FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

Akcja ulotkowa "100 paczek po 100 ulotek"

<< < (18/18)

Nadaszyniak:
moje trzy grosze:
Dzisiaj odpaliłem kolejną ''torpedę", drogą e-mail nasze ''Traktaciki'' ''BEZPIECZEŃSTWO Twojej... '', do kolejnego starszaka, strzał się okazał celny, trafiony  :) :) :)
STARSZAK !!!, jak czytasz to FORUM, a wiem, że czytasz to wiesz kto sprezentował TOBIE ''MIKOŁAJA'' dzisiaj o 16.30 i nie podszywaj się wiesz gdzie ..., pod truskawkę

NNN:
-  Wraz z zakończeniem roku zakończy się także nasza akcja - >100 ulotek w 100 paczkach>. Jak pisał gdzieś tu na forum Mav, wykonaliśmy ponad 70 paczek po sto ulotek. W tym samym czasie niektórzy prosili o większe ilości ulotek, 500, 700, a nawet parę tysięcy sztuk. Wszystko to zostało zrealizowane. Za zdecydowaną większość zapłacił sponsor, ale byli też tacy, którzy poczytywali sobie za honor opłacenie swoich ulotek. Sponsorowi jak i tym osobom bardzo dziękujemy.
 Zarówno do nas, jak i tu na forum docierały i docierają wiadomości o rozpowszechnianiu tych ulotek. Dobrze by było, aby wszystkie dotarły do ludzi, bowiem jak będą u nas leżeć w domach, to nie spełnią swojej roli. Dlatego zachęcam wszystkich odbiorców tych ulotek do działania i rozpowszechniania ich, gdzie tylko mogą.  ŻYCZĘ POWODZENIA  i zapraszam do działania w nowym roku.

- Zostało jeszcze ze 3 tysiące ulotek, bowiem je dodrukowaliśmy w czasie akcji,  wobec powyższego, osoby, które chciałyby jakąś ilość  jeszcze nabyć opłacając wszelkie koszty, mogą się zgłaszać  do Mava.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej