BYLI... OBECNI... > KWESTIE PRAWNE

RODO

<< < (8/9) > >>

dziewiatka:
Nigdy nie będzie można żądać usunięcia swoich danych z bazy danych w organizacji chyba że po śmierci. w tedy i tak są usuwane.Pracuję w ochronie i prawdziwą plagą są domorośli prawnicy ,którzy wymyślają prawne powody dla których nie można ich ani ich aut kontrolować gdy wjeżdżają bądź wyjeżdżają z terenu zakładu.Podobnie w tej sytuacji zamiast wymyślać powody lepiej przyjąć do wiadomości że organizacje takie jak WTS mają prawo przetwarzać (przechowywać) dane członków i byłych członków w sposób określony przez prawo i każdy ma prawo zapytać się jakie informacje na jego temat są przechowywane.

dziewiatka:
W tej sprawie wypowiadał się kiedyś rzecznik episkopatu czy czegoś tam w KrK dlaczego ktoś kto odchodzi od kościoła nie ma prawa do tak zwanego zapomnienia.Dobro pozostałych członków kościoła,co to ma wspólnego z WTS-em ,jakby nie patrzył to krewniaczki a także prowadzą pokrewną działalność.Dla prowadzenia statutowej działalności dane byłych są konieczne.Każdy kto w organizacji spędził dość dużo czasu to może słyszał o delikwentach ,którzy w jednej części Polski zostali wykluczeni pojechali na drugi kraniec lub za granicę i tam na nowo wzięli chrzest kub próbowali.Jestem ciekaw kiedy sąd nakazał usunąć dane byłych świadków Nadarzynowi , lub innemu kościołowi?

Storczyk:

--- Cytat: dziewiatka w 11 Sierpień, 2019, 07:07 ---W tej sprawie wypowiadał się kiedyś rzecznik episkopatu czy czegoś tam w KrK dlaczego ktoś kto odchodzi od kościoła nie ma prawa do tak zwanego zapomnienia.Dobro pozostałych członków kościoła,co to ma wspólnego z WTS-em ,jakby nie patrzył to krewniaczki a także prowadzą pokrewną działalność.Dla prowadzenia statutowej działalności dane byłych są konieczne.Każdy kto w organizacji spędził dość dużo czasu to może słyszał o delikwentach ,którzy w jednej części Polski zostali wykluczeni pojechali na drugi kraniec lub za granicę i tam na nowo wzięli chrzest kub próbowali.Jestem ciekaw kiedy sąd nakazał usunąć dane byłych świadków Nadarzynowi , lub innemu kościołowi?

--- Koniec cytatu ---
Wypadku swiadkow to nie ma sensu znam osobiscie czlowieka nieczynnego 25 lat nawet rozmawiałam z nim o swoich watpliwosciach przyznal mi rację i mowil o swoich dość osobistych.Dzis wrocil do org i chodzi szczesliwie na zebrania z córką, ktora do tej pory byla w zawieszeniu a teraz studiuje "prawdę!Także sąd wie ,że ludzka psychika jest nieobliczlna(nie traktuja powaznie tych co zmieniają poglądy) .Zreszta nikt nikogo do orga siłą nie zaciągnął .Statut nie przewiduję wypisywania a ,ze bedac zafascynowany życiem w raju to o sprawy przyziemne nikt nie dbal ;D
Z tym chrztem pierwsze słyszę ,wrecz przeciwnie to jest tak niewielka grupka ludzi, ze pocztą pantoflowa nawet o wyjezdzajacym do Australii wszystko ze szczegółami wiedzą .Nic sie nie ukryje.Ktos kogos na fb itd

dziewiatka:
To niestety prawda nikt na siłę nie ciągnie do organizacji.Tak jak w KrK zostaje się na zawsze tak w kto wstąpi do ORG-a jest w ich szponach na zawsze.Nie ważne co myślisz,u świadków trzeba zważać na słowa bo za słowa można zostać usuniętym ze zboru.I tak zostajemy byłym świadkiem , nie człowiekiem wolnym tylko byłym świadkiem to ma swego rodzaju konsekwencje ,dla świadków pozostajesz niewidzialny chyba że potrzebują wysępić jakąś przysługę.Dla tego polecam szarą strefę organizacji nieczynny i nie podejmujący znajomości ze świadkami, tylko w tedy będziemy normalnymi sąsiadami, może to się udać bo u świadków następuje bardzo duża rotacja.

UWAGA AWARIA:
tą niewidzialność dobrze znam choć nie byłem wykluczony ,od lat przyglądam sie takim osobą kiedy to np. skłócona mamuśka
pod pozorem tego że 18letnia córka wykluczona, odcina jej dopływ finansów przepisuje mieszkanie na kogoś innego wymienia wkładkę w zamku do drzwi.

albo brat prowadzący firme mówi do zatrudnionego u siebie brata który ma 15lat kredytu na karku "wiesz stary jakie sa zasady masz 7dni"
i tych debilnych przypadków można by tak  tysiące mnożyć i mnożyć zapewne sa takie o których nawet nie słyszałem i pewnie bardziej treściwe

przerodziło się to bardziej w znęcanie psychiczne, a osoby wiedzące o takiej furtce bardzo często z niej korzystają
pokazując jacy oni sa przykładni i sprawiedliwi do kości,nawet strasi widząc taka sytuacje przeginania nie sa w stanie odwrócić sytuacji
a wichrzyciele się cieszą

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej