BYLI... OBECNI... > KWESTIE PRAWNE

RODO

<< < (9/9)

Aliki:
My tu sobie gadu gadu, a   w drugim zborze (!) ogłoszono że nie jestem już SJ! W zborze w którym byłam parę lat temu  ::)
Ale mi robią reklamę...
Spotkaliście się z czymś takim?

UWAGA AWARIA:

--- Cytat: Aliki w 11 Sierpień, 2019, 18:39 ---My tu sobie gadu gadu, a   w drugim zborze (!) ogłoszono że nie jestem już SJ! W zborze w którym byłam parę lat temu  ::)
Ale mi robią reklamę...
Spotkaliście się z czymś takim?

--- Koniec cytatu ---


tak są takie stare pierdzielenia w zaleceniach,aby tak robić od czego już się odchodzi
zapewne zrobił to jakiś mądry który bardzo sie cieszył kiedy byłaś na zebraniach i mówił ci za każdym razem że się cieszy że cie widzi  ;)
chronią trzodę...dosłownie trzeba to rozumieć :D ;)

dziewiatka:
Z tego co pamiętam były to wyjątkowe sytuacje,np ktoś był bardzo znany,starszy ,pionier lub przewidywana działalność odstępcza.

Aliki:
W moim przypadku wchodzą zatem w grę dwa czynniki - w tym ten ostatni  :)

UWAGA AWARIA:
Dzisiaj po wstępnej analizie  8-) tak sobie sam sie zastanawiam  w pewnej sprawie  ::)

w jakiej bazie , i jak zabezpieczonej ,w jaki sposób, biuro oddziału przechowuje dane na temat
wybryków pedofilskich współbraci ,oczywiście chodzi o zasady RODO,czy one są zabezpieczone w odpowiedni sposób?
bo wszyscy wiedzą że przez lata takie dane były gromadzone,


i czy  w związku z tym WTS nie poczuwa się do zgłoszenia tego odpowiednim organom? 8-)

a tak cos mnie naszło w związku z powołaną ostatnio komisją.
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej