NA DOBRY POCZĄTEK > OGÓLNIE O FORUM

Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd

<< < (62/63) > >>

jaromi:
Długo by pisać. Pewnie podobne przypadki w tym temacie juz były opisane.
Starszy zboru (nadzorca przewodniczący) przemówienia na zgromadzeniach okręgowych, żona, dzieci po cichaczu bzyka się z inną siostrą (mąż, dziecko)
Oboje tylko napomniani, mąż zdrajczyni wybacza jej.

ondre:

--- Cytat: Bugareszt w 28 Wrzesień, 2019, 20:00 ---Sytuacja z wczoraj, spotkanie w pracy ale takie bardziej towarzyskie , w gronie 2 świadków i 3 światusów, Anna jedna koleżanka śj zaczyna opowiadać o innej nieobecnej naszej wspólnej koleżance która już jest odstępcą, ale jakimś cudem Anna o tym nie wiedziała. Opowiada o niej w samych superlatywach , jak to na nią można liczyć , jaki to dobry człowiek , drugi obecny sj mało nie wyszedł z siebie bo wie że ta znajoma już wykluczona ale nic się nie odzywa. Tak po kwadransie mówię że bardzo się cieszę że się dobrze wypowiadają o odstępcach. Trochę obłudne że jak się nie ma info o tym że ktoś jest wykluczony to się o nim myśli dobrze a sama informacja o wykluczeniu zmienia zdanie świadków o człowieku.

--- Koniec cytatu ---
Prawdziwe oblicze wtedy się okazuje

jaromi:
Drugi podobny przypadek na dodatek dziedziczny.
Starszy zboru koło 50 tki, syn misjonarz, zakochuje się światusce u której robi remont mieszkania. Wywalają go na zbity pysk. Chyba do tej pory nie wrócił.
Za kilkanaście, 20 lat, żonaty syn który zdążył już wrócić z terenu, również starszy w zborze zakochuje się w innej. Twierdzi że darzy jednakowym uczuciem obie. Wywalają go również na twarz. Dalej przychodzi na zebrania i grzeje oślą ławę. Nie mam wiedzy cze nadal kocha obie czy skruszył się i nawrócił.

janekkowalski:
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/caryca-ksiegowosci-i-sekretne-pozyczki-reportaz-superwizjera-tvn,989467.html

Kobieta będąca sj, w momencie kiedy sprawa ujrzala dziennie automatycznie ją wykluczyli.  Swego czasu bardzo zaangażowana,  posiadająca duża wiedzę, udzielala się. Nagle czar prysl,  a sprawa naprawdę  gruba. Wczoraj o 20 był superwizjer o tym na tvn24. Ciekawy jestem ile osób że zboru wplacilo pieniążki  :)

Storczyk:

--- Cytat: janekkowalski w 01 Grudzień, 2019, 20:27 ---https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/caryca-ksiegowosci-i-sekretne-pozyczki-reportaz-superwizjera-tvn,989467.html

Kobieta będąca sj, w momencie kiedy sprawa ujrzala dziennie automatycznie ją wykluczyli.  Swego czasu bardzo zaangażowana,  posiadająca duża wiedzę, udzielala się. Nagle czar prysl,  a sprawa naprawdę  gruba. Wczoraj o 20 był superwizjer o tym na tvn24. Ciekawy jestem ile osób że zboru wplacilo pieniążki  :)

--- Koniec cytatu ---
Niewiarygodne aby aż takie machloje na żywca robił swiadek. Robiła te przekręty będąc podobno aktywną i gorliwą. W sumie pobieżnie przejrzałam,  bo dużo tego, ale nic nie napisali, że ona to ś.j.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej