Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Rozbudzanie ducha ewangelizacji..  (Przeczytany 2638 razy)

Offline DonnieDarkoJG

Rozbudzanie ducha ewangelizacji..
« dnia: 31 Sierpień, 2018, 14:18 »
Zanim zaczniecie czytać screeny listu, kilka słów wstępu.

List jest autorstwa NO którego dane zamazałem.
Odbiorcami są grona starszych w pewnym regionie którego oczywiście nie podam..

Treść listu zostawiam ocenie forumowiczów i nie zamierzam dyskutować w tej sprawie.

List wrzucam ponieważ zainteresowało mnie końcowe podkreślenie, które dla autora listu jest słusznym i nie nachalnym wnioskiem ;)

Tyle z mojej strony.
Jak zawsze miłej zabawy.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Rozbudzanie ducha ewangelizacji..
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Sierpień, 2018, 17:55 »
Współczuję starszym z tych zborów. Jeśli posłuchają to będą musieli zorganizować 30 zbiórek, a do każdej potrzeba prowadzącego. Z czego w większości będzie on mówił do kilku osób, a czasami do nikogo. Natomiast jeśli nie posłuchają bo uznają, że pomysł jest abstrakcyjny to będą musieli się tłumaczyć NO podczas wizyty i potencjalnie dostaną burę za brak zaufania so Jehowy.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Rozbudzanie ducha ewangelizacji..
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sierpień, 2018, 18:22 »
Poza wskazanymi, przez autora wątku, walorami listu to chciałbym się wypowiedzieć w następujący sposób.
Autor listu, czyli jakiś NO, powinien zwyciężyć w konkursie "sprawne systemy motywacyjne w organizacji non profit".
To jest facet, któremu należy się auto i kieszonkowe. Nie wiem, kto to, więc nie wiem, czy on taki edukowany w marketingu, czy szkolenia w WTS tak podziałały, czy sam trochę mózgiem poruszał., albo podpatrzył... Tak czy inaczej, on odniesie na swoim terytorium sukces. Oby był za to opłacony.
Bo jak się zorientuje, że poci się za free, to zmieni firmę. Chyba, że wierzy - a fanatyzm religijny potrafi utrzymać przy życiu każdą bakterie.

Końcówka (po 27 akapicie/punkcie) jest ciekawa. Facet dostrzegł coś, o czym inni mówili wcześniej, ale to się w BO, ani wujkom z GB nie podobało. Chodzenie w skrajności nie jest dobre. Nagle wyhodowali społeczność, która nie umie się umawiać. Czyli przychodzą na zbierki i jak robokopy idą z odgórnie przydzielonym. Wcześniej hodowano społeczność z innej skrajności - czyli masz się umawiać, nawet na zbierki. I to społeczeństwo nie wiedziało, co to praca grupowa i po cholerę zbierki. Trzeba było im nowe listy wydrukować i wdrożyć mądre rady.  Dlatego dla tego nowego społeczeństwa pewien cwany myśliciel przewidział (zasugerował) 30 zbierek w miesiącu. Przecież te barany sobie nie poradzą z umawianiem.
Zarządzanie skrajnościami też jest dobrą taktyką. Zwłaszcza, że pracownicy są darmowi. Właściwie, jak znajdę odpowiednią uczelnię, to se licencjata z 'motywacji w non profit, na podstawie wybranego przedsiębiorstwa o nazwie JW' machnę.
Już czuję sukces!




Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Rozbudzanie ducha ewangelizacji..
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Sierpień, 2018, 18:38 »
moje trzy grosze:
Jak sprytnie zagospodarowac czas domokrążcom, to zachęta i kolejny szalony pomysł dla innych spadochroniarzy-obwodu
Niedługo czyściciele klamek, w swoich własnych posesjach, mieszkaniach będą mieć tylko dyżury: na przespanie w łożnicy, szklankę wody i obowiązkową toaletę.
Reszta czasu to spotkania inwigilacyjne, nagabywanie ludzi  w mieszkaniach i stujkowanie przy wózku.
Gdzie rodzinne wspólne spędzenie czasu i pomocna dłoń dla swoich dzieci- a rok szkolny tuż, tuż - prawdziwa sekta pozazdrościć takim zniewalacjącym planom 
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień, 2018, 18:39 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Roszada

Odp: Rozbudzanie ducha ewangelizacji..
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Sierpień, 2018, 19:03 »
Ten NO to chyba jakiś fanatyk, co myśli, że zawróci Wisłę kijem. :)

Chce tych, co jeszcze zostali, zajeździć na śmierć. :-\
Kolejni starsi zrezygnują z przywilejów. :)


Offline hello_him

Odp: Rozbudzanie ducha ewangelizacji..
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Sierpień, 2018, 21:59 »
Jak pan objeżdżający będzie takie tempo narzucał to tylko patrzeć jak cała społeczność odstępców  zostanie pobłogosławiona nowymi gorszycielami.
Zdecydowanie popieram takie działania w zborach.


Offline ZłoteDziecko

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 158
  • Polubień: 640
  • "Jestem wierzący, wierzę w siebie"
Odp: Rozbudzanie ducha ewangelizacji..
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 12:51 »
Po przeczytaniu tego listu jestem przekonany, że ten pan powinien popracować nad językiem polskim, albo przynajmniej nie ignorować czerwonych podkreśleń w Wordzie :)

Gdyby taki śmieszny list dotarł do grona starszych, w którym ja onegdaj panoszyłem się pośród trzody bożej, to na 100% byśmy go wyśmiali. Nie wiem co to za rejon Polski oraz jacy starsi są jego odbiorcami, ale zapewniam was, że są grona (a przynajmniej były), gdzie takie akcje by nie przeszły :)



Panie Boże daj mi nowy software..


Offline ewa11

Odp: Rozbudzanie ducha ewangelizacji..
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 13:14 »
Zbiórki o wpół do szóstej rano 😕


Offline dziewiatka

Odp: Rozbudzanie ducha ewangelizacji..
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Wrzesień, 2018, 21:48 »
Nowy obwodowy zaprezentował z jaką misją został wysłany.Zbory podczas obsługi po pamiątce zaprezentują swoje sukcesy,te prawdziwe i wydumane,w taki sposób by zadowolić panów z Nadarzyna.Pstrowskie i inne kto da więcej będą się ścigać.Może w NSK zostanie otwarta rubryka,przodownik głoszenia.