BYLI... OBECNI... > OSTRACYZM

Ostracyzm mnie wykancza...

<< < (12/12)

Gandalf Szary:
Dziś znalazłem artykuł o Tommie Cruise. Scientolodzy zabronili kontaktować mu się z córką.

,,Córka Toma Cruise'a urosła. Tak teraz wygląda Suri"
Tom Cruise od kilku lat nie utrzymuje kontaktów ze swoją córką Suri. Dziewczynkę samotnie wychowuje jej mama Katie Holmes. Ostatnio obu zrobiono zdjęcia w drodze na lotnisko. 12-latka jest bardzo podobna do ojca.
Suri to jedyne biologiczne dziecko Toma Cruise'a. Kiedy przyszła na świat, aktor skakał z radości – dosłownie, na kanapie u Oprah Winfrey. Niedługo po jej narodzinach poślubił Katie Holmes. Dzisiaj gwiazdor nie ma kontaktu ani z jedną, ani z drugą.
Holmes odchodząc od Cruise'a wiedziała, że sekta scjentologów nie pozwoli mu na utrzymanie relacji z córką. Aktor dokonał wyboru, za co był i jest krytykowany.

Tatra:

--- Cytat: wenus w 02 Grudzień, 2018, 18:57 ---Widzisz właśnie z jednej strony uważam że masz rację a z drugiej nie chce odcinac dziecka od babci  dlatego że mi się tak podoba, eh... Trudna sytuacja

--- Koniec cytatu ---

Widzisz pytanie po co Babcia chce mieć kontakt z Wnuczką. Są w sumie trzy możliwości:
- Babcia chce użyć Wnuczkę żeby Cię złamać;
- Babcia chce uczynić z Wnuczki małego Świadka Jehowy;
- Babcia chce kontaktu z wnuczką i z Tobą, tylko co kontaktu z Tobą to sama ze sobą walczy i jest w konflikcie lojalności między organizacją a miłością matki.

Ogólnie nie zazdroszczę. Przegadałbym to na terapii, może nawet z psychiatrą pomyślał co z tym robić.
Wiesz Babcia osoba dla wnuczki ważna, ale z drugiej strony jak Babcia ma dziecku ględzić o tym, że Mama zginie w Armagedonie......

Jakbyś się zdecydowała albo powstałaby konieczność odseparować wnuczkę od Babci, a Babcia polazłaby do sądu (ostatnio mam trzy takie przypadki) to dawaj znać, będziemy myśleć jak Ci pomóc.

Gandalf Szary:

--- Cytat: Tatra w 30 Czerwiec, 2019, 21:43 ---Widzisz pytanie po co Babcia chce mieć kontakt z Wnuczką. Są w sumie trzy możliwości:
- Babcia chce użyć Wnuczkę żeby Cię złamać;
- Babcia chce uczynić z Wnuczki małego Świadka Jehowy;
- Babcia chce kontaktu z wnuczką i z Tobą, tylko co kontaktu z Tobą to sama ze sobą walczy i jest w konflikcie lojalności między organizacją a miłością matki.

Ogólnie nie zazdroszczę. Przegadałbym to na terapii, może nawet z psychiatrą pomyślał co z tym robić.
Wiesz Babcia osoba dla wnuczki ważna, ale z drugiej strony jak Babcia ma dziecku ględzić o tym, że Mama zginie w Armagedonie......[/b][/size]


Jakbyś się zdecydowała albo powstałaby konieczność odseparować wnuczkę od Babci, a Babcia polazłaby do sądu (ostatnio mam trzy takie przypadki) to dawaj znać, będziemy myśleć jak Ci pomóc.

--- Koniec cytatu ---


To można tak. Babcia może pozwać córkę o wnuczkę? 

Tatra:

--- Cytat: Gandalf Szary w 30 Czerwiec, 2019, 21:55 ---

To można tak. Babcia może pozwać córkę o wnuczkę?

--- Koniec cytatu ---

Tak - nie pozwać tylko złożyć wniosek i generalnie sądy przychylają chyba, że:
- wykażesz, że babcia jest dla wnuczki toksyczna - trudno to zrobić, ale jest to osiągalne;
- wykażesz, że przebywanie z babcią jest dla wnuczki fizycznym zagrożeniem. Ja tu się posłużyłem sprawą krwi. Babcia dostała wnuczkę, ale nie na noc, bo co będzie jeśli coś się stanie wnuczka będzie wymagała transfuzji a babcia nie powie rodzicom tylko sama odmówi albo zacznie siać obstrukcję. To sąd przekonało.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej