Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: zaproszenie na przesłuchanie  (Przeczytany 14287 razy)

Offline butelczyk

zaproszenie na przesłuchanie
« dnia: 20 Styczeń, 2019, 20:18 »
Po długich bataliach i przepychankach z nadarzynem i zborowymi sługami w końcu niewiedzieć czemu dostałem list na przesłuchanie.Dziwi mnie to bo już miesiąc temu wrzuciłem list do skrzynki sali że porzucam przenajświętszą organizacje.Dodam że ostatni raz byłem na  sali na pamiątce w 2014 roku ,którą zresztą prowadziłem i po zejsciu ze sceny dałem list o rezygnacji ze starszego.Od tego czasu mnie na sali nie było a zostawiłem tez na pożegnanie na sali moją torbę z całym świadkowskim ekwipunkiem.Każdy kto mnie zna wie ze  od 2011 roku byłem znany w półswiadku odstępców choć duzo wczesniej udzielałem się na podobnych forach pod innym nickiem.Nie wszyscy tez wiedzą ze przez 12 lat byłem pionierem pełnoczasowym i przez 25 lat piastowałem przywileje w różnych zborach.Byłem tez pracownikiem towarzystwa straznica ,procowałem kilka razy okresowo w betel choć nigdy nie byłem zamianowanym betelczykiem.Po zatrudnienie przez straznice byłem wydelegowany na 2 lata do sosnowca na budowe  sali zgromadzeń potem zaraz po zakończeniu do brzegu potem do lublina potem znów na rok i miesiąc pod poznań a potem do malborka znów na rok.Potem w teren .W tym czasie zgromadziłem trochę materiałów kompromitujących strażnice i powstające w nim układy.myśle ze chyba powoli nadszedł czas żeby je upublicznić.list pokazuje ponieważ jest pismem urzędowym.W skład komitetu wchodzą osoby z biura oddziału w polsce w nadarzynie bo stamtąd też dostałem.przesłuchanie brzmi trochę po hitlerowsku ..jak to z organizacji Jehowy
« Ostatnia zmiana: 20 Styczeń, 2019, 20:43 wysłana przez butelczyk »


Offline coma

Odp: zaproszenie na przesłuchanie
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Styczeń, 2019, 20:54 »
Idź i nagraj całą tę szopkę :)


Offline Trinity

Odp: zaproszenie na przesłuchanie
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Styczeń, 2019, 21:00 »
nie zamkną cię za RODO?
kup sobie jakiś długopis dyktafon co dobrze zbiera i nagraj
tu na forum ktoś podlinkował takie nie drogie po 130 zł
jesteśmy fanami takich nagrań
eh co oni mają z tym szatańskim internetem
trzymaj się brachu 😁😉

czy to ty byłeś właścicielem sławnej przyczepki kampingowej
służącej za miejsce schadzek dla wyposzczonych braci branżowców?
coś mi sie kojarzy z bratniego nieistniejącego forum
« Ostatnia zmiana: 20 Styczeń, 2019, 21:04 wysłana przez Trinity »


puma

  • Gość
Odp: zaproszenie na przesłuchanie
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Styczeń, 2019, 21:01 »
Chętnie posłuchamy :)


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: zaproszenie na przesłuchanie
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Styczeń, 2019, 21:13 »
Może nie chcą przyjąć do wiadomości, że sam odszedłeś i chcą dla przykładu Ciebie wykluczyć. Wykluczenie takiej szychy to będzie dobrym straszakiem dla innych.
Dziwne też, że przysłali pismo. Jest to dowód na odbywanie się sądów nad członkami organizacji. Ja osobiście pierwszy raz spotykam się aby wezwanie/zaproszenie na komitet było na piśmie.
« Ostatnia zmiana: 20 Styczeń, 2019, 21:16 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline butelczyk

Odp: zaproszenie na przesłuchanie
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Styczeń, 2019, 21:27 »
problem w tym że mam juz kilka rozmów nagranych i oni wiedzą ze bede nagrywał.kiedyś im powiedziałem ze wszystkie rozmowy nagrałem. czasem mam ochote sie z nimi poprzepychać.a czasem szkoda mi czasu już na to.Nie wiem czy to rodo czy nie.pismo dostałem listem poleconym od duchownych zarejestrowanego związku wyznaniowego pracujących w nadarzynie  wiec chyba to urzedowe pismo od prokuratorów towarzystwa straznica chcących decydować o czyjejś smierci lub życiu.
« Ostatnia zmiana: 20 Styczeń, 2019, 21:30 wysłana przez butelczyk »


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: zaproszenie na przesłuchanie
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Styczeń, 2019, 21:33 »
problem w tym że mam juz kilka rozmów nagranych i oni wiedzą ze bede nagrywał.kiedyś im powiedziałem ze wszystkie rozmowy nagrałem. czasem mam ochote sie z nimi poprzepychać.a czasem szkoda mi czasu już na to.Nie wiem czy to rodo czy nie.pismo dostałem listem poleconym od duchownych zarejestrowanego związku wyznaniowego pracujących w nadarzynie  wiec chyba to urzedowe pismo od prokuratorów towarzystwa straznica chcących decydować o czyjejś smierci lub życiu.
[/b][/size]
Problem dla nich czy dla Ciebie?
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Odp: zaproszenie na przesłuchanie
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Styczeń, 2019, 22:03 »
Pierwszy raz widzę żeby ktoś dostał list, do tego podali zarzuty. Czy ktoś jeszcze dostał coś takiego?

RODO nie obowiązuje związków wyznaniowych.
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: zaproszenie na przesłuchanie
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Styczeń, 2019, 22:17 »
problem w tym że mam juz kilka rozmów nagranych i oni wiedzą ze bede nagrywał

Olej to, szkoda życia. Nie powiedzą nic innego niż za poprzednim razem. Mało tego, nie powiedzą nic, czego nie powiedzieliby starsi z każdej innej szerokości geograficznej. Kto wysłuchał jednego komitetu, ten wysłuchał wszystkich. Nie ma co tracić czasu, który mógłbyś przeznaczyć na cokolwiek innego.

Zresztą sam to wiesz najlepiej, z korpo i jej procedurami nie ma co się szarpać.


Offline abece

Odp: zaproszenie na przesłuchanie
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Styczeń, 2019, 22:20 »
Butelczyk, dzięki za wiadomości.
Najlepsza ta torba z ekwipunkiem zostawiona haha, pamiętam to "wielkie wydarzenie" z wcześniejszego Forum.
Jakie to było budujące.

Byle z daleka, jak najdalej od korporacji strażnicy.
Butelczyk tylko pogratulować Tobie, trzymaj się.





Offline Siedemtwarzy

Odp: zaproszenie na przesłuchanie
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Styczeń, 2019, 22:31 »
O i widzę, że brat Ruszkowski zawsze chętny do pokazania jak dba o czystość ludu Bożego. Przez tą jedną osobę nie chciałbym nawet przez sekunde przebywać na takim spotkaniu.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: zaproszenie na przesłuchanie
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Styczeń, 2019, 22:35 »
Pierwszy raz widzę żeby ktoś dostał list, do tego podali zarzuty. Czy ktoś jeszcze dostał coś takiego?
RODO nie obowiązuje związków wyznaniowych.
list na zaproszenie komitetu
https://sjwp.pl/mam-pytanie/zaproszenie-na-komitet-sadowniczy-sw-jehowy/msg168027/#msg168027


Offline disloyal

Odp: zaproszenie na przesłuchanie
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Styczeń, 2019, 23:55 »
Masz prawo odmówić zeznań bez adwokata. Jeśli mają dowody to idź na tzw. "samo ukaranie" to może dostaniesz wyrok w zawieszeniu.


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Odp: zaproszenie na przesłuchanie
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Styczeń, 2019, 00:22 »
list na zaproszenie komitetu
https://sjwp.pl/mam-pytanie/zaproszenie-na-komitet-sadowniczy-sw-jehowy/msg168027/#msg168027

Myślałem, że to tylko teoria, bo pamiętam jak na szkoleniach bylo mówione aby tego unikać.

A przy okazji mam pytanko, czy ktoś kiedyś w trakcie komitetu groził wszczeciem kroków prawnych?
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline dziewiatka

Odp: zaproszenie na przesłuchanie
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Styczeń, 2019, 03:18 »
Zadzwoń i upomnij się o odpowiedź na Twój list.