Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 3468 razy)

Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Witam
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Listopad, 2018, 02:18 »
Witaj.
W internecie pokarmu duchowego jest w bród.
Dla mnie twardym pokarmem, taką internetową Strażnicą,, były (są) filmy z youtube, między innymi wspomniany przez Ciebie kanał Prawda o Prawdzie.
Sporo jest w j. angielskim
To forum traktuję bardziej jak Przebudźcie Się.
Trzeba przyznać, nasz Niewolnik tyle tego dostarcza, że nie idzie przetrawić  ;D.
Jeszcze raz, życzę miłej konsumpcji


Offline Lechita

Odp: Witam
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Listopad, 2018, 14:00 »
Witaj Kate Walker!

Bardzo , bardzo się cieszę, że dotarłaś do wszystkich tych materiałów nt. WTS-u i jesteś tu dziś z nami. Dla mnie podobnie kanał Jarka "Prawda o prawdzie" była tym światełkiem w tunelu. Z wypiekami na twarzy i wyrzutami sumienia (jako dobrze wyszkolony ŚJ i były starszy) obejrzałem wszystkie odcinki. A potem już poleciało z góry.
Dlatego zachęcam Cię (choć pewnie nie trzeba) do dalszego zgłębiania tajemnic "strażnicowych". Obyś jak najszybciej zdobyła siły, wiedzę i odwagę na ucieczkę z tej psychomanipulacyjnej organizacji.

Życzę Ci wszystkiego najlepszego i serdecznie pozdrawiam !
Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


puma

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Listopad, 2018, 15:46 »
Cześć :) fajnie że  się wybudziłaś :) uściski :D


Ola

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Listopad, 2018, 10:38 »
Witaj, trzymam kciuki za to byś dotarła do miejsca, w którym zaznasz spokoju duchowego i poukładasz sobie wszystko w dobrej kolejności ja próbuję z różnym skutkiem... Mi również forum pomogło nie zwariować są tu naprawdę fajni i pomocni ludzie.
Pozdrawiam.



Offline Kate Walker

Odp: Witam
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Listopad, 2018, 11:39 »
Dziękuję bardzo wszystkim za miłe słowa , dodają otuchy , podnoszą na duchu , bardzo dużo dla mnie znaczą  :) Mój mąż po przeanalizowaniu wszystkiego na temat organizacji po prostu powiedział : Widzę że nie ma tu ducha Bożego dlatego nie będę chodził na zebrania i głosił. Najlepiej to by napisał list i było by po sprawie. A ja do dostaje skrętu żołądka i się zadręczam co dalej zrobić ? Czy dalej to ciągnąć i dalej udawać ? Nie znam innego życia , bycie świadkiem  to jak znamię którego nie tak łatwo się pozbyć a jeszcze w dodatku gdy się wychowało w tej religii . Wydaję mi się że łatwiej młodym odejść , niż osobom które są wiele lat w Organizacji jak ja .


Offline Kachinas

Odp: Witam
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Listopad, 2018, 12:46 »
Zadziwiający jest fakt że człowiek przez X lat siedział w organizacji i nic nie dostrzegał, a tu nagle jedna, druga informacja i nagle BAM oczy się otwierają. Coś niesamowitego.


Offline Salome

Odp: Witam
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Listopad, 2018, 12:55 »
Witaj Kate! Można odejść w każdym wieku. Ostatnio odszedł pewien bardzo zasłużony brat z żoną, oboje w wieku 70-80 lat.
Całe życie na podium.

Uciekaj z tej toksycznej organizacji! Pozdrawiam
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann