Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Goleniów (pod Szczecinem) 20.10.2018r. - Akcja Informacyjna O Świadkach Jehowy  (Przeczytany 9072 razy)

Offline abece

Odp: Goleniów (pod Szczecinem) 20.10.2018r. - Akcja Informacyjna O Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Październik, 2018, 20:49 »
Niektórzy mają siły by informować społeczeństwo o szkodliwych praktykach SJ.
Inni mają siły by punktować błędy innych.
Obie grupy szanuję ;)
Sa też tacy, którzy ze względu na wiek aktywnie nie uczestnicza w akcjach tego typu (Matylda o tym pisała, że nie mogła byc), a także ze względu na odległość od miejsca zamieszkania, czy brak pieniędzy na dojazd, czy jakikolwiek inny powód o którym nie ma się pojęcia. Bądźmy wyrozumiali dla tych, którzy akurat w dniu akcji informacyjnej, leżą powaleni chorobą.
Dziękuję za zorganizowanie tej akcji informacyjnej.
A także za informacje na temat jej przebiegu.
Błędy każdemu mogą się zdarzyc.


Offline Estera

Odp: Goleniów (pod Szczecinem) 20.10.2018r. - Akcja Informacyjna O Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Październik, 2018, 20:57 »
Akcja była bardzo udana. Sporo rozmów z ludźmi- popierali tę inicjatywę i bardzo się cieszyli że to robimy. Była też rozmowa z redaktorem naczelnym lokalnego serwisu internetowego. ;D ;D
   Powiedz Rabszaku, czy nie zabrakło ulotek?
   A mam nadzieję, że nie zabrakło i Goleniów został dobrze poinformowany, jak chronić rodzinę przed śj!
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline rabszak

Odp: Goleniów (pod Szczecinem) 20.10.2018r. - Akcja Informacyjna O Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Październik, 2018, 21:05 »
Robert dobrze przygotował wszystko i niczego nie brakowało.  Były książki Michała "Inny Świat" i mnóstwo ulotek informacyjnych wszelkiej maści.
"Łatwiej kogoś oszukać niż przekonać, że został oszukany"


Offline Estera

Odp: Goleniów (pod Szczecinem) 20.10.2018r. - Akcja Informacyjna O Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Październik, 2018, 21:11 »
Robert dobrze przygotował wszystko i niczego nie brakowało.  Były książki Michała "Inny Świat" i mnóstwo ulotek informacyjnych wszelkiej maści.
   Dzięki za informację.
   A miałeś może jakąś szczególnie ciekawą rozmowę? O co najczęściej ludzie pytali??
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Goleniów (pod Szczecinem) 20.10.2018r. - Akcja Informacyjna O Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Październik, 2018, 21:30 »
Krótkie nagranie z transmisji na żywo z akcji w Goleniowie: https://facebook.com/story.php?story_fbid=316481639134891&id=491889514613985


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Goleniów (pod Szczecinem) 20.10.2018r. - Akcja Informacyjna O Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Październik, 2018, 21:40 »
Krótkie nagranie z transmisji na żywo z akcji w Goleniowie: https://facebook.com/story.php?story_fbid=316481639134891&id=491889514613985
moje trzy grosze:
MAV-dziękuje za wstawkę fb - to jest rzetelna, konkretna wiadomość  :)


Offline HARNAŚ

Odp: Goleniów (pod Szczecinem) 20.10.2018r. - Akcja Informacyjna O Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Październik, 2018, 21:41 »
Chętnie poznałbym tych ludzi osobiście , gratuluję.


Offline Trinity

Odp: Goleniów (pod Szczecinem) 20.10.2018r. - Akcja Informacyjna O Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Październik, 2018, 22:37 »
kochani ale sobie termin wybraliście! i policja się nie interesowała?
ja na ich miejscu od razu pomyślałabym że chcecie cisze zmącić
i słuchałabym a nóż jakiś mandacik byłby do statystyk  ;)
pewnie zdziwieni że kogoś może rozpalać religia a nie polityka
hmm w sumie to podobne namiętności
jestem bardzo na TAK!
tylko to dla mnie dalej grochem o ścianę
bo zatwardziały elektorat tego nie posłucha..
z drugiej strony, robicie to dla siebie jeśli wam to pomaga?!
ja mam ostatnio sparing z mamą
dla jej dobra nie mówię jej prawdy o prawdzie żeby nie wykorkowała (ma z sercem)
bo jak bym jej opowiedziała o masonie 33 stopnia o piramidzie i o tym shit'cie
ale boje sie że wykorkuje
a mnie dręczy że marnuje dziecko bla bla
że nie chodzimy na zebranie że nie ma zbiórek u nas
a ja zrobiłam dziś pierwszy raz urodziny klasowe
była pizza lody balony i konfetti a cieszyłam się jakby to moja impreza
« Ostatnia zmiana: 20 Październik, 2018, 22:52 wysłana przez Trinity »


Offline Roszada

Odp: Goleniów (pod Szczecinem) 20.10.2018r. - Akcja Informacyjna O Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Październik, 2018, 22:45 »
Ludzie pewnie myśleli, że Wy cisze wyborczą łamiecie. ;D


Offline Reskator

Odp: Goleniów (pod Szczecinem) 20.10.2018r. - Akcja Informacyjna O Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #24 dnia: 21 Październik, 2018, 10:53 »
   Z moich informacji wynika, że ludzie miejsce manifestacji kojarzyli sobie ze śj.
   Ponieważ w tym miejscu, śj zwykle stoją ze swoimi stojakami.
   I dzisiejsi manifestanci byli również kojarzeni z nimi.
   Ale wielu, po krótkim wyjaśnieniu, że to nie jest akcja śj, chętnie przyjmowali ulotki.
   Niektórzy też chętnie podchodzili i zadawali pytania.
Kilka dni temu była piękna słoneczna pogoda a nad moim dachem paralotniarz szybował i któremu machały rączkami dzieciątka
Właśnie nie trzeba by było wjaśniać,gdyby w taki sposób zrzucono ulotki,bez tłumaczeń wyjaśnień a zaciekawienie murowane.
A najlepiej rozrzucać takie ulotki nad stadionami kongresowymi z paralotni-koszty minimalne,nie trzeba stać jak śj ze stojakmi.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Goleniów (pod Szczecinem) 20.10.2018r. - Akcja Informacyjna O Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Październik, 2018, 11:22 »
Kilka dni temu była piękna słoneczna pogoda a nad moim dachem paralotniarz szybował i któremu machały rączkami dzieciątka
Właśnie nie trzeba by było wjaśniać,gdyby w taki sposób zrzucono ulotki,bez tłumaczeń wyjaśnień a zaciekawienie murowane.
A najlepiej rozrzucać takie ulotki nad stadionami kongresowymi z paralotni-koszty minimalne,nie trzeba stać jak śj ze stojakmi.
pogrubienie osobiście dodałem
moje trzy grosze:
Ale taka akcja jest dozwolona w naszym Kraju?
Jeżeli tak, tylko poszukać paralotniarza i na międzynarodowym zadziałać- wysłannik(Ww) do zgromadzonych krzyknie-"to nie manna z nieba", rozpisałyby się w tedy media na całą Polskę  i nie tylko.
Twierdza - Nadarzyn, mocno musiałaby się tłumaczyć przed przedstawicielem(Ww)- sekty-korpo, że nie zabezpieczyła porządku obrad stadionowych, już widzę owo zamieszanie spowodowane taką akcją z ulotkami.


Offline on-on

Odp: Goleniów (pod Szczecinem) 20.10.2018r. - Akcja Informacyjna O Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Październik, 2018, 14:50 »
Kilka dni temu była piękna słoneczna pogoda a nad moim dachem paralotniarz szybował i któremu machały rączkami dzieciątka
Właśnie nie trzeba by było wjaśniać,gdyby w taki sposób zrzucono ulotki,bez tłumaczeń wyjaśnień a zaciekawienie murowane.
A najlepiej rozrzucać takie ulotki nad stadionami kongresowymi z paralotni-koszty minimalne,nie trzeba stać jak śj ze stojakmi.

Nie można dokonywać zrzutów bez zgody Urzędu Lotnictwa Cywilnego.


Offline Robert Dworak (Berlin)

  • Nadzorca obwodu w pasie
  • Wiadomości: 205
  • Polubień: 999
  • MYŚLĘ, więc mnie NIE MA w JW.ORG
    • Międzynarodowa Mapka Ex Świadków Jehowy
Odp: Goleniów (pod Szczecinem) 20.10.2018r. - Akcja Informacyjna O Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Październik, 2018, 07:46 »
Hej wszystkim!

Jeszcze jedno wideo z akcji w relacji na żywo (Facebook):

https://www.facebook.com/PrzerywamyMilczenie/videos/566590397105724/?__xts__[0]=68.ARBNo3Tf3xeYy33IVQ8LqPbJZJT0NrGxSKGMwgrxgbCtGViXvxibIcgIn_m56MdDKB3xmMdYLfxP2wvQAMbjsiTzE3rokZnUCT-3gUEls7xVbsinMaZsehAYILQaAoRFodOtt6fLcHbYAYAeObaDfW2lSA9VUgp-BM_lFqDSRNlmX1osoNhcHtWJTnUAGhEHNYo09uIwhWCpBvkrsCMM3PpnEWoXr5vbhg&__tn__=-R
"Jakby ftosi myśloł, ze cosi <<wiy>>, to jesce nie wiy, jako wiedzieć trza" - 1 Kor.8:2 Biblia Góralska NT ;-)


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Goleniów (pod Szczecinem) 20.10.2018r. - Akcja Informacyjna O Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Październik, 2018, 08:30 »
Profesjonalna akcja.
Pięknie się zaprezentowaliście.
Wysiłek poszczególnych osób które poświęcają swój czas na takie akcje powoduje że temat Tabu staje się coraz bardziej medialny.

Kropla drąży skałę.

Dziękuję wszystkim uczestnikom i gorąco pozdrawiam :)


Offline Robert Dworak (Berlin)

  • Nadzorca obwodu w pasie
  • Wiadomości: 205
  • Polubień: 999
  • MYŚLĘ, więc mnie NIE MA w JW.ORG
    • Międzynarodowa Mapka Ex Świadków Jehowy
Odp: Goleniów (pod Szczecinem) 20.10.2018r. - Akcja Informacyjna O Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Październik, 2018, 16:03 »
Dziękujemy Motylku, to bardzo miłe co piszesz :)

Wstawiam jeszcze wideo z YouTube, które na krótko przed protestem zrobił jeden z jego uczestników, a które zachęca do przyjścia i opisuje o czym będzie mowa:

"Jakby ftosi myśloł, ze cosi <<wiy>>, to jesce nie wiy, jako wiedzieć trza" - 1 Kor.8:2 Biblia Góralska NT ;-)