FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

Akcja ulotkowa "100 paczek po 100 ulotek"

<< < (17/18) > >>

NNN:
   Czeszę się, że Wy się cieszycie!  ;)   Ja tej książki nie wydałem, bo ja nie kabluję i nie kablowałem :( Ja tylko poprosiłem ładnie wydawcę ( tak teraz ten kablarz się nazywa), czy by nie zechciał wydać. I zechciał. Dlatego macie taki mały bonus na zachętę, żeby przyjemniej było Wam roznosić ulotki. Ale będę odpytywał z nowej " sztafety pokoleń" (ostatnie strony książki), bo to jest teraz błyszczące światełko. Roszada może zechce odpytywać z historii ( czyli prawie z całej książki). Możecie mijając rydwaniki ze stojącymi przy nich głosicielami pokazywać im pierwszą okładkę książki. Niech już teraz się przyzwyczajają, że tak samo będzie i z tym nowym pokoleniem. A jeśli chodzi o sponsora to znam go od urodzenia. Dobry chłopak. Ale to niech Wam nie przyćmi faktu, iż ulotki i ich przesył sponsorował jeszcze inny dobry chłopak. Ukłony w podzięce!
  - Powodzenia i radości z kolportacji ulotek.

Roszada:
Powiem Wam tak:

NNN jest w swych działaniach niesamowity (niektórzy mieli go okazję poznać przy rydwaniku z literaturą antyświadkową).

Jak Wy nie wydacie z nim tej książki, do której Was nawoływałem, to stawiam na Was +  ;)

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/zapraszamy-do-dzialania/akcja-ksiazka-o-exsj-wasze-zyciorysy-wasza-ksiazka/

Naprawdę nie zgaście zapału NNN.

Rajski Ptak:
Dziekuję za ulotki i miły dodatek :)
Dałam nawet parę koleżankom z pracy które chętnie rozdają swoim znajomym  oraz rozwieszają na klatkach schodowych :) nigdy mi tak rodawanie nie szło sprawnie jak teraz :) hihi

jankowalski82:
 Ciekawe czy też dostanę coś extra.

jankowalski82:

--- Cytat: jankowalski82 w 28 Wrzesień, 2018, 00:21 --- Ciekawe czy też dostanę coś extra.

--- Koniec cytatu ---



   Dziś rano doszła przesyłka i bonusik. Dzięki śliczne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej