Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pulitzer za artykuł "czy znasz fakty" Strażnica 8/18  (Przeczytany 4071 razy)

Offline Borelioza2

Pulitzer za artykuł "czy znasz fakty" Strażnica 8/18
« dnia: 09 Październik, 2018, 06:40 »
Tej niedzieli(7.08.18) studiowany był artykuł dlaczego nie należy czytać odstępców, uważam, że jest genialny, mistrzowski wręcz, zaczyna się tak: " Prawdziwi chrześcijanie muszą umieć oceniać wartość docierających do nich informacji....


Offline Estera

Odp: Pulitzer za artykuł "czy znasz fakty" Strażnica 8/18
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Październik, 2018, 08:50 »
   Proszę o linka do artykułu :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.


Offline Rajski Ptak

Odp: Pulitzer za artykuł "czy znasz fakty" Strażnica 8/18
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Październik, 2018, 09:25 »
Estera, proszę oto link: https://www.jw.org/pl/publikacje/czasopisma/straznica-do-studium-sierpien-2018/czy-znasz-fakty/

Dla mnie ten artykuł zlasował mi mózg. Jest wielka potrzeba, że został napisany  ;D Robimy dobrą robotę jako odstępczuszki i oby tak dalej! Niech się boją!  8-)
"Gdy mówisz prawdę, nie potrzebujesz sobie niczego przypominać."- Mark Twain


Offline Borelioza2

Odp: Pulitzer za artykuł "czy znasz fakty" Strażnica 8/18
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Październik, 2018, 09:37 »
Tok myślenia jest taki: ponieważ cię przy ty nie było to to co czytasz to 10% całej prawdy, a więc w ogóle tego nie czytaj


Offline Proctor

Odp: Pulitzer za artykuł "czy znasz fakty" Strażnica 8/18
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Październik, 2018, 09:39 »
Oj tak.
Artykuł pokazujący jak bardzo chcą ograniczyć dostęp do informacji Świadkom J. Problem polega jednak na tym że nikt poza nami (odstępcami) nie odebrał jego prawdziwego przekazu.
Większość zrozumiała go tak : nie należy rozsyłać niesprawdzonych plotek o braciach! Ktoś kto nie wie o matactwach CK nie zrozumie też strachu wspomnianych panów piszących te artykuły. Owieczki myślą że to kolejny pokarm duchowy na czasie chroniący nas przed światem szatana.
Są ochy i achy jak cudownie jesteśmy karmieni przez niewolnika.


Offline Safari

Odp: Pulitzer za artykuł "czy znasz fakty" Strażnica 8/18
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Październik, 2018, 09:55 »
Hahahahhaa to jest najepsze!! Zacytuja jo wom:

"GDZIE SZUKAĆ RZETELNYCH INFORMACJI
Dzięki czemu słudzy Boży mogą być na bieżąco z wiarygodnymi informacjami?

Z OSTATNIEJ CHWILI: W serwisie jw.org pojawiają się krótkie wiadomości z całego świata na temat ważnych wydarzeń dotyczących Świadków Jehowy.

WIADOMOŚCI: Zakładka w serwisie jw.org, która zawiera bardziej szczegółowe opisy spraw związanych z naszą wolnością religijną oraz sprawozdania z akcji niesienia pomocy.

JW BROADCASTING: Telewizja internetowa, w której można znaleźć bieżące informacje o działalności Świadków Jehowy na całym świecie."

Hahahaha gdzie szukac rzetelnych informacji? Jw org, jw.org, I jw.broadcasting 😂😂😂😂.

Najsmutniejsze jest to, ze moja rodzina w to wierzy. Juz nawet nie powinni ogladac wiadomosci ani newsow z ostatniej chwili 🤣🤣🤣 choc nie wiem co lepsze tvp, tvn czy jw.org😉😉😉😉
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Sebastian

Odp: Pulitzer za artykuł "czy znasz fakty" Strażnica 8/18
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Październik, 2018, 10:06 »
pozwoliłem sobie napisać krótkie 'SMS-owe' :) streszczenie artykułu z jw.org
Cytuj
teokratyczne pyt.: "czy znasz fakty?!" teokratyczna odp.: "nie znam faktów, NIE CHCĘ znać FAKTÓW wolę ufać JW.ORG!"
do tego sprowadza się główna myśl artykułu: "zamiast faktów wybierz propagandę"
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Estera

Odp: Pulitzer za artykuł "czy znasz fakty" Strażnica 8/18
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Październik, 2018, 10:20 »
   Dzięki za linka do artykułu.
   Mam nadzieję, że mi mózgu nie zlasuje.
   :) :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline RenlyB

Odp: Pulitzer za artykuł "czy znasz fakty" Strażnica 8/18
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Październik, 2018, 11:27 »
Mocne...

"Tak, zbytnie poleganie na swoim zrozumieniu może być groźne. Uczucia i osobiste poglądy mogą wtedy przejąć kontrolę nad naszym sposobem myślenia. Moglibyśmy uznać, że w pełni rozumiemy jakąś sytuację, nawet jeśli nie znamy wszystkich faktów. To bardzo niebezpieczne! Biblia wyraźnie ostrzega nas przed poleganiem na własnym zrozumieniu"

Myślenie i posiadanie własnego poglądu może być groźne. I niebezpieczne! Nie można polegać na własnych zdolnościach logicznego myślenia. Można polegać tylko na rozumowaniu CK...

"Uczucia i osobiste poglądy mogą wtedy przejąć kontrolę nad naszym sposobem myślenia" - przejąć kontrolę od organizacji. Nawet już się z tym nie kryją.

"Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą." J.Goebbels


Offline Borelioza2

Odp: Pulitzer za artykuł "czy znasz fakty" Strażnica 8/18
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Październik, 2018, 11:45 »
Kiedy że starszakami rozmawiałam, że cielak był w Australii i że czytałam napisy co mówił - to powiedzieli, że ktoś mógł podłożyć fałszywe napisy a nawet podłożyć głos, a jak dziecko bez świadka zeznaje na pedofila to przecież "dzieci często kłamią" ... czy tego ich uczą na kursach dla starszych?


Offline Estera

Odp: Pulitzer za artykuł "czy znasz fakty" Strażnica 8/18
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Październik, 2018, 11:58 »
   Strażnica na wstępie artykułu napisała:   
  „Gdy ktoś odpowiada w jakiejś sprawie, zanim jej wysłucha, jest to jego głupota i upokorzenie” (PRZ. 18:13).

   To można skwitować, że wszyscy śj na świecie to upokorzeni głupcy.
   Bo oni to w ogóle są zamknięci na wysłuchanie czegokolwiek.
   Te ich podwójne odważniki!!!
   :'( :'(
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline RenlyB

Odp: Pulitzer za artykuł "czy znasz fakty" Strażnica 8/18
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Październik, 2018, 12:01 »
Kiedy że starszakami rozmawiałam, że cielak był w Australii i że czytałam napisy co mówił - to powiedzieli, że ktoś mógł podłożyć fałszywe napisy a nawet podłożyć głos, a jak dziecko bez świadka zeznaje na pedofila to przecież "dzieci często kłamią" ... czy tego ich uczą na kursach dla starszych?

Całe szczęście są jeszcze pełne stenogramy zeznań przed Komisją Królewską, do pobrania na ich oficjalnej stronie :) Członka CK, Biura Oddziału, osób poszkodowanych, starszych prowadzących komitety i wiele, wiele innych.
"Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą." J.Goebbels


Offline Sebastian

Odp: Pulitzer za artykuł "czy znasz fakty" Strażnica 8/18
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Październik, 2018, 12:05 »
Całe szczęście są jeszcze pełne stenogramy zeznań przed Komisją Królewską, do pobrania na ich oficjalnej stronie :) Członka CK, Biura Oddziału, osób poszkodowanych, starszych prowadzących komitety i wiele, wiele innych.
ale te stenogramy opracowali słudzy Szatana Diabła ;)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Estera

Odp: Pulitzer za artykuł "czy znasz fakty" Strażnica 8/18
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Październik, 2018, 12:08 »
Kiedy że starszakami rozmawiałam, że cielak był w Australii i że czytałam napisy co mówił - to powiedzieli, że ktoś mógł podłożyć fałszywe napisy a nawet podłożyć głos, a jak dziecko bez świadka zeznaje na pedofila to przecież "dzieci często kłamią" ... czy tego ich uczą na kursach dla starszych?
   Kłamstwa i półprawdy, to ich pierwsze dno.
   NIENAWIDZĘ ICH ZA TO, CO ROBIĄ Z LUDZKIM ŻYCIEM!!!
   :'( :'( :'(
« Ostatnia zmiana: 09 Październik, 2018, 12:14 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.