Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witajcie, tu Cerber  (Przeczytany 1957 razy)

Offline Cerber

Witajcie, tu Cerber
« dnia: 08 Listopad, 2018, 17:02 »
Hejka
Po pierwsze chciałem się przywitać ze wszystkimi bo konto mam tutaj od wczoraj. Zerkam na to forum od jakoś pół roku i postanowiłem się w końcu zarejestrować. Nadal jestem „bratem” i pewnie przez najbliższy okres czasu się to nie zmieni ponieważ moja żona nie zabardzo jest skłonna słuchać gdy mówię coś przeciw org, mówi ze mówię już jak odstępca. Ale mam nadzieje ze się to zmieni bo mam dosyć bycia wśród fałszywych ludzi, jedyne co widzę to fałsz i obłuda. Nie mówię ze wierzenia mi nie odpowiadają, bo wierze w Boga i w stwarzanie itd, po prostu cały ten ustrój tej religii mnie irytuje, niczego nie można, nawet jeśli jest coś kwestia sumienia to i tak masz podjąć ta dobra decyzje.

To takie moje kilka słów na początek, zbiorę się któregoś razu jak będę miał więcej czasu i spisze tu swoją historie 😝
Czasami wolę być zupełnie sam. Niezdarnie tańczyć na granicy zła. I nawet stoczyć się na samo dno
Czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk


Offline dobryczlowiek

Odp: Witajcie, tu Cerber
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad, 2018, 17:09 »
Hejka
Po pierwsze chciałem się przywitać ze wszystkimi bo konto mam tutaj od wczoraj. Zerkam na to forum od jakoś pół roku i postanowiłem się w końcu zarejestrować. Nadal jestem „bratem” i pewnie przez najbliższy okres czasu się to nie zmieni ponieważ moja żona nie zabardzo jest skłonna słuchać gdy mówię coś przeciw org, mówi ze mówię już jak odstępca. Ale mam nadzieje ze się to zmieni bo mam dosyć bycia wśród fałszywych ludzi, jedyne co widzę to fałsz i obłuda. Nie mówię ze wierzenia mi nie odpowiadają, bo wierze w Boga i w stwarzanie itd, po prostu cały ten ustrój tej religii mnie irytuje, niczego nie można, nawet jeśli jest coś kwestia sumienia to i tak masz podjąć ta dobra decyzje.

To takie moje kilka słów na początek, zbiorę się któregoś razu jak będę miał więcej czasu i spisze tu swoją historie 😝

Witam witam :) Podobnie mam! Ale dobrze ze się nie wstydzisz i potrafisz powiedzieć co myślisz.. To niezwykle ważne :)! Jak chcesz możesz podzielić się swoją historia, skąd zaczęły się wątpliwości!


Offline lukier

Odp: Witajcie, tu Cerber
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopad, 2018, 17:10 »
Witam świeżaka! ;)

Rozgość się na forum i pisz.

Problem z żoną, aktywnym świadkiem Jehowy to dość częsta przypadłość odstępców ;) Sama kiedyś byłam takim problemem dla mojego męża ;) jak widać jest nadzieja!

Pozdrowionka!


Offline abece

Odp: Witajcie, tu Cerber
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Listopad, 2018, 17:21 »
Witaj.
Ze mną było podobnie.
Ten fałsz raził.
Jeżeli dam radę, też opiszę jak widzę ten aspekt u śj i więcej o sobie.
Życzę byś czuł się tu dobrze.

« Ostatnia zmiana: 08 Listopad, 2018, 17:25 wysłana przez abece »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 014
  • Polubień: 8495
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Witajcie, tu Cerber
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Listopad, 2018, 17:29 »
Witaj-CERBER
mitologiczny stworze, rozgość się na FORUM i pisz, pisz, komentuj ile tylko możesz- pozdrawiam


Offline sawaszi

Odp: Witajcie, tu Cerber
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Listopad, 2018, 17:41 »
- "Cerber" - napisz o wszystkim co Cię intryguje - śmiało pisz o swych przeżyciach i bez ogródek
Np, - jak to się stało, że nie podoba Ci się 'org' .
Pozdrawiam .


Offline Roszada

Odp: Witajcie, tu Cerber
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Listopad, 2018, 18:31 »
Witaj!
Nas ubogacaj i siebie. :)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 521
  • Polubień: 14357
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witajcie, tu Cerber
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Listopad, 2018, 19:57 »
Witaj trzygłowy psie strzegący szeolu.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Witajcie, tu Cerber
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Listopad, 2018, 19:59 »
Hejka
Po pierwsze chciałem się przywitać ze wszystkimi bo konto mam tutaj od wczoraj. Zerkam na to forum od jakoś pół roku i postanowiłem się w końcu zarejestrować. Nadal jestem „bratem” i pewnie przez najbliższy okres czasu się to nie zmieni ponieważ moja żona nie zabardzo jest skłonna słuchać gdy mówię coś przeciw org, mówi ze mówię już jak odstępca. Ale mam nadzieje ze się to zmieni bo mam dosyć bycia wśród fałszywych ludzi, jedyne co widzę to fałsz i obłuda. Nie mówię ze wierzenia mi nie odpowiadają, bo wierze w Boga i w stwarzanie itd, po prostu cały ten ustrój tej religii mnie irytuje, niczego nie można, nawet jeśli jest coś kwestia sumienia to i tak masz podjąć ta dobra decyzje.

To takie moje kilka słów na początek, zbiorę się któregoś razu jak będę miał więcej czasu i spisze tu swoją historie 😝
[/size]
Także witam! Też jestem ŚJ. Dopiero od kilku miesięcy jestem nie akywny.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Matylda

Odp: Witajcie, tu Cerber
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Listopad, 2018, 20:03 »
Cześć Cerber.
Dobrze że jesteś.Pobędziesz poczytasz to wszystko sobie poukładasz.


Offline HARNAŚ

Odp: Witajcie, tu Cerber
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Listopad, 2018, 20:07 »
Witam kolegę . Pół roku z partyzanta? Aaa  to na pewno pamiętasz jak byłem jeszcze grzeczny ;)


Offline hello_him

Odp: Witajcie, tu Cerber
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Listopad, 2018, 16:33 »
Hejka Cerber,
Super ze jesteś z nami. Mam dokładnie ta sama sytuacje, żona się już przebudza bardzo małymi krokami. Nie krytykuj organizacji bo sobie zamkniesz drogę do żony. Wynajduj w literaturze to co cię niepokoi i zadawaj pytania. Rób to delikatnie, bardziej jakbyś się sam zastanawiał . Jak będziesz czuł ze się robi gorąco to się wycofuj. Powoli stoisz lud. Jak to werset mówi „Niewolnik forum nie ma się spierać ”

Działaj i życzę cierpliwości


Ola

  • Gość
Odp: Witajcie, tu Cerber
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Listopad, 2018, 10:48 »
Cześć. Założenie konta na forum to już duży krok naprzód u mnie to był przełom, trzymam kciuki za Twoją małżonkę by mogła "otworzyć oczy na prawdę"  na wszystko potrzeba czasu i dużo cierpliwości.
Pozdrawiam.