BYLI... OBECNI... > NASZE HISTORIE

Co może wybudzić głęboko uśpioną osobę ?

<< < (14/14)

Sługa Pozaoczny:

--- Cytat: bernard w 25 Kwiecień, 2019, 14:29 ---Slugo pozaoczny , zacznij mocniej okazywać żonie miłość, zamiast kruszyc kopie.  :)

--- Koniec cytatu ---

Mocniej sie nie da :).
A jesli nie bede kruszyc kopii,  to utkniemy w orgu na dobre

dziewiatka:
To pobyt tam nie traktuj jak wynikłby z uśpienia, tylko weź na klatę powód który tam cię trzyma i się z nim rozpraw.Drażni mnie określenie wybudzeni ,wybudzanie.Cholera jasna pobyt w organizacji nie był i nie jest żadnym snem lecz aktem własnej, bądź nie ,woli.Tosię kurna skup i zastanów czy chcesz tam być czy nie a nie pytasz kto zna dobry powód by opuścić organizację .Do ,uja znajdź se swój.

Drengr:
Jeśli nie znasz powodu dla którego powinieneś opuścić organizację.... to prawdopodobnie nie masz powodu by ją opuszczać

Storczyk:
Pobyt w orgu jak najbardziej mozna nazwac snem i letargiem.Na zebraniach bylismy poddawani. Technikom psychomanipulacj .Wiekszosc osob tam jest od mlodych lat lub od urodzenia  spali i snili na jawie  o zyciu w raju jako wybranie kosztowności Boga jedynego.Dlatego wybudzenie bo to nie byla jawa tylko bajanie

Sługa Pozaoczny:

--- Cytat: dziewiatka w 28 Kwiecień, 2019, 20:32 ---To pobyt tam nie traktuj jak wynikłby z uśpienia, tylko weź na klatę powód który tam cię trzyma i się z nim rozpraw.Drażni mnie określenie wybudzeni ,wybudzanie.Cholera jasna pobyt w organizacji nie był i nie jest żadnym snem lecz aktem własnej, bądź nie ,woli.Tosię kurna skup i zastanów czy chcesz tam być czy nie a nie pytasz kto zna dobry powód by opuścić organizację .Do ,uja znajdź se swój.

--- Koniec cytatu ---

Nie spinaj sie tak, bo sie....rozepniesz.

Dobre powody do opuszczenia orga to ja znam. Niekoniecznie te powody przekonuja moja zone. I taki jest temat tego watka.
Czytaj ze zrozumieniem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej