Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: pedofil starszym zboru i dziecięce buciki przed salą królestwa  (Przeczytany 4583 razy)

Offline Sebastian

przez Polskę na antyklerykalnej fali wywołanej przez film "Kler" przetacza sie dyskusja o problemie pedofilii wśród duchownych, a jednym z bardziej nietypowych skutków tejże dyskusji jest wylansowanie nowego symbolu jakim są dziecięce buciki

w internecie pełno informacji o wieszaniu dziecięcych bucików na płotach plebanii, ustawianiu tychże bucików w pobliżu pomników znanych osób duchownych itd. itp.

z okazji nadchodzącego roku 2019 proponuję, aby nasze środowisko odstępcze zaczęło posługiwać się tym symbolem w swoich akcjach dotyczących nagłaśniania problemu pedofilii

moglibyśmy także zamówić partię dziecięcych bucików ze znakiem graficznym w postaci konturu Australii i konturem sylwetki wiadomego członka Ciała Kierowniczego, a następnie używać tychże bucików np. do ustawiania ich przed salą królestwa w każdej miejscowości w której organizowane będą demonstracje odstępców

co sądzicie o moim pomyśle?!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline gedeon

Odp: pedofil starszym zboru i dziecięce buciki przed salą królestwa
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Grudzień, 2018, 08:44 »


co sądzicie o moim pomyśle?!

Pomysł bardzo głupi, nie realny i narusza dobra osobiste!!!!!!


Offline Sebastian

Odp: pedofil starszym zboru i dziecięce buciki przed salą królestwa
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Grudzień, 2018, 08:54 »
dziękuję za ten cenny głos krytyczny

ponieważ celem byłoby zwrócenie uwagi na to że "problem nie dotyczy tylko Australii", więc może faktycznie kontur postaci członka CK to przesada...

ale gdyby (uwzględniając uwagę Gedeona) ulepszyć pomysł i posługiwac się bucikami z konturem Australii mówiąc ogólnie że problem dotyczy społeczności świadków Jehowy na całym świecie, a więc także w Polsce?!...

zaznaczam wyraźnie: nie zjadłem wszystkich rozumów i jestem otwarty na wszelkie argumenty i na wszelkie opinie, a najbardziej cenne są dla mnie umotywowane opinie krytyczne...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline salvat

Odp: pedofil starszym zboru i dziecięce buciki przed salą królestwa
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Grudzień, 2018, 09:06 »
Problem pedofilii w zborach potrafi w nas wzbudzać skrajne emocje i najchętniej w przypływie tychże okazalibyśmy sprawiedliwość oprawcom poprzez obcięcie tego i owego, ale należy patrzeć na sprawę chłodno. Kopiowanie pomysłu z bucikami wraz z zastosowaniem kontury kraju odległego o tysiące kilometrów i wizerunku członka CK jest co najmniej niezrozumiały, a w konsekwencji może przynieść więcej szkody niż pożytku. Przychylam się do zdania gedeona.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Sebastian

Odp: pedofil starszym zboru i dziecięce buciki przed salą królestwa
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Grudzień, 2018, 09:17 »
wielu osobom małe buciki kojarzą się jednoznacznie z pedofilią o podłożu religijnym i chciałbym takie skojarzenia wykorzystać (z taką intencją założyłem ten wątek)

co prawda Gedeon nie opisał szerzej na czym ma polegać "naruszenie dóbr osobistych" ale domyślam sie że chodziło mu o sylwetkę członka CK - i doszedłem do wniosku że z sylwetki członka CK należy zrezygnować

zaznaczam że nie jest to gotowy kompletny pomysł i (jeśli w ogóle ma być użyty) to powinien być wcześniej przemyślany, a ponieważ na forum czyta kilkaset osób więc wszelkie głosy (a zwłaszcza krytyczne) są mile widziane
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline salvat

Odp: pedofil starszym zboru i dziecięce buciki przed salą królestwa
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Grudzień, 2018, 09:24 »
wielu osobom małe buciki kojarzą się jednoznacznie z pedofilią o podłożu religijnym i chciałbym takie skojarzenia wykorzystać (z taką intencją założyłem ten wątek)

Mi się nie kojarzą. Logo to strata czasu i energii, które można przeznaczyć na bardziej przydatne rzeczy lub działania, także w sprawie pedofilii.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Sebastian

Odp: pedofil starszym zboru i dziecięce buciki przed salą królestwa
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Grudzień, 2018, 09:28 »
dziękuję Ci salvacie za wyrażenie opinii
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline HARNAŚ

Odp: pedofil starszym zboru i dziecięce buciki przed salą królestwa
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Grudzień, 2018, 13:13 »
Masz prowizję  za buciki od CCC ? ;D
Może pęto kiełbasy wieszajmy na furtce , do nabycia koniecznie u mnie , przynajmniej raz w życiu zarobię na WTS-ie


Offline Safari

Odp: pedofil starszym zboru i dziecięce buciki przed salą królestwa
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Grudzień, 2018, 13:37 »
A ja uwazam ze ten pomysl jest ok. Buciki wiesza sie przed kosciolami by przypomniec ze pamietamy o ofiara have pedofilii w KK i nie podoba nam sie ze KK (oraz inne denominacje) zamiataja problem pod dywan.

Uwazam, ze wlaczenie ogolnorozpoznawalnego znaku do akcji przeciw Straznicy jest jak najbardziej ok. Pamietamy o tym co bezduszne organizacje religijne zrobili tysiacom dzieci - nie dosc ze zostaly tam wykorzystywane przez autorytet podajacy sie za przedstawiciela Boga na ziemi to jeszcze poniza sie je nie oddajac im sprawiedliwosci poprzez utrzymywanie obrzydliwych wielokrotnych pedofili wewnatrz tychze organizacji.

Moze zrezygnowalabym z jakichkolwiek logo (na bucikach wieszanych przed KK chyba tez nie ma konturow Jankowskiego).

Mysle ze wystarcza zwykle przecietne buciki - chlopiece I dziewczece.  Przecietne - Bo to spotyka zwykle dzieci. I robia to rozne denominacje - to co je laczy to to, ze SA religijnymi organizacjami. I takie zwykle buciki bylyby symbolem dziecka skrzywdzonego I zdadzonego przez organizacje religijna. Ogolny symbol. Zawieszenie ich przed Sala Krolestwa pokaze ze I Straznica jest temu winna. Jest taka jak inne Koscioly - w imie "Boga" pozwala na krzywdzenie niewinnych dzieci przez zwyrodnialcow bedacych jej czlonkami.
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline gedeon

Odp: pedofil starszym zboru i dziecięce buciki przed salą królestwa
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Grudzień, 2018, 13:56 »

Może pęto kiełbasy wieszajmy na furtce , do nabycia koniecznie u mnie , przynajmniej raz w życiu zarobię na WTS-ie
A może tak kaszanka?  ;)  ;D

Zasada jest prosta, ksiądz pedofil, wieszamy buciki jest ok
Sala królestwa starszy zboru to pedofil jest ok. Starszy jest osobą publiczną z funkcji.
Sala królestwa, głosiciel pedofil i co na buciku napiszemy nazwisko, to narusza jego dobra osobiste, nadal trwa proces o naruszenie dóbr osobistych z tego powodu.
Zgodnie z pomysłodawcą "bucika" maił on wskazywać, w tym kościele mszę odprawia ksiądz pedofil a co ma oznaczać na "sali królestwa"? Jak ktoś mało zorientowany może powiązać "bucik" z pedofilią u SJ w Australii.
Dlatego uważam, że ulotka spełni to zdecydowanie lepiej.
Jeżeli ktoś ma pomysł jak to zaaranżować i wymownie przedstawić niech czyni. ;D ;D ;D
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień, 2018, 16:27 wysłana przez gedeon »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: pedofil starszym zboru i dziecięce buciki przed salą królestwa
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Grudzień, 2018, 14:05 »
improwizacja


Offline uncja

Odp: pedofil starszym zboru i dziecięce buciki przed salą królestwa
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Styczeń, 2019, 00:32 »
A może tak kaszanka?  ;)  ;D

.
Zgodnie z pomysłodawcą "bucika" maił on wskazywać, w tym kościele mszę odprawia ksiądz pedofil a co ma oznaczać na "sali królestwa"?
Nie, nie kaszanka Bucik. Bo bucik upamiętnia ofiary pedofilii a o nie tu chodzi. Ilość bucików upamiętnia ilość ofiar. A nie księży pedofili
Ktoś, kto jest urażony kto jest ofiara pedofilii  może w ten sposób dać znać o swej krzywdzie lub o krzywdzie jakiejś znanej osoby. Wujki o lepkich łapkach są wszędzie.I gdyby ktoś oczekiwał pomocy w zasygnalizowaniu zbrodni popełnionej wobec niego chętnie pomogę i pójdę powiesić bucik i niekoniecznie niemowlęcy, może to być bucik 8 latka
Robert Rient zebrał do reportażu info o takich osobach - łącznie z przypadkiem dziewczyny zgwałconej przez ojczyma i kumpli współscenarzystach w zborze.

Z życzeniami dla wszystkich pedofili gorzkiej refleksji na swój temat w Nowym Roku a dla ich ofiar uwolnienia sie od krzywd


Offline Proctor

Odp: pedofil starszym zboru i dziecięce buciki przed salą królestwa
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Styczeń, 2019, 00:36 »
improwizacja
No brawo. Zaczynacie z Sebastianem produkcję ...........W gimpie😁😂😁


Offline Sebastian

Odp: pedofil starszym zboru i dziecięce buciki przed salą królestwa
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Styczeń, 2019, 00:49 »
bardzo lubię nasze forum za to że możemy tutaj kulturalnie i merytorycznie podyskutować

przyszedłem z nieociosanym pomysłem i poddałem go pod dyskusję
przekonano mnie że sylwetka postaci z CK to zły pomysł
przekonano mnie że kontur mapy Australii to zły pomysł
ale utwierdzono mnie w przekonaniu że sam bucik to dobry pomysł

nawet Gedeon (początkowo przeciwny) napisał parę słów "z dystansem akceptujących" ten pomysł

tym bardziej cieszy stanowisko Uncji i Safari... kto wie, może będziemy w nowym roku współpracować?!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline zawsze letni

Odp: pedofil starszym zboru i dziecięce buciki przed salą królestwa
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Styczeń, 2019, 16:49 »
Buciki można dołączyć do upamiętniania 26 lipca.
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/