BYLI... OBECNI... > OSTRACYZM

Ostracyzm mnie wykancza...

<< < (11/12) > >>

Bugareszt:
 Nie wiem czy dobrze pamiętam bo dawno nie czytałem Biblii ale przyjaciele Hioba zachowali się właśnie tak jak świadkowie względem Was wykluczonych, też twierdzili że Bóg się od niego odwrócił a było całkiem inaczej.
Psalmista przewidział takich przyjaciół ;)

Gdyby to nieprzyjaciel mnie lżył,
zdołałbym to znieść;
gdyby powstał przeciwko mnie ten,
kto do mnie nienawiścią pała,
ukryłbym się przed nim.
Ale ty — człowiek mi bliski,
przyjaciel mój i powiernik,
z którym łączyła mnie słodka zażyłość,
z którym chodziłem razem do Domu Bożego
wśród świątecznego tłumu!

jak po stracie przyjaciela czy brata.
Chodziłem jak w żałobie po matce
sczerniały i pochylony.

WIDZĘ MROKI:
Tak często, wręcz z lubością, pisze się o Świadkach Jehowy, jako "PRZYJACIOŁACH", i teraz nagle, ci tak zwani "przyjaciele", stosują ostracyzm.

Przywołam tu jeszcze raz, słowa z wpisu Jana: "Kto przestaje być przyjacielem, nigdy nim nie był".

Jest jeszcze inna kwestia, która może wchodzić w grę.
Że tak na prawdę, mało kto pojmuje sens i głębię, słowa "PRZYJACIEL".To ktoś, kto bezwarunkowo będzie stał przy przyjacielu do końca, bez względu na okoliczności.
  Piszę o czystej przyjaźni, nie tak zwanej, wyrachowanej, chłodnej, którą serwuje org.
Pozdrawiam

rzeski:
Przyganiał kocioł garnkowi

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: muminek w 15 Marzec, 2019, 09:48 ---
Ten wasz "ostracyzm" ma uzasadnienie biblijne, ile jeszcze czasu będziecie tu pisali te wasze idiotyzmy ? Idźcie do waszej sekty katolickiej, tam nawet księdza pedofila nie usuwa się tylko chowa w innej parafii ;)

--- Koniec cytatu ---

Muminek, a Tyś się z tramwajem zderzył czy o co Ci kaman?

Wyskoczyłeś jak Filip z konopi, co ty tu dymisz z księżmi katolickimi, to nie to gniazdo, pomyliły Ci się kierunki, jeżeli chodzi o ten świadkowski ostracyzm, to tak to świetna sprawa, coś mi tu zajeżdża Świadkiem, tak jakoś dziwnie czuć swąd, palącego się mózgu, uzasadnienie Biblijne, a w której Biblii, bo chyba nie napiszesz że ta wasza książka w siwej oprawie jest Pismem Świętym.

Natomiast jeżeli chcesz o pedofilach, to całkiem świeża informacja z Kanady, gdzie to Sędzia zezwolił na pozwy zbiorowe o odszkodowania dla ofiar pedofilii, właśnie w SEKCIE świadków jehowy.

To że Twój bożek Geoffrey Jackson, kłamał przed Australijską Komisją do spraw pedofilii w kościołach, myślę że wiesz, a jak nie wiesz to sprawdź, później pisz.

Apostoł Paweł 1 Tesaloniczan 5:21 WASZA SIWA KSIĄŻKA, którą biblią nazywacie: " Wszystko sprawdzajcie i mocno trzymajcie się tego co dobre. 22 Wystrzegajcie się wszelkiego rodzaju zła." Że zapytam, pedofilia ukrywana u świadków jehowy, jest złem, czy obleci?

To że zbór składa się na odszkodowania dla ofiar ohydnej pedofilii, jest złem, czy obleci?
To że bożki z Warwick kłamią w tej sprawie, jest podstawą by się ich wystrzegać zgodnie ze słowami Pawła, czy też obleci?
Jak wszystkie świństwa, które dzieją się w tej sekcie, włącznie z permanentnym wyłudzaniem pieniędzy też obleci, a jak że, robot nie może reagować, bo ma funkcję: "MYŚLENIE'' wyłączoną przez pranie mózgu na cotygodniowych żebraniach (żebraniach - bo na nich się żebrze o pieniądze, od wszystkich jak popadnie, z dziećmi włącznie) jak i przez TV BRUD CASTING.

Piszesz o idiotyzmach, chm, zraniłeś mnie do żywego. >:(

Coście zrobili z muminkiem, taki fajny gościu, nie podoba się tej osobistości, że piszemy o ostracyzmie, trzeba było go zostawić ;D
Niech by sobie pohasał, taki typ pomaga w dawaniu świadectwa o tej sekcie ;)


--- Cytat: rzeski w 15 Marzec, 2019, 10:12 ---Przyganiał kocioł garnkowi

--- Koniec cytatu ---
 

I co teraz, brak wpisu muminka, który został rozsierdzony do żywego, tym żem napisał, że oni nigdy przyjaciółmi nie byli.

Kto komu teraz przyganiał, zgodnie z wpisem rzeskiego? Brak łącznika.
Pozdrawiam 

Storczyk:
Muminek, Ty sie lepiej zastanów jakiego Władcę świata wysławialiście do 2009 roku w pieśni 195 ,w śpiewniku "Wysławiajcie Jehowę w pieśniach"!!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej