INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > KOŚCIOŁY CHRZEŚCIJAŃSKIE

Dzieci księży

<< < (11/11)

ihtis:
Ach chciałbym zobaczyć raport z tych badań owego profesora. Ale taki kompletny? Czy jakieś czasopismo naukowe to opublikowało? Jeśli nie, to znaczy, że i badania są lewe... a zapomnieliśmy, że są nieaktualne wyniki i badania niedokończone.
 :P

puma:

--- Cytat: sawaszi w 06 Listopad, 2018, 21:59 ---Załóż swój kościół np 'uwielbienia własnego i obcego ciała' - a zwolenników pewnie tej nowej 'doktryny' znalazło by się wielu ..
W końcu - każdy z nas jest "obdarzony","wolną wolą","sumieniem" itd.
Puma - to tylko moja dygresja w tym temacie - nie obrażaj się na moje przemyślenia . Pozdrawiam Cię serdecznie  :) :-*

--- Koniec cytatu ---
Sawaszi ja się nie mam o co obrażać.To jest dyskusja.A zamiast kościoła to bym wolała jakąś instytucje ludzi wspomagającą założyć :P Dobrzy Księża są ale na palcach jednej ręki można ich policzyć ... niestety...Ja już kiedyś pisałam gdzieś, że Kościołów jest za dużo powinien być jeden na miejscowość i wystarczy.A nie nabudowali tych Kościołów jak głupi.Teraz wolają dawaj i dawaj a zlikwidować polowe i już kasa w kieszeni.Większość księży kocha mamonę a nie bliźnich i mamy efekty

Światus:

--- Cytat: puma w 06 Listopad, 2018, 19:33 ---A ja bym wolała żeby się mój proboszcz zamiast obnosić swoim bogactwem o ludzi się bardziej troszczył, żeby był przystępny.I żeby zbiórki w Kościele dla biednych organizował a mamy tu kilka takich rodzin w okolicy a nie sam tylko własne kieszenie napycha i ciągle krzyczy, że mało bo remont.Niech idzie i zobaczy jak u nas co niektórzy w miskach się myją bo łazienki nie mają,  a chałupa mało im się na łeb nie zawali albo żeby poszedł do burmistrza i z nim porozmawiał żeby nie brał na interwencyjne samych kawalerów tylko dla odmiany tych co naprawdę tego potrzebują... i niech ma auto bo ja wiem, że mu potrzebne ale nie nie wiadomo jakie tylko takie jak na naszą wioskę mieć przystoi.

--- Koniec cytatu ---

Puma, a ja bym wolał żebyś to TY zorganizowała zbiórkę dla potrzebujących, poszła do burmistrza itd.
I mam pytanie; Czy ktoś rozmawiał z proboszczem na te tematy?
********************
A wracając do tematu:
DZIECI KSIĘŻY

puma:

--- Cytat: Światus w 07 Listopad, 2018, 15:44 ---Puma, a ja bym wolał żebyś to TY zorganizowała zbiórkę dla potrzebujących, poszła do burmistrza itd.
I mam pytanie; Czy ktoś rozmawiał z proboszczem na te tematy?
********************
A wracając do tematu:
DZIECI KSIĘŻY

A skąd mi to wiedzieć Światus? Ja u burmistrza byłam nie raz nie dwa ale mi zawsze mówią że go nie ma.On nie gada z byle kim.Tam musi iść ktoś wysoko postawiony...zobaczymy co się będzie działo jak rządy obejmie nowy burmistrz, bo tamten poprzedni to dużo lat siedział na stołku.Zawsze mial haka na kontrkandydata i to wykorzystywał ten drugi się wycofywał.U nas w tym roku dopiero zmiany


--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej