FORUM W DZIAŁANIU > GRUPY WSPARCIA

Może ktoś z Was jest mi w stanie pomóc, doradzić?

<< < (4/5) > >>

ewa11:

--- Cytat: Uświadomiona w 16 Sierpień, 2018, 08:52 ---Ewa11
Kto mi da alimenty w takiej czy innej postaci? Ja mam 31 lat i pracuję. W tym chorym kraju to ja mogę alimenty płacić na matkę jak powie że nie ma za co żyć.

--- Koniec cytatu ---
Przeczytaj wątek, który podlinkowałam, proszę. Do alimentów mają prawo nie tylko osoby małoletnie lub uczące się, ale także będące w niedostatku.

Uświadomiona:
Byłam w MOPS.  Zaproponowali mi schronisko dla bezdomnych.  Nic więcej nie mogą.
Mogę złożyć dokumenty o mieszkanie socjalne ale na to się czeka 3 lata.

ewa11:

--- Cytat: Uświadomiona w 16 Sierpień, 2018, 14:20 ---Byłam w MOPS.  Zaproponowali mi schronisko dla bezdomnych.  Nic więcej nie mogą.
Mogę złożyć dokumenty o mieszkanie socjalne ale na to się czeka 3 lata.

--- Koniec cytatu ---
No to im szybciej złożysz, tym szybciej dostaniesz.
Córka mojej znajomej - studentka - znalazła pokój w zamian za opiekę nad właścicielką - starszą osobą. Spróbuj poszukać w swojej okolicy czegoś takiego i mieszkać w takim pokoju przez te 3 lata.

Iwonka:
Jeśli orzeczenie dostałaś przed 18stką  rodzice do końca życia mogą ci płacić alimenty, jestem ze śląska, byłoby tu tanie mieszkanie

Bugareszt:
Ja na twoim miejscu wrócił bym na jakis czas do org  bo tam pewnie nie dali by mi z głodu umrzeć a lepsze to niż jakiś przytułek dla bezdomnych i bym udawał że wszystko jest ok aż nie stanę na nogi ale nie wiem czy jesteś na tyle silna by nie dać się znów manipulować

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej