BYLI... OBECNI... > NASZE HISTORIE

Święty spokój!

<< < (46/47) > >>

Blue:

--- Cytat: Gandalf Szary w 18 Październik, 2021, 19:16 ---

Wszystko na to wskazuje. Moje nazwisko padło wśród innych nazwisk osób nieczynnych, unikających kontaktów z organizacją. Kto wie, może hurtowo będą chcieli zrobić czystkę w zborach.

--- Koniec cytatu ---

Obstawiam oddolną inicjatywę. Zgodnie z ostatnimi listami, starsi nie powinni kontaktować się z nieczynnymi, którzy nie chcą z nimi rozmawiać (Wyjątkiem są poważne grzechy).

Moim zdaniem wystarczy odpowiadać pełnym zdaniem na wszelkie propozycje rozmowy.
Owo zdanie to słowo "Nie".

Nemo:
Gandalf. Uciekaj z tej religii. Mentalnie jesteś już dawno poza. Po co nabijać im statystyki. Twoje oficjalne odejście przyczyni się do większego %-tu spadku w tym roku.  ;D

Warszawa wschodnia:
Licza aktywnych głosicieli wiec nic im nie nabijamy  ;)

Nemo:

--- Cytat: Warszawa wschodnia w 18 Październik, 2021, 22:51 ---Licza aktywnych głosicieli wiec nic im nie nabijamy  ;)

--- Koniec cytatu ---
No chyba że nadzorcę służby ma takiego trzęsidupę jak był u mnie z zborze. Tak się bał reprymendy od nadzorcy obwodu, że pomimo iż byłem nieregularny, a nawet już nieczynny, to dopisywał mi 2-3 godziny w miesiącu i zawsze mówił, że mam to odrobić. (do teraz wiszę organizacji pewnie kilkadziesiąt godzin ;D ). Czyli nawet będąc nieczynnym figurowałem jako głosiciel.  ;D

DeepPinkTool:

--- Cytat: Nemo w 19 Październik, 2021, 07:42 ---No chyba że nadzorcę służby ma takiego trzęsidupę jak był u mnie z zborze. Tak się bał reprymendy od nadzorcy obwodu, że pomimo iż byłem nieregularny, a nawet już nieczynny, to dopisywał mi 2-3 godziny w miesiącu i zawsze mówił, że mam to odrobić. (do teraz wiszę organizacji pewnie kilkadziesiąt godzin ;D ). Czyli nawet będąc nieczynnym figurowałem jako głosiciel.  ;D

--- Koniec cytatu ---

Pewnie chętnie za ten dług usadziliby Ciebie na kilkadziesiąt godzin za karę przed Brudkastingiem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej