DYSKUSJE DOKTRYNALNE > LITERATURA... POKARM NA CZAS SŁUSZNY

Przebudźcie się! Nr 1, 2019

<< < (4/5) > >>

Bożydar:
Odkąd się przebudziłem widać było, że CK przygotowuje ŚJ na NWO. Typowo masońskie hasła.
Tyle tylko, że na razie inne religie wchodzą mocno w ekumenię. Ciekawe jak będzie z JW.

DeepPinkTool:
 :) Też zwróciłem uwagę na tę nowomowę NWO.
Natomiast rozbawił mnie, niestety też w sensie żałosnym, ten fragment:
CYBERPRZESTĘPCZOŚĆ: „Coraz wyraźniej widać, że Internet jest niebezpiecznym miejscem. To raj dla pedofilów, dręczycieli, trolli i hakerów” — napisano w gazecie The Australian. „Kradzież tożsamości jest najszybciej rozprzestrzeniającym się przestępstwem na świecie (...). Internet daje ludziom pole do okazywania najgorszych cech — bezwzględności i okrucieństwa”.

Znamy w Australii już inny tak zwany raj stworzony przez JW.

Salome:

--- Cytat: DeepPinkTool w 26 Styczeń, 2019, 10:33 --- :) Też zwróciłem uwagę na tę nowomowę NWO.
Natomiast rozbawił mnie, niestety też w sensie żałosnym, ten fragment:
CYBERPRZESTĘPCZOŚĆ: „Coraz wyraźniej widać, że Internet jest niebezpiecznym miejscem. To raj dla pedofilów, dręczycieli, trolli i hakerów” — napisano w gazecie The Australian. „Kradzież tożsamości jest najszybciej rozprzestrzeniającym się przestępstwem na świecie (...). Internet daje ludziom pole do okazywania najgorszych cech — bezwzględności i okrucieństwa”.

Znamy w Australii już inny tak zwany raj stworzony przez JW.

--- Koniec cytatu ---


Taaaa, zaklinanie rzeczywistości. Co za śliskie gady...

DeepPinkTool:
Coś jednak jest na rzeczy, skoro śledzą australijskie gazety.  ;)

Estera:

--- Cytat: DeepPinkTool w 26 Styczeń, 2019, 10:33 ---„Coraz wyraźniej widać, że Internet jest niebezpiecznym miejscem."

--- Koniec cytatu ---
   Tak, jakże musi ich boleć brak lojalności śj, którzy w internet zerkają.
   I odkrywają prawdę o nich samych.
   Tworzenie swojej prawdy, nie powstrzymuje ludzi od wychodzenia poza ten klosz strażnicowy.
   Zapominają, że ta maczeta ma dwa końce.

   Tak, internet jest niebezpiecznym miejscem.
   Bo między innymi demaskuje ich kryształowe oblicze.
   Nie trzeba wchodzić na strony internetowe i portale społecznościowe, żeby znaleźć się w towarzystwie pedofili.
   I to skrupulatnie ukrywanych w postaci nierzadko świętojeb...liwych ludzi na przywilejach.
   Jak to wykazała Australijska Komisja Królewska.
   Brawo im !!!!!
   :-*

   Smród się niesie po całym globie.
   Lotem błyskawicy i już tego nie zatrzymają.
   A błazenada Geoffrey'a Jackson'a przed komisją, niejednemu otworzyła i otwiera oczy na tę sektę.
   Królewska Komisja zrobiła bardzo dobrą robotę.
   Dzięki niej też tu jestem.
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej