DYSKUSJE DOKTRYNALNE > LITERATURA... POKARM NA CZAS SŁUSZNY

Przebudźcie się! Nr 1, 2019

<< < (5/5)

Bożydar:

--- Cytat: DeepPinkTool w 26 Styczeń, 2019, 10:33 ---  „Kradzież tożsamości jest najszybciej rozprzestrzeniającym się przestępstwem na świecie (...). Internet daje ludziom pole do okazywania najgorszych cech — bezwzględności i okrucieństwa”.[/i]

--- Koniec cytatu ---
Dokładnie tak... Ktoś skradł wizerunek i tożsamość Goeffrey'a Jacksona i puszcza po świecie filmy z rzekomego przesłuchania w sprawie pedofilii. LOL  ;D
Ale to, że CK wypruwa ludzi z ich własnej tożsamości i wkłada im do głowy niebieską gąbkę nasączoną ich propagandą, służbą dla corpo - to już nie jest kłamstwo, kradzież tożsamości i dokonywanie takiego bezeceństwa za pomocą brudkastinku nadawanego przez internet....  ;D

CEGŁA:

--- Cytat: Bożydar w 26 Styczeń, 2019, 00:27 ---Odkąd się przebudziłem widać było, że CK przygotowuje ŚJ na NWO. Typowo masońskie hasła.
Tyle tylko, że na razie inne religie wchodzą mocno w ekumenię. Ciekawe jak będzie z JW.

--- Koniec cytatu ---

Ewangelia Świadków = NWO

"Plan Iluminatów a Ewangelia Świadków Jehowy - Wielki Ucisk i Raj na Ziemi - Lotnisko Denver"

Nikt:
Może to nie w temacie ale skoro poruszyliscie to się wypowiem.
Ostatnio usłyszałem że na rządowej stronie w Australii czy to stronie Komisji wydane zostało jakieś sprostowanie przychylne jorgowi wiecie coś o tym ?

Tadeusz:
Z tego co się orientuję, to WTS odmówił wyrażenia skruchy (zwykłego "I'm sorry") za przestępstwa na dzieciach w odpowiedzi na propozycję Królewskiej Komisji :(

Salome:


życie i służba czerwiec 2019

Kurczę, od urodzenia byłam w orgu, ale o "systemie zarządzania Jehowy" to nie słyszałam, a tym bardziej o "zjednoczeniu wszystkich inteligentnych stworzeń".

Ktoś mi może objawić co nowego na zebraniach teraz sprzedają? Bo nie nadążam. Jak dla mnie to dalszy ciąg retoryki w stylu NWO.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej