Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe  (Przeczytany 22822 razy)

Offline vincent

Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Sierpień, 2018, 07:09 »
Sztab prawnikow z JW opracowal te dokumenty. Tak napisane, żeby bie bylo podstaw do większych roszczeń 😉 Co za sekta...


Offline Brat Furtian

Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Sierpień, 2018, 07:27 »
KaiserSoze wykorzystaj prawo do żądania sprostowania nieprawidłowych danych zawartych na Twój temat, przedstawionych w piśmie z BO w kwestii chociaż by sformułowań "rzekomej" pedofilii w australiskich zborach wśród zarzutów w "postępowaniu dyscyplinarny". (z jednoczesnym pismem do wiadomości urzędu)...

Podając linki w piśmie do urzędowych stron sądowej komisji australijskiej, formalnie i oficjalnie nie tylko zmusisz biuro SJ do zapoznania się z materiałami dowodowymi ale także wymusisz w ramach prawa do sprostowania zmianę w dokumentach (pod rygorem sankcji prawnych)  zmiany określenia "rzekomych" na faktycznie stwierdzone sądownie. To z kolei nie tylko pod rygorem RODO zmusi ich w następnych pismach do innych, nie używania określeń "rzekomych" ale i da publiczne świadectwo prawdzie co do tych faktów i to w ich oficjalnych pismach...

Wszak jeśli już raz użyli tego zarzutu w dokumentacji "sądowniczej" to teraz się już tego nie wyprą w dokumentach na Twój temat...

Warto pociągnąć jeszcze ten proces prostowania danych  m.in. w Twojej sprawie (skutecznie jak widzimy), aby dać świadectwo prawdzie i wykazania urzędowi i innym zainteresowanym,  że aparatczycy organizacji sami piszą dyskredytujące organizację treści...

Jestem przekonamy, że po takiej prawnej akcji prostowania danych co do zarzutów z KS o popularyzowaniu wiedzy z "rzekomej" afery pedofilskiej ze zborów SJ na świecie, nie będą mogli oficjalnie stawiać zarzutów w tej kwestii...

To będzie wielki sukces prawdy o "PRAWDZIE"...
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień, 2018, 07:35 wysłana przez Brat Furtian »


Offline Fantom

Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Sierpień, 2018, 08:07 »
 Coś się w końcu ruszyło. Wielkie dzięki za info i udostępnienie ich odpowiedzi. Szkoda,że w liście nie ma adnotacji,że na Twoje ''rzekome'' dowody wykazano Ci,że Jerozolima została zburzona w 607 r.p.n.e oraz,że wykazano Ci,że ''rzekomej'' pedofilii nie było,nie ma i nie będzie w zborach ŚJ:)
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Estera

Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Sierpień, 2018, 08:16 »
   Fantom.
   Fantastyczny majstersztyk, brawo.
   :D :D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Safari

Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Sierpień, 2018, 08:32 »
KaiserSoze wykorzystaj prawo do żądania sprostowania nieprawidłowych danych zawartych na Twój temat, przedstawionych w piśmie z BO w kwestii chociaż by sformułowań "rzekomej" pedofilii w australiskich zborach wśród zarzutów w "postępowaniu dyscyplinarny". (z jednoczesnym pismem do wiadomości urzędu)...

Podając linki w piśmie do urzędowych stron sądowej komisji australijskiej, formalnie i oficjalnie nie tylko zmusisz biuro SJ do zapoznania się z materiałami dowodowymi ale także wymusisz w ramach prawa do sprostowania zmianę w dokumentach (pod rygorem sankcji prawnych)  zmiany określenia "rzekomych" na faktycznie stwierdzone sądownie. To z kolei nie tylko pod rygorem RODO zmusi ich w następnych pismach do innych, nie używania określeń "rzekomych" ale i da publiczne świadectwo prawdzie co do tych faktów i to w ich oficjalnych pismach...

Wszak jeśli już raz użyli tego zarzutu w dokumentacji "sądowniczej" to teraz się już tego nie wyprą w dokumentach na Twój temat...

Warto pociągnąć jeszcze ten proces prostowania danych  m.in. w Twojej sprawie (skutecznie jak widzimy), aby dać świadectwo prawdzie i wykazania urzędowi i innym zainteresowanym,  że aparatczycy organizacji sami piszą dyskredytujące organizację treści...

Jestem przekonamy, że po takiej prawnej akcji prostowania danych co do zarzutów z KS o popularyzowaniu wiedzy z "rzekomej" afery pedofilskiej ze zborów SJ na świecie, nie będą mogli oficjalnie stawiać zarzutów w tej kwestii...

To będzie wielki sukces prawdy o "PRAWDZIE"...

Wow! Kaizer... co ty na to?
Czy masz jeszcze sily?
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline vincent

Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Sierpień, 2018, 08:46 »
Tomek bardzo proszę. Dociagnij ten temat i ustaw to łatatajstwo w szeregu ! Czapki z głów za dotychczasowe materiały 😉


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Sierpień, 2018, 10:22 »
Trzeba było gadać o tej pedofili w zborach co jest, a nie o jakiejś rzekomej :D

W pełni się z Tobą zgadzam, o ŚWIŃSTWACH TEJ POKRĘTNEJ SEKTY, MUTANTA, POCZWARY, należy mówić i pisać, do tego głośno i GRUBYMI LITERAMI. Im na tym zależy, by było cicho, O NICH, a krecią robotę związaną z drenowaniem rynku i kieszeni będą robić. Ile to w Polsce przewinęło się przez tą sektę na przełomie lat 1998-2013?
40 000 tysięcy osób, cóż takiego się stało?[/b],Nauczyciele do dupy, czy uczniowie gamonie? ;D a może rzecz się tyczy faktycznie, jak to wielu pisze, nie tylko na tym forum, po prostu o kasę, czysty marketing, drenowanie rynku i to jest naszym, przynajmniej ja to tak widzę, zakichanym obowiązkiem BY INFORMOWAĆ O TYM LUDZI, wszędzie, obłudę tej sekty należy obnażać.
Natomiast, tak, PEDOFILIA, ONZ, OBWE, INWESTOWANIE PIENIĘDZY w zbrojenie, zakłady tytoniowe czy BANKI Krwi, to sztandarowe tematy - FAKTY. Nie możemy milczeć i tworzyć towarzystwa wzajemnych adoracji, tu na tym forum, tylko. :)
Wielu robi to świetnie, żeby nie napisać więcej.
Dzięki Kaiser za instrukcję i ciąg dalszy zdarzeń.  :)
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień, 2018, 10:32 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline Roszada

Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Sierpień, 2018, 10:41 »
Na końcu piszą o ewentualnym powrocie i związkach z "Jehową i zborem".
O Jezusie jakoś się nawet nie zająknęli. :-\
Zbór ważniejszy. ;)


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #23 dnia: 31 Sierpień, 2018, 12:45 »
Na końcu piszą o ewentualnym powrocie i związkach z "Jehową i zborem".
O Jezusie jakoś się nawet nie zająknęli. :-\
Zbór ważniejszy. ;)
Zdaniem organizacji - "Ch...j z Jezusem, ważne żeby kasa się zgadzała - grajmy na emocjach, upadlajmy, ale jednocześnie się przymilajmy.. byle jak najwięcej osób powróciło, gdyż rolexy drogie" ;)
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień, 2018, 12:49 wysłana przez Szycha »


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #24 dnia: 31 Sierpień, 2018, 13:21 »
mav: Autor wycofał zgodę na publikację utworu, który był zawarty w tym poście, dlatego został on usunięty.
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień, 2019, 11:11 wysłana przez mav »


Offline Martin

Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #25 dnia: 31 Sierpień, 2018, 13:25 »
"Z poważaniem Komitet Oddziału"
Poważają, ale na ulicy "dzień dobry" nie powiedzą. :)
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #26 dnia: 31 Sierpień, 2018, 13:35 »
"Z poważaniem Komitet Oddziału"
Poważają, ale na ulicy "dzień dobry" nie powiedzą. :)
W domyśle chodzi o to, że adresata mają w [głębokim] poważaniu ;), innymi słowy, do czasu gdy się nie opamiętasz i nie wrócisz do organizacji - mamy Cię w d... i pie..l się ;D
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień, 2018, 13:39 wysłana przez Szycha »


Offline miranda

Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #27 dnia: 31 Sierpień, 2018, 14:25 »
Zapewne jestem pierwszą osobą w Polsce a może nawet i na świecie, która otrzymała od świadków swoje dane osobowe.

Moje posty nie spotkały się z nadmiernym entuzjazmem, ale jak widać okazały się skuteczne.

Jak widać więc, oskarżanie Świadków Jehowy o łamanie prawa RODO też nie potwierdziły się.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #28 dnia: 31 Sierpień, 2018, 18:01 »
Jak widać więc, oskarżanie Świadków Jehowy o łamanie prawa RODO też nie potwierdziły się.

Oczywiście, że się potwierdziły, bo nie wydali wszystkiego, a zgodnie z prawem powinni. Gdyby cokolwiek w tych danych godziło w dane osobowe innych osób mogliby zwyczajnie je zamazać. A oni tymczasem woleli wydać tylko to co im pasowało, a resztę przemilczeć.


Offline miranda

Odp: Nadarzyn udostępnił mi moje dane osobowe
« Odpowiedź #29 dnia: 31 Sierpień, 2018, 19:07 »
Oczywiście, że się potwierdziły, bo nie wydali wszystkiego, a zgodnie z prawem powinni. (...)

Skoro Waszym zdaniem złamali prawo to należy założyć im sprawę w sądzie.