Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: WIELKA ARMIA..BEZ WALKI  (Przeczytany 21781 razy)

Offline UWAGA AWARIA

WIELKA ARMIA..BEZ WALKI
« dnia: 31 Grudzień, 2018, 20:01 »
Pewne przemyślenia skłoniły mnie do napisania tego wątku,nie wiem czy czytelnik od dawana jest poza organizacją czy nie , ja nie,ale ostatnio zastanawiałem się nad pokrętnymi materiałami przekazywanymi przez jw.russia a tym co było naprawdę na sali rozpraw i dlaczego tak w zastraszającym tempie Putin pozbył się tego problemu,..dlaczego o tym piszę ??
Ponieważ nie wiem czy wiecie jak mocno obecnie się indoktrynuje w org. człowieka jakim obecnie naciskom podlega w organizacji,TO MOŻE BYĆ NAWET NA POGRANICZU NIE PSYCHOMANIPULACJI ALE HIPNOZY, jestem 40lat i nie spotkałem się z takim bombardowaniem osobowości przez filmy ,listy ,muzykę ,wykłady itd! obrzydło mi aż chodzenie na zebrania chociaż to ja pełnię jakąś tam funkcję,pamiętam czasy kiedy to ludzie mówili że piorą" nam mózg", na tamte czasy sie śmiałem, ale teraz już nie ,obecnie mam mówić że kłamstwo to nie kłamstwo że pedofili u nas niema że niewolnik się nie myli choć się myli itd..tyle że już mi nerwy puszczają bo normalny człowiek z normalnym sumieniem nie zniesie tego typu matactw.ale to też nie jest częścią przewodnią mojej myśli.... chodzi mi o to czy:

Czy może zastanawialiście się kiedyś na tym co by było gdyby :
niepokrętny niewolnik wierny i roztropny"wpadł na taki pomysł aby tą armię 8000000+-zainteresowanych zebrać w jednym miejscu niech były by to wyluzowane niemcy czy polska 2 albo 3kraje i tak kazał by przejąć władzę w po kolei,zastanawialiście się jak długo by to trwało? zapewne braliście udział przy pisaniu listów byliście na nie jednym kongresie,pytanie jak długo by obroniło się takie państwo? przed przystąpieniem do przemyśleń radził bym zapoznać się jaka armią iloma żołnierzami dysponują Niemcy jaka Polska itd...od 40lat po głowie chodzi mi taka myśl o skróceniu czasów np jak wspaniałe ciało wpadło by na taki pomysł...czy było by to nie realne? a nasi kochani bracia przecież słuchali by tego co do nich mówi Jehowa.w zestawieniu z tym co wytworzyło przez lata CK "wy nie jesteście częścią tego świata" niekiedy zaczynam bać się tych słów:) ale na poważnie/przekombinowałem jak myślicie?

i serdeczne przepraszam bo jestem tu pierwszy raz
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień, 2018, 20:13 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Roszada

Odp: WIELKA ARMIA..BEZ WALKI
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Grudzień, 2018, 20:06 »
A z czym by przyszli? Z rózgami? :-\

W Niemczech mieszka kilka milionów muzułmanów, w innych krajach też.
Muzułmanie są mniej pacyfistyczni niż ŚJ.  ;)


Offline salvat

Odp: WIELKA ARMIA..BEZ WALKI
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Grudzień, 2018, 20:11 »
Jezu czyta się toto z wysiłkiem a i tak nie zawsze wiadomo o co chodzi autorowi.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Roszada

Odp: WIELKA ARMIA..BEZ WALKI
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Grudzień, 2018, 20:13 »
Jezu czyta się toto z wysiłkiem a i tak nie zawsze wiadomo o co chodzi autorowi.
Potwierdzam.
Poza tym warto wpierw się przedstawić, bo człowiek nie wie ani kto pisze i kogo reprezentuje. :-\


Offline UWAGA AWARIA

Odp: WIELKA ARMIA..BEZ WALKI
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Grudzień, 2018, 20:17 »
No na odpowiedź czy z rózgami to tak chciał byś dostać 8000000razy rózgą? ;D...a przypomnij sobie z czym poszła solidarność 25tys w gdańsku z dziurawymi gaciami.
co do przedstawienia sie to wiadomo jw.policja działa..wolał bym pozostać przy niku,zapraszam na priwa
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień, 2018, 20:23 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Roszada

Odp: WIELKA ARMIA..BEZ WALKI
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Grudzień, 2018, 20:24 »
No na odpowiedź czy z rózgami to tak chciał byś dostać 8000000razy rózgą?
A nazbieraj wpierw 8 mln rózg.
W tym 6 mln dla kobiet, a 1 mln dla dzieci. :-\


Offline UWAGA AWARIA

Odp: WIELKA ARMIA..BEZ WALKI
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Grudzień, 2018, 20:31 »
no może to i śmieszne,...nie wiem czy jesteś długo poza org.ale to ciśnienie na posłuszeństwo ta mega-duża indoktrynacja zaczęła mnie przerażać,tłumaczeniem jest jedność w zborze ,ale to jest już wariactwem chorobą ,i nie wierzę że to jest bez celu bezwględne podporządkowanie w dzisiejszym świecie jest walutą niebezpieczną
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień, 2018, 20:33 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: WIELKA ARMIA..BEZ WALKI
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Grudzień, 2018, 20:37 »
Takie spekulacje nie sa calkiem  bez sensu ...  Wystarczy przypomniec sobie  z lat 90-tych  w USA   Branch  Davidians i ich  charyzmatycznego  przywodce  Davida  Koresha .  Gromadzili  bron  i w koncu  w walce z FBI  zginelo  kilkadziesiat osob .
U  SJ  wydaje sie to  obecnie  malo prawdopodobne  , ale  gdyby doszlo do  rozlamu   to jakas  radykalna grupa  z  silnym przywodca na czele  moglaby   probowac  " przyspieszyc "  Armagedon ...


Offline UWAGA AWARIA

Odp: WIELKA ARMIA..BEZ WALKI
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Grudzień, 2018, 20:46 »
Uważasz że nie maja senu? sens nabiera kiedy staje się pod ścianą ,nie widać jej do puki sie w nią nie uderzy,ale ktoś ją musi zbudować tyle ze nie zwraca się na to uwagi,,,wyobraź sobie jedno wielkie zgromadzenie takie miedzy narodowe ale w 2 -4państwach a na stadionie okrzyk jak już nie jeden:"NADSZEDŁ KONIEC! ..nastał nowy porządek, i tu jak wczesniej kolega napisał wystarczą same rózgi
jest to forma spekulacji oczywiście ale pamiętaj że na spekulacji zarabiają ludzie co sa najbliżej prawdy,a tu indoktrynacja nacisk władczy jest badzo prawdopodobny a to juz nie spekulacja tylko zdrowy rozsądek,przy takiej ilości zgromadzonych nie potrzebna jest broń na początku-wyobrażasz sobie 100 ludzi u siebie pod domem którzy sugerują ci abyś opuścił pomieszczenia jak nie przyłączysz sie do nich?..
Branch  Davidians ze swoją organizacją został by wchłonięty nosem łacznie z biurem głównym FBJ przez tą organizacje..nie czujesz rozmiaru i powagi obecnej indoktrynacji
do napisania tego skłoniły mnie jakość wypowiedzi CK w telewizji publicznej i broodcastig a le i obecna bezwzględne posłuszeństwo nakładane na członków z uporem maniaka i inwigilacją.
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień, 2018, 21:11 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Roszada

Odp: WIELKA ARMIA..BEZ WALKI
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Grudzień, 2018, 20:50 »
Napisz w punktach jak ma przebiegać ta walka 8 mln ŚJ z 8 miliardami ludźmi, w tym pewnie 2 miliardy muzułmanów i prawie drugie tyle Chińczyków. :-\


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: WIELKA ARMIA..BEZ WALKI
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Grudzień, 2018, 20:52 »
Polska jest bezpieczna , przy normalnym ruchu korkują się autostrady  nie można wjechać do miasta a co dopiero jak by tyle ludzi przyjechało ;)
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Roszada

Odp: WIELKA ARMIA..BEZ WALKI
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Grudzień, 2018, 21:01 »
Polska jest bezpieczna , przy normalnym ruchu korkują się autostrady  nie można wjechać do miasta a co dopiero jak by tyle ludzi przyjechało ;)
Jakby w kupie szli, to jeden Perszing i by poszli wszyscy do nieba w atomach. :)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: WIELKA ARMIA..BEZ WALKI
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Grudzień, 2018, 21:18 »
A można tak bez zbędnych kąśliwości? Dlaczego tyle dyskusji zmienia się w pyskówkę. Trochę większej dawki tolerancji życzę Wszystkim na ten nowy 2019 r. 
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline UWAGA AWARIA

Odp: WIELKA ARMIA..BEZ WALKI
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Grudzień, 2018, 21:34 »
  tak dla rozszerzenia horyzontu myślowego ......kiedyś do jednego miasta w 2005roku w niemczech w ciągu 2dni przyjechało blisko 1,2ln miliona młodych ludzi nie zindoktrynowanych nie mających na celu utworzenia nowego rządu na" zlot młodzieży " niemcy do tego wydarzenia szykowały się kilka lat policja z całych niemiec wojsko i wolontariusze itd., nic specjalnego się nie działo po za tym że służby nie miały jakiegokolwiek wpływu na to co sie działo wewnątrz a w przestrachu okoliczni mieszkańcy powyjeżdżali do sąsiednich miejscowości, po za machaniem rękoma przez policje w bezradności to nic sie nie stało że kilku tórków z chinolami zgwałciło przy dworu na oczach policji kilka dziewczyn...wystarczyło by jedno hasło KONIEC aż mnie ciarki przechodziły że ludzie zdolni są do takich głupot,zaraz po zlocie niemcy zabronili takich masówek doszli do wniosku że było to jedno z najniebezpieczniejszych zgromadzeń i rozeszło sie po kościach..to na tyle.//////////poczytaj o "kryształowej nocy". poczuj ducha:) a zrozumiesz
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień, 2018, 21:39 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Profesor Tutka

Odp: WIELKA ARMIA..BEZ WALKI
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Grudzień, 2018, 21:39 »
do UWAGA AWARIA

Rozumiem że jak chodzisz na zebrania to 90 procent liczby obecnych stanowią 20/30 letnie byczki które aż rwą się by komuś dołożyć.Na rozkaz JW.ORG zamienią wózki na kije i siekiery.Jestem przekonany że taki punkt widzenia nie jest szeroko popierany.Uważam że z takimi poglądami jak najszybciej powinneś zmienić front.