Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Brud casting wrzesien 2019 - co sądzicie ?  (Przeczytany 4403 razy)

Offline Mefiboszet

Brud casting wrzesien 2019 - co sądzicie ?
« dnia: 06 Wrzesień, 2018, 08:04 »
https://tv.jw.org/#pl/mediaitems/StudioMonthly2018/pub-jwb_201809_1_VIDEO

Mnie rozwala od ok. 19 minuty na temat wykształcenia.
Za kogo oni się uważają ?
Branie wszystkiego pod jedna linijkę.
Przecież są różne uczelnie w różnych krajach.
W moim mieście jest kilka i to naprzeciw szkół średnich.
Czym będzie się różnic to gdy moje dziecko będzie wysiadać na tym samym przystanku gdy pójdzie na studia?!!


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 998
  • Polubień: 8487
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Brud casting wrzesien 2019 - co sądzicie ?
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Wrzesień, 2018, 17:23 »
moje trzy grosze:
Po co się podniecać, rozsadek nakazuje, zachować trzeźwy umysł.
Oni (Ww) tylko podżegają, aby pobudzić - emocje
 


Offline salvat

Odp: Brud casting wrzesien 2019 - co sądzicie ?
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Wrzesień, 2018, 18:42 »
Prowadzący nawet nie wie jak bardzo....ma rację.

"Staniemy się niewolnikami tego co nas zwabił..." - WTSu też, a może przede wszystkim

" a może jednak reklamy subtelnie, ale skutecznie wpływają na nasze wybory" - Amerykę odkryli  ::) Przekaz z audycji, zebrań i zgromadzeń też wpływa w myśl kropla drąży skałę. Ale broń cię panie Boże, nie oglądaj reklam bo być może pojedziesz do Biedry po płatki, a wrócisz bez płatków ale za to w BMW - tak jakby każdy pragnął sportowego auta. Ale, ale!! Nie pragnij nawet Fiata Pandy - też jest dostępny nowy....tak w razie gdybyś nie był fanem sportowych wózków :D

"Fajniejsi znaczy bardziej wyluzowani, ale nie porządniejsi" - bo my Świadkowie to jesteśmy pępkiem moralnym świata, więc z plebsem się nie bratamy. Zapomnieli że złe towarzystwo bywa nagminnie w zborze.

"Jest ono (wykształcenie wyższe) zaprojektowane tak by wpływać na umysły" - oczywiście, ludzie na studiach muszą myśleć, zatem mogą szybko dojść do wniosku, ze w organizacji coś nie gra. To złe, że chcą mieć lepszą pracę i płacę! Tak jakby sam fakt posiadania sprowadzał na manowce i odwodził od wiary. To ciekawe, bo ja sądziłem, że to postawa człowieka wobec dóbr i wykształcenia determinuje jak postrzega on otoczenie i jak otoczenie postrzega jego samego....

"brat Anthony Morris...." - Jezus się nie liczy, ale brat Morris jak coś powiedział w filmie to normalnie klękajcie narody  ;)

"niektórzy gdy słyszą rady od razu się denerwują, usprawiedliwiają lub czują się krytykowani..." - podobnie gdy słyszą głos zdrowego rozsądku. Spróbuj mieć inny pogląd w zborze i powiedz to publicznie. Wiadomo kto się zdenerwuje...
 
I te historie jakie to życie dla Jehowy jest wspaniałe...z marnym wykształceniem, z dołującą słabo płatną pracą, z ciągłymi rozterkami i wrażeniem że robisz za mało dla Boga, bez rozrywek jakie naprawdę lubisz, bez prawdziwych przyjaciół, którzy nie zjadą się za inny pogląd niż mają oni i wśród których nie musisz pilnować się co mówisz....

Biedny lud Afryki to za mało, trzeba jeszcze wycyckać lud Amazonii...

Dlatego "do grającej szafy grosik wrzuć"....znaczy do skrzyneczki banknot wrzuć, wszak pieniądze szczęścia nie dają  8-)



Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Iwonka

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 46
  • Polubień: 115
  • W trakcie wybudzania po 20 latach
Odp: Brud casting wrzesien 2019 - co sądzicie ?
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Wrzesień, 2018, 19:18 »
Córka idzie właśnie na studia więc dołączyła do złego towarzystwa, sami pomogą jej się wybudzić mam nadzieję, rzucanie o ziemię wybrakowanym kieliszkiem było mocne- opadły nam szczęki i leżą nadal


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Brud casting wrzesien 2019 - co sądzicie ?
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Wrzesień, 2018, 21:42 »
salvat dorzuciłeś do pieca - genialnie spuentowałeś wybrane frazy!
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline salvat

Odp: Brud casting wrzesien 2019 - co sądzicie ?
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Wrzesień, 2018, 21:44 »
Dziękuję choć w połowie myślałem, że rzucę tym w diabły, bo nie zdzierżę.   ;)
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Brud casting wrzesien 2019 - co sądzicie ?
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Wrzesień, 2018, 21:47 »
Ja nawet nie będę marnował na to energii - zarówno elektrycznej jak i życiowej. A już po recenzji, to mogę ją tylko pokazać kolejnym osobom i też niech zrobią z tym użytek mając odcinek podany na skróty:-D
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline prot

Odp: Brud casting wrzesien 2019 - co sądzicie ?
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Wrzesień, 2018, 22:33 »
Córka idzie właśnie na studia więc dołączyła do złego towarzystwa, sami pomogą jej się wybudzić mam nadzieję, rzucanie o ziemię wybrakowanym kieliszkiem było mocne- opadły nam szczęki i leżą nadal

Ja jak szedłem na studia mocno odurzony WTS, tylko czekałem aż te lubieżne studentki się rzucą na mnie jak wyuzdana żona Potyfara na biednego Józia a ja stawię im zajadły opór! Niestety, ale tak nie było :( Wtedy sobie uświadomiłem, że Strażnica kłamie.


Offline salvat

Odp: Brud casting wrzesien 2019 - co sądzicie ?
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Wrzesień, 2018, 22:37 »
Bo to seminarium było :D
A tak serio, to organizacja wyolbrzymia wszystko do tego stopnia, że człowiek czasem myśli, że jest g... wart bo chce czegoś od życia gdy tymczasem władza od starszych począwszy a na CK skończywszy pławi się jeśli nie w luksusach to w poczuciu bezkarności.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline hello_him

Odp: Brud casting wrzesien 2019 - co sądzicie ?
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Wrzesień, 2018, 22:47 »
Ja nie mogę, przykład z kieliszkiem pokazuje ze jak pójdę na studia to mi z uszu nogi wyrosną i będę bezużyteczny. O dzieki panie za mądrość!!!


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Brud casting wrzesien 2019 - co sądzicie ?
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Wrzesień, 2018, 07:48 »
Moją uwagę przykuły następujące sprawy:
1. Nikt do tej pory nie zmienił tytułu wątku.
2. Wyższe wykształcenie jest powtarzane jak mantra.
3. Szatan jest hutnikiem. Jak już w innym wątku zauważono posiada hutę, hutę szkła.
4. Dmucha wszystkich ludzi jak szkło -  :o OMG
5. Powietrze jest skażone, bo od Szatana. Zatem pracuje nad uwolnieniem się od nałogu oddychania.
6. Gość najpierw wyrzuca chleb, a teraz kieliszek. Osobowość anankastyczna, wyparcie na poziomie świadomym, czy nadmiar dobrobytu mu wali w dekiel? Przecież ten kieliszek był piękną ozdobą. Mi przypominał grzybka. Ktoś musiał się chwilę napracować nad jego konstrukcją, a ten pajac go potłukł. Pewnie myślał, że potłuczone szkło szczęście przynosi - no to zobaczymy 8-).


Offline vincent

Odp: Brud casting wrzesien 2019 - co sądzicie ?
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Wrzesień, 2018, 08:15 »
Efekt dźwiękowy rozbijanego kieliszka to jest identyczna sytuacja jak na szkoleniach korpo, rzucanie rachunkami w publike, jak wstawanie wybranych,podstawionych osob z sali i okrzyki " dziekuje prezesie ! Dzieki Tobie moje zycie ma sens !"... Szkolenia czesto stosowanr na PayTrade, Amway,Oriflame itp. Mialem nieprzyjemnosc byc na jednym z takicj szkoleń 😉
Oglądając numer z kieliszkiem stwierdzam, ze to ten sam rodzaj psychozy. Połączenie przekonania ,zlosci do swiata i pomieszania ze strachem. Za chwile wiekszosc da sie pokroic za CK... Jezus z gory na to patrzy i wystrzeli z tego łuku...


Offline Światus

Odp: Brud casting wrzesien 2019 - co sądzicie ?
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Wrzesień, 2018, 16:23 »
6. Gość najpierw wyrzuca chleb, a teraz kieliszek. Osobowość anankastyczna, wyparcie na poziomie świadomym, czy nadmiar dobrobytu mu wali w dekiel? Przecież ten kieliszek był piękną ozdobą. Mi przypominał grzybka. Ktoś musiał się chwilę napracować nad jego konstrukcją, a ten pajac go potłukł. Pewnie myślał, że potłuczone szkło szczęście przynosi - no to zobaczymy 8-).

Też pomyślałem, że to całkowity brak kreatywności  :D

Ale żeby nie było za lekko, to ten kieliszek miał symbolizować osobę ukształtowaną przez "świat szatana". Więc przekaz jest prosty - nie potrzebujemy takich odstających od reszty, do niczego się nie nadajesz, zginiesz w Armagedonie.
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline dziewiatka

Odp: Brud casting wrzesien 2019 - co sądzicie ?
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Wrzesień, 2018, 20:27 »
Ja mogę zrozumieć niecierpliwość rodzica ,który czeka by kolejne dziecko się usamodzielniło a ono wybiera studia.Jestem właśnie w takiej sytuacji,trudno poczekam jeszcze kilka lat by spełnić swoje marzenia związane z emeryturą,a teraz do roboty by było na kształcenie potomka.Jak jest ochota by zrobić dziecko to tę robotę trzeba ukończyć, by był w pełni przygotowany i w każdej sprawie doskonale wyćwiczony.Mówić ,że kształcenie jest be bo jest be,to jest oznaka jakiegoś lęku przed wiedzą.


Offline pabik

Odp: Brud casting wrzesien 2019 - co sądzicie ?
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Wrzesień, 2018, 22:09 »
Obrzydliwa manipulacja.
W 19:58 cytuje pajac 1 Tym 6:20,21.
Cytuje dodając swoją sugestię. Wkłada swoje słowa w słowa biblii.
Czy oni się Boga nie boję?
Forum pomaga.Forum radzi.Forum nigdy Cię nie zdradzi.
----------------------------------------------------
Zabierzcie ode mnie wszystkich przyjaciół.Z wrogami sam sobie poradzę.