FORUM W DZIAŁANIU > GRUPY WSPARCIA

Może ktoś z Was jest mi w stanie pomóc, doradzić?

<< < (5/5)

Kerostat:

--- Cytat: Bugareszt w 16 Sierpień, 2018, 23:30 ---Ja na twoim miejscu wrócił bym na jakis czas do org  bo tam pewnie nie dali by mi z głodu umrzeć a lepsze to niż jakiś przytułek dla bezdomnych i bym udawał że wszystko jest ok aż nie stanę na nogi ale nie wiem czy jesteś na tyle silna by nie dać się znów manipulować



--- Koniec cytatu ---

Wierzę że dałbyś radę tak zrobić, ja chyba nie. Osobiście bym odradzał od takiego wyjścia, ale to zawsze Twoja decyzja, może faktycznie to ratunek przed śmiercią głodową?

gangas:

--- Cytat: Uświadomiona w 16 Sierpień, 2018, 08:52 ---Ewa11
Kto mi da alimenty w takiej czy innej postaci? Ja mam 31 lat i pracuję. W tym chorym kraju to ja mogę alimenty płacić na matkę jak powie że nie ma za co żyć.

--- Koniec cytatu ---

Jak czytam takie wpisy to zawsze się zastanawiam. Czy jestem tak jeb*ty, gdy inni proszą boga o pomoc. Wiele przeszedłem a inni forumowicze jeszcze więcej. Cooo? Mam Cię adoptować.? Nie miałaś rozumu będąc z tym kimś? Fajnie było ale się skończyło? Wez dupę w troki i żyj swoim życiem a nie roszczeniowym 500+. Masz 31 lat jesteś młoda i nie skamlaj na forum. To moje rady na dziś. Pozdrawiam Gangas

ewa11:
Uświadomiona, zrobisz, co będziesz uważała za słuszne. W wątku, który podałam, jest wpis, jak sąd zasądził na rzecz dziewczyny alimenty w postaci prawa do mieszkania w jednym pokoju, ze wspólną używalnością kuchni i łazienki. Jeśli nie chcesz chodzić po sądach, to zostaje Ci wynająć coś niedrogiego (może nawet za darmo w zamian za sprzątanie lub opiekę), przynajmniej do czasu aż dostaniesz ten lokal socjalny. Jakimś rozwiązaniem jest też powrót do matki i udawanie przez jakiś czas świadka (choć ja chyba nie mogłabym się na to zdobyć). Decyzja jest Twoja.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej