Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd  (Przeczytany 48074 razy)

Offline UWAGA AWARIA

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #105 dnia: 02 Marzec, 2019, 19:22 »
To taka forma autopromocji  ;)

dobrze ze tylko jeden ci sie taki przytrafił,bo ja w 140osobowym zborze mam tych wiernych z 7może10...
czyli nie jest tak źle :) ;)


Offline Adam_73

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #106 dnia: 02 Marzec, 2019, 20:39 »
chlopie to wypisz sie wreszcie z tego bajzlu, po co tam tkwisz...
jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #107 dnia: 02 Marzec, 2019, 23:49 »
chlopie to wypisz sie wreszcie z tego bajzlu, po co tam tkwisz...

widzisz z mafii nie tak łatwo wyjść ;D, w całości się nie wychodzi..ja chce wyjść cały ;)


Offline Sebastian

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #108 dnia: 03 Marzec, 2019, 03:17 »
widzisz z mafii nie tak łatwo wyjść ;D, w całości się nie wychodzi..ja chce wyjść cały ;)
a ja jakoś wyszedłem cały :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Andzia

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #109 dnia: 03 Marzec, 2019, 07:35 »
To wszystko co piszesz to prawda tak sie dzieje , I byle nie dac temu rozglosu dla dobra organizacji. Malo tego starszy koedys mi powiedzial , mozna wiele byle by nikt nie widzial , byle by nikogo nie gorszyc.


Offline Mania

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #110 dnia: 03 Marzec, 2019, 21:41 »
I właśnie te doświadczenia których nikt by się nie spodziewał w organizacji spowodowały, że zrezygnowałam.
Bo nagle się okazuje, że można kłamać i nikogo to nie obchodzi.
Że można iść do sądu bo takie czasy.
Że można okraść biednego bo nikogo to nie interesuje i nikt się z nim nie wstawi.
i można tego mnożyć i mnożyć. Każdy w orgu na pewno się spotkał z zachowaniami zupełnie przeciwnymi do tych co nauczają.


Offline Wiedza

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #111 dnia: 06 Marzec, 2019, 20:32 »
Nie wiem czy jesteście tego świadomi czy nie, albo może nie zwracacie uwagi na pewną ważna rzecz:
Bardzo ciężko zarządzać ludźmi!!! Bardzo! Kto zarządza ludźmi w biznesie operując swoim dobytkiem ten wie!
W religiach jest nie inaczej. Ponieważ rządzą tylko ludzie, którzy mówią (twierdzą), że ich decyzje albo cieszą się błogosławieństwem albo nie. Tam gdzie przepisy tam będą nadużycia. Organizacją Świadków Jehowy nie da się zarządzać poprzez zasady, sami wiecie że istnieje kodeks karny w postaci książki "paście". A gdzie kodeks tam jak już pisałem - nadużycia. Tak było w Izraelu, tak jest na całym świecie.
Każda niechlujna rzecz jaką się dopuścił Świadek byłaby sprawiedliwie osądzona gdyby to wyszło bardzo na jaw.

Czy to powód żeby zmieniać religię? Myślę że nie!
Bo winą obarcza się nie tego kogo trzeba. Winnymi są ludzie, którzy tak postępują a nie organizacja. Jezus już dawno mógł Judasza wyrzucić z grona apostołów, mógł mnóstwo osób ukarać za ich matactwa, oszustwa, wyrzeczenia.

Grunt to nie dawać się wykorzystywać i robić swoje.



Offline Storczyk

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #112 dnia: 07 Marzec, 2019, 00:36 »
Żaden normalny czlowiek nie jest w stanie sprostać "miernikom "tej Organizacji .Ponadto jeden obserwuje drugiego i sie uczy w myśli z kim przystajesz takim sie stajesz .Tak naprawde to nic nie wolno tylko zbiorki, zebrania, gloszenie ,a gdzie czas na odreagowanie relaks .Dlatego tyle podwójnego życia.Zwykla ludzka korporacja nastawiona na zysk nie żadna religią.W religii jako takiej nie moze byc mowy o hierarchii,ani zarzadzaniu ludźmi.Struktura Swiadkowie Jehowy jest piramidą a my mrówki na dole do wyzyskiwania.


Offline Gremczak

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #113 dnia: 07 Marzec, 2019, 01:46 »
Tak naprawdę to każda religia żeruje na ludziach.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #114 dnia: 07 Marzec, 2019, 02:11 »
mtg: cóż to za jakieś współczesne proroctwa XXI w, jak Kaszpirowski przez srebrny ekran opowiadane, zasłyszane legendy o jakimś czarnoksiężniku, który hipnotyzował tłumy gapiów, niby chodził po lodzie, jak linoskoczek po linie, ''źródlankę'' w wino zmieniał, nie jeden chciałby mieć  takiego maga w swojej BIMBROWNII, byłby trunek  hoo, hoo, hoo - 7* albo 10*-  byłby wielki zbyt w szerokich kręgach tu i tam - jak czary mary to hokus pokus, byłoby wtedy na szczytne cele: +1000, dla belferów oraz 13-stki dla starców... itd, toż to byłaby kraina mlekiem i miodem płynąca przy takich  rządach!?, a mamy tego nawet naoczne dowody, pewien zadatek - niewolnicze Farmy na obliczu prawie całej ziemi przykładowo Warywnik, Paterysonnn i inne to zalążek nowego rajgu ''zapierdylajdu'' agitacja nie powiem nie do wiary w te starożytne legendy i reklamujące by pozostać i nic nie zmieniać wobec samego siebie, a na koniec!! -  składać krwawe ofiary BAALOWI, poprzez zakaz transfuzji lub akty wyuzdania niewinnych dzieci w iiLiFoDeP - ja w takiej legendarnej krainie mlekiem i miodem płynącej nie chcę przebywać i myślę, że inni też tak uważają, to zbyt wielki akt!! - na złożenie takiej osobistej ofiary takiemu bogu - toż to groza!!!


Offline Gremczak

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #115 dnia: 07 Marzec, 2019, 02:19 »
Każda religia ma te same korzenie i każda religia jest żądna ofiar pod różna postacią.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #116 dnia: 07 Marzec, 2019, 02:20 »
Każda religia ma te same korzenie i każda religia jest żądna ofiar.

(mtg:)ale nie mojej OFIARY i dzieci, szczególnie DZIECI!!! i myślę, że z taką wypowiedzią się zgodzisz?
« Ostatnia zmiana: 07 Marzec, 2019, 02:27 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Gremczak

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #117 dnia: 07 Marzec, 2019, 02:25 »
Każda wytka innej coś złego a w swojej nie widzi tego.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #118 dnia: 07 Marzec, 2019, 03:30 »
Kolega Awaria wypadł z szyn :)?
Nadaszyniak i Gremczak to twarde sztuki, działać o drugiej w nocy, pozdrawiam chłopaki ;)


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #119 dnia: 07 Marzec, 2019, 10:24 »
Nie wiem czy jesteście tego świadomi czy nie, albo może nie zwracacie uwagi na pewną ważna rzecz:
Bardzo ciężko zarządzać ludźmi!!! Bardzo! Kto zarządza ludźmi w biznesie operując swoim dobytkiem ten wie!
W religiach jest nie inaczej. Ponieważ rządzą tylko ludzie, którzy mówią (twierdzą), że ich decyzje albo cieszą się błogosławieństwem albo nie. Tam gdzie przepisy tam będą nadużycia. Organizacją Świadków Jehowy nie da się zarządzać poprzez zasady, sami wiecie że istnieje kodeks karny w postaci książki "paście". A gdzie kodeks tam jak już pisałem - nadużycia. Tak było w Izraelu, tak jest na całym świecie.
Każda niechlujna rzecz jaką się dopuścił Świadek byłaby sprawiedliwie osądzona gdyby to wyszło bardzo na jaw.

Czy to powód żeby zmieniać religię? Myślę że nie!
Bo winą obarcza się nie tego kogo trzeba. Winnymi są ludzie, którzy tak postępują a nie organizacja. Jezus już dawno mógł Judasza wyrzucić z grona apostołów, mógł mnóstwo osób ukarać za ich matactwa, oszustwa, wyrzeczenia.

Grunt to nie dawać się wykorzystywać i robić swoje.
\

OJ TU SZACUNEK DLA NOCNYCH MARKÓW
:D


nie za bardzo rozumiem ,"winni są ludzie a nie organiazacja" a organizacja to co? zlepek rożnych organizacji
 z każdego kraju polska Francja Niemcy, Czechy,USA i inne każda ma swój wewnętrzny statut we własnym kraju
wyjeżdżając z polski do Czech albo odwrotnie według zapisu statutowego nie jesteś już ŚJ
a mimo to sama organizacja nie stosuje sie do tego bo organizuje zgromadzenia
międzynarodowe i też takie głoszenia pionierskie międzynarodowe
a tu już opiera się prawem Bożym bo ŚJ jest się wszędzie czego niema w statutach-- czego tez państwa nie dostrzegają
jaki w tym cel złamać własną zasadę? :D

no to jeżeli organizacja jest dobra to wstań na zebraniu i powiedz że podzielasz zdania jakie miał na
na temat brody brat TZ Russel albo ,że Ruteford bajki wymyślał ,
 ani jedno ani drugie jest niedopuszczalne i nie prawdziwe
jest w tej organizacji niedopuszczalne,wiec jak nie organizacja jest zła to kto?i czy nie org.< to ludzie
skoro ich twierdzenia były złe to dlaczego dziś maja byc dobre?

wyobrażasz sobie orgowskiego dziadka na starość który przeżył blisko 90lat w JW
który podczas swojej kadencji w niej musiał około 100 wierzeń zmienić
co działo się w jego głowie :)?<alzheimer gartis! albo paranoja
dziś wierzymy w to> a jutro już nie

ja bym powiedział że organizacja przez niebiblijne i mocno naciąganymi zasadami
chce za wszelka cenę panować nad ludźmi,tylko ludzie już nie chcą
być nią kierowani i dzieje się to co się dzieje

jeżeli ja we własnej firmie ustanawiam prawa i obowiązki jakie w niej maja panować,
a potem się ich nie trzymam to jak będą w niej postępować pracownicy? :)
jak będę ich oszukiwał? okłamywał zamiast 2tys wypłaty dam 500zł albo wogóle niedam
kupie im ubrania za 200zł a sam sobie za 10tys
i tak tu tez się dzieje to organizacja wyznacza tręd..taka prawda

ostatnimi czasy można dostrzec siłę organizacji a nie Boga
tak jak w związkach zawodowych za czasów Hitlera NSDAP
czy partii Stalina a nie Boskiej a to narasta co pokolenie
Jezus Przybył i koniec albo do służby bo cie zdejmiemy
a ci chodzą i pierdzielą nie wiadomo co,nie wyspani w niedziele

chcesz powiedzieć że to jest dobre?
« Ostatnia zmiana: 07 Marzec, 2019, 10:53 wysłana przez UWAGA AWARIA »