Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd  (Przeczytany 48156 razy)

Offline Meszach

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #240 dnia: 03 Lipiec, 2019, 13:16 »
Ja np. usługiwałem i traktowałem to jako faktycznie "usługiwanie" lubię robić coś dla innych i w tym się spełniałem - tylko że sam sposób czyli trzymanie się wytycznych CK trochę wypacza bycie pro ludzkim 😉


Byłem taki sam, niestety takie osoby szybko nie wytrzymują, gdyż mając normalną osobowość i ludzkie odruchy nie da się tak funkcjonować. Starszych o takim usposobieniu jest na moje oko ok 10% - z czasem odpuszczają, odchodzą od org lub przechodzą na ciemną stronę 90% bezwzględnych mocarzy.


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #241 dnia: 03 Lipiec, 2019, 13:20 »
tak sie zastanawiałem na CK czy oni wprost nie mogą powiedzieć "przepraszamy" niewypał nie wyszło,"pomyliliśmy" się
to tak na podstawie tego jednego krętacza na dole który chciał za wszelką cenę zostać starszym o którym wam pisałem wcześniej
mogę tylko sobie wyobrazić co ci na samej górze sa w stanie zrobić dla zachowania swoich stołków

naprawdę takiej chorobliwej demencji połączonej z chęcią bycia starszym nie widziałem :o aż się trząsł
trudno sobie wyobrazić czym może kierować sie taki Let czy Moris,przecież oni o te przywileje zabiegali
i to zapewne w bardziej osobliwy sposób jak można tak to nazwać

kiedyś nie wytrzymam i chyba się zapytam go
co nim tak wewnętrznie kierowało że aż mało nie popuścił że chciał być starszym
przecież wiem że chlejesz i rachunków nie płacisz, bo mam dostęp do różnych baz
a z zawistna gębą kablowałeś nawet dzieci zborowe za gry czy Facebooka  8-)

a i żona też wytresowana komendy na wzrok. 8-)
a on sam święty ,odpowiedzi to Jeh. to Jeh. tamto
żenada

« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec, 2019, 13:57 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Takajaja

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #242 dnia: 03 Lipiec, 2019, 14:27 »
Wiecie co chlopaki...od kąd jestem SJ (kwestia czasu aby byc ex-SJ) to nigdy nie chciałam mieć męza starszego. Oczywiscie....gdyby chciał....prosze bardzo. Bylabym pierwsza ktora by go wspierała, ale tez pierwsza ktora by mu powiedziala zeby zrezygnował gdyby nie był fair. Po drugie z czasem zobaczylam jak ci uczciwi za bardzo nie maja nic do gadania bo zazwyczaj w gronie starszych reprezentują mniejszosc i niestety musza czasem cicho siedziec lub przytykiwac wiekszosci.

Tak mi sie wydaje ze ORG wykorzystuje tutaj tą ciemną strone natury ludzkiej albo raczej natury mężczyzn czyli ....chęć władzy, chęć panowania nad kimś, chęć bycia lepszym, chęc dominacji, chęc bycia tym lepszym, ważniejszym, podziwianym starszym. I te powiedzmy 90% starszych (bo oczywiscie te 10% to wy, ktorzy jestescie na tym forum czyli ci dobrzy) mają te cechy dominujace w swoich charakterkach tak myślę.
W koncu w polityce tez wiekszosc facetów. Jak to ktos kiedys powiedxiał " madry czlowiek polityka się nie zajmuję" dlatego nie chcialam nigdy meza starszego :)))))) i tu Bog mi poblogosławił :-)))
Wolałabym mądrego w domu niż idiote za mównicą hihi...
Ale to takie babskie przemyslenia.....

PS z gory przepraszam za slowo "idiota".....w koncu trzeba sie wystrzegac mowy nienawisci :-)) ale jak tu okreslic takiego typa?

« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec, 2019, 15:03 wysłana przez Takajaja »


Offline Adam_73

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #243 dnia: 03 Lipiec, 2019, 15:42 »
100% true... taka prawda
jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #244 dnia: 11 Lipiec, 2019, 11:08 »

Tak mi sie wydaje ze ORG wykorzystuje tutaj tą ciemną strone natury ludzkiej albo raczej natury mężczyzn czyli ....chęć władzy, chęć panowania nad kimś, chęć bycia lepszym, chęc dominacji, chęc bycia tym lepszym, ważniejszym, podziwianym starszym. I te powiedzmy 90% starszych (bo oczywiscie te 10% to wy, ktorzy jestescie na tym forum czyli ci dobrzy) mają te cechy dominujace w swoich charakterkach tak myślę.

PS z gory przepraszam za slowo "idiota".....w koncu trzeba sie wystrzegac mowy nienawisci :-)) ale jak tu okreslic takiego typa?

tak tutaj się z tobą zgodzę nie wiem czy specjalne czy był tego świadomy ale myślę że tak ,opracował taka taktykę zachowań może procedur
mój mentor sędzia "Józef Franklin Rutherford" on wraz z synem widzieli choć syn może bardziej szczery, ogłupiałą organizację która stworzył ,na tamten czas
i zostawił jego poprzednik "czesław Russell"
myślę że zobaczył w tym nieograniczony potencjał, i sowimi pokrętnymi sposobami i oszustwami wprowadził
taki złoty mechanizm samo zarządzania takiego "turkusowego zarządzania"co oczywiście w miarę upływu czasu zostało udoskonalone   

choć myślę że to właśnie Józek był tym protoplastą dzierżenia sztywnej władzy i pokazał jak należny to robić
i tak zostało w świadomości do dziś jak w każdym totalitarnym tworze który ludzkość przerabiała,bezwzględne
podporządkowanie wtedy możliwość awansu ,i tworzy sie taka choroba kombinatorstwa aby nie wpaść bo wywalą

podoba mi się w tym tworze jak ktoś odchodzi rezygnuje sam
wtedy to taki niezrozumiały szok widać,jak to możliwe? co ty? 8-)
« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec, 2019, 11:26 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Takajaja

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #245 dnia: 14 Lipiec, 2019, 18:40 »
Szok jak cholera.... aż nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać...


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #246 dnia: 26 Lipiec, 2019, 16:01 »
z ciekawości zapytam,,jak zakończyło się niedane zebranko pedofilskie?
na temat przemocy sexualnej? 8-)

jakieś refleksje? nowe spostrzeżenia?



WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #247 dnia: 26 Lipiec, 2019, 16:37 »
Wiecie co chlopaki...od kąd jestem SJ (kwestia czasu aby byc ex-SJ) to nigdy nie chciałam mieć męza starszego. Oczywiscie....gdyby chciał....prosze bardzo. Bylabym pierwsza ktora by go wspierała, ale tez pierwsza ktora by mu powiedziala zeby zrezygnował gdyby nie był fair. Po drugie z czasem zobaczylam jak ci uczciwi za bardzo nie maja nic do gadania bo zazwyczaj w gronie starszych reprezentują mniejszosc i niestety musza czasem cicho siedziec lub przytykiwac wiekszosci.

Tak mi sie wydaje ze ORG wykorzystuje tutaj tą ciemną strone natury ludzkiej albo raczej natury mężczyzn czyli ....chęć władzy, chęć panowania nad kimś, chęć bycia lepszym, chęc dominacji, chęc bycia tym lepszym, ważniejszym, podziwianym starszym. I te powiedzmy 90% starszych (bo oczywiscie te 10% to wy, ktorzy jestescie na tym forum czyli ci dobrzy) mają te cechy dominujace w swoich charakterkach tak myślę.
W koncu w polityce tez wiekszosc facetów. Jak to ktos kiedys powiedxiał " madry czlowiek polityka się nie zajmuję" dlatego nie chcialam nigdy meza starszego :)))))) i tu Bog mi poblogosławił :-)))
Wolałabym mądrego w domu niż idiote za mównicą hihi...
Ale to takie babskie przemyslenia.....

PS z gory przepraszam za slowo "idiota".....w koncu trzeba sie wystrzegac mowy nienawisci :-)) ale jak tu okreslic takiego typa?

Za słowo "idiota" się nie przeprasza.

Jeżeli ktoś jest idiotą, to nim jest i żadna to mowa nienawiści.

Sekta w całej rozciągłości swych tak zwanych nauk, stosuje "mowę nienawiści", rozpoczynając od ostracyzmu.


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #248 dnia: 27 Lipiec, 2019, 12:17 »
Za słowo "idiota" się nie przeprasza.

Jeżeli ktoś jest idiotą, to nim jest i żadna to mowa nienawiści.

Sekta w całej rozciągłości swych tak zwanych nauk, stosuje "mowę nienawiści", rozpoczynając od ostracyzmu.

a dlaczego tak się dzieje? dlaczego na to sobie pozwalają?
kto kontroluje i nadzoruje całą poczynania tej organizacji w naszym kraju? :o 8-)


Offline Takajaja

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #249 dnia: 27 Lipiec, 2019, 19:11 »
z ciekawości zapytam,,jak zakończyło się niedane zebranko pedofilskie?
na temat przemocy sexualnej? 8-)

jakieś refleksje? nowe spostrzeżenia?

Kogo pytasz? I o jakie zebranko pedofilskie?
Coś mnie ominelo?


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #250 dnia: 27 Lipiec, 2019, 19:17 »
Kogo pytasz? I o jakie zebranko pedofilskie?
Coś mnie ominelo?

pocieszanie ofiar wykorzystywania sensualnego"


Offline Takajaja

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #251 dnia: 28 Lipiec, 2019, 11:56 »
pocieszanie ofiar wykorzystywania sensualnego"

Czyli mnie cos ominelo....nic nie wiem o pocieszaniu.
A co? Wedlug OGR da się? Coś ta świeta organizacja świetego wymyśliła?


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #252 dnia: 28 Lipiec, 2019, 12:40 »
Czyli mnie cos ominelo....nic nie wiem o pocieszaniu.
A co? Wedlug OGR da się? Coś ta świeta organizacja świetego wymyśliła?

strażnica była 01.07-04.08. ciekaw jestem recenzji tematu czy wszyscy go wytrzymali 8-)


Offline Takajaja

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #253 dnia: 28 Lipiec, 2019, 15:25 »
strażnica była 01.07-04.08. ciekaw jestem recenzji tematu czy wszyscy go wytrzymali 8-)

Ooo....to z ciekawosci musze go przeczytac!! Skusze się :-))
Od listopada juz nic nie czytam Orgowskiego. Nawet do ręki nie biorę bo mnie parzy.....

Dzięki UWAGA AWARIA 8-)


Offline zenobia

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #254 dnia: 28 Lipiec, 2019, 22:35 »
Takajaja , nie rob jaj  :) :) :)