Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Komu polecić to forum?  (Przeczytany 3424 razy)

Offline Bianchi

Komu polecić to forum?
« dnia: 11 Październik, 2018, 13:34 »
Zalogowałem się na tym forum,choć czytam go z przerwami prawie od jego powstania.
Czy warto i można go polecić innym,a jak już to komu najlepiej?Jaká formę wybrać w informowaniu o tym forum?Czy może to przynieść skutek odwrotny od zamierzonego?


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Komu polecić to forum?
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Październik, 2018, 13:47 »
Wątpiącym obecnym ŚJ i świeżo wybudzonym. Jeśli ktoś jest fanatykiem religijnym to żadne forum mu nie pomoże i będzie tylko szukał przyczyny żeby móc poczuć się zgorszonym. Jeśli jednak faktycznie chce dowiedzieć się gdzie leży prawda i poznać wszystkie fakty, to forum może mu w tym pomóc.


Offline Roszada

Odp: Komu polecić to forum?
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Październik, 2018, 14:35 »
To prowokator 'taki' jak coventry i NaStraży
Od wczoraj czy przedwczoraj dostał swoje 5 min.

te słowa go zdradzają:
Cytuj
Czy może to przynieść skutek odwrotny od zamierzonego?

mav: Mimo wszystko wątek może być ciekawy, więc go zostawiam.
« Ostatnia zmiana: 11 Październik, 2018, 14:46 wysłana przez mav »


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Komu polecić to forum?
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Październik, 2018, 15:41 »
Czy warto i można go polecić innym

Można, ale nie warto. Każdy zainteresowany sam znajdzie po kilku sekundach przeglądania wyników wyszukiwania. Natomiast polecanie ma to do siebie, że może ustawić odbiorcę w defensywie. Każdy bardziej ceni to do czego dotarł sam, a polecacze mają to do siebie, że na ogół nie mają wyczucia czasu.


Offline Borelioza2

Odp: Komu polecić to forum?
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Październik, 2018, 15:43 »
Kiedy byłam ' nie wybudzona' owszem wyświetlało mi się to forum ale absolutnie tu nie wchodziłam, kiedy już weszłam oczekiwałam, że tu strasznie judzą, ale byłam pod wrażeniem rzeczowych dyskusji i tak powoli czytałam co tu piszą ale wszystko sprawdzałam, i w końcu się zarejestrowałam, jako wybudzona


Offline Światus

Odp: Komu polecić to forum?
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Październik, 2018, 15:53 »
Zalogowałem się na tym forum,choć czytam go z przerwami prawie od jego powstania.
Czy warto i można go polecić innym,a jak już to komu najlepiej?Jaká formę wybrać w informowaniu o tym forum?Czy może to przynieść skutek odwrotny od zamierzonego?

Jeśli znalazłeś to forum i czytasz, bo uznałeś, ze informacje na nim zawarte są wartościowe, to możesz go polecać osobom takim jak TY - chcącym poznać prawdę o organizacji i jej naukach i w efekcie, chcącym odejść z niej:D
KAŻDY sposób jest dobry.
« Ostatnia zmiana: 11 Październik, 2018, 16:01 wysłana przez Światus »
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Roszada

Odp: Komu polecić to forum?
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Październik, 2018, 18:06 »
Kiedy byłam ' nie wybudzona' owszem wyświetlało mi się to forum ale absolutnie tu nie wchodziłam, kiedy już weszłam oczekiwałam, że tu strasznie judzą, ale byłam pod wrażeniem rzeczowych dyskusji i tak powoli czytałam co tu piszą ale wszystko sprawdzałam, i w końcu się zarejestrowałam, jako wybudzona
Widzisz jak zakazane owoce smakują. :)


Offline gangas

Odp: Komu polecić to forum?
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Październik, 2018, 16:20 »
 Jest potrzebne to forum dla ludzi z logiką, chcących dostrzec świadków jako oszukańczą sektokorporację. Nie jest natomiast dobre jako katolicka tuba zachęcająca do bytności w niej przez kilka osób.
 Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby wydostać się z jednej sekty i brnąć w kolejną uwikłaną w te same niejasne finanse, pedofilię i dogmaty nie związane z biblią.
Na początku aż wrzało z dyskusjami, nowymi tematami. Teraz już nie. To forum jest biblioteką dla nowych ale nie porywa jak kiedyś. Odeszło sporo ciekawych osób, które miały coś merytorycznie dobrego do powiedzenia. I tak powoli pewnie będzie dogorywać. Zaglądam, tak zaglądam od czasu do czasu ale nie porywa mnie to jak kiedyś. Ale niech żyje żyje nam :D :D 
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Komu polecić to forum?
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Październik, 2018, 16:41 »
Jest potrzebne to forum dla ludzi z logiką, chcących dostrzec świadków jako oszukańczą sektokorporację. Nie jest natomiast dobre jako katolicka tuba zachęcająca do bytności w niej przez kilka osób.
 Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby wydostać się z jednej sekty i brnąć w kolejną uwikłaną w te same niejasne finanse, pedofilię i dogmaty nie związane z biblią.
Nie zauważyłem, żeby ktokolwiek tutaj specjalnie namawiał do wstąpienia do KK. Jak nawet tacy byli, to ich kariera forumowa była krótka. A jeżeli obecni tu katolicy odpowiadają na pytania lub zarzuty dotyczące ich religii, to nie jest agitacja w stronę KK.
Nawet regulamin tego zabrania.
Pkt 1.11 określa to jasno.
Cytuj
Niniejsze forum jest religijnie neutralne i w takiej atmosferze chcemy je utrzymywać. Jako społeczność nie jesteśmy zwolennikami żadnej konkretnej religii ani grupy wyznaniowej. Dlatego też wszelkie agitowanie religijne, nachalne nakłanianie do zmiany poglądów, wprowadzanie w poczucie winy z powodu tego czy ktoś wierzy czy nie wierzy w Boga, a także tego jak wierzy, jest zabronione. Nie wolno Ci wyśmiewać, szydzić czy swoimi wypowiedziami negatywnie oceniać uczestników dyskusji, którzy mają odmienny światopogląd niż Twój.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline gangas

Odp: Komu polecić to forum?
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Październik, 2018, 16:55 »
 Wiesz co? Lubię Cie mimo, że nie znamy się osobiście. Nie mam czasu ani nie chcę mi się, żeby wyłuskać cytaty nawołujące do tego. Jedne są, potem znikają Niech tak zostanie 8-) 8-) 8-)
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Roszada

Odp: Komu polecić to forum?
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Październik, 2018, 10:14 »
Cytuj
Komu polecić to forum?

Osobom, które odchodzą od ŚJ.
Osobom, które chcą się dowiedzieć coś o ŚJ z ust exŚJ.
Dziennikarzom, socjologom i psychologiom oraz religioznawcom, szukającym materiału o ŚJ i exŚJ oraz od nich.
Osobom, którym mogą doradzić exŚJ w ich kłopotach ze ŚJ (rodzinnych i towarzyskich).
« Ostatnia zmiana: 18 Październik, 2018, 13:20 wysłana przez Roszada »