skrót myślowy i spłycenie tematu jednak właśnie w tym kierunku zmierza świat i o tym mówi apokalipsa Jana.

No to jestem ciekawy co  matematyk / informatyk  ma do powiedzenia na temat  Apokalipsy ...
Chociaz , szczerze mowiac  predzej zapytalbym sie Ciebie , jak zoptymalizowac  moja trase dostarczania  listow  (problem komiwojazera )  niz  o  interpretacje  starozytnej apokaliptyki...
Zycze szybkiego powrotu do zdrowia ... :)


Offline sawaszi

Odp: Historia Końca według JW.ORG
« Odpowiedź #27 dnia: 03 Luty, 2019, 16:30 »
Co do końca świata (ludzi na ziemi) - gdyby wybuchła trzecia wojna światowa (nuklearna) - to niektórzy od razu będą przemienieni w pył (kosmiczny)-
- a ci co przeżyją taką apokalipsę będą męczyć się troszkę dłużej  :( ..
Nie daj Boże takiego scenariusza samozagłady Twych stworzeń na planecie Ziemia


Offline Technolog

Odp: Historia Końca według JW.ORG
« Odpowiedź #28 dnia: 03 Luty, 2019, 16:33 »
No i w tej całej układance brakuje zapowiadanego i nauczanego wybicia tych, którzy nie są SJ. Co więcej nie są SJ i jednocześnie nie są wrogami Jehowy. Po prostu jest im to obojętne. Bo w Objawieniu jasno jest napisane, że zostaną zniszczeni ci co wystąpią przeciw.


Offline sawaszi

Odp: Historia Końca według JW.ORG
« Odpowiedź #29 dnia: 03 Luty, 2019, 16:43 »
Jest taka teza i teoria ,że ludzie którzy spisywali Biblię i proroctwa w niej zawarte - byli informowani o zagrożeniach od innych cywilizacji pozaziemskich ..
Zastanawiam się nad tym już od dawna
Co myślicie na taki temat ?