FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018

(1/34) > >>

mav:
Po raz kolejny mam przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji informacyjnej podczas kongresów Świadków Jehowy. Tym razem spotykamy się w Gdańsku w dniach 11 i 12 sierpnia (tj. sobota i niedziela), od godziny 8 rano.



Format akcji będzie podobny do tych z zeszłego roku. Zachęcamy wszystkich do przybycia, nawet jeśli tylko po to, by się z nami przywitać czy porozmawiać :). Na dniach podamy tutaj więcej szczegółów.

PS. Jeśli nie możesz wziąć udziału, to spróbuj pomóc nam w inny sposób - na przykład udostępniając informację o akcji wszystkim, których znasz.

PS 2. Mamy do rozdania - oprócz innych materiałów które były dostępne wcześniej - 8 egzemplarzy nowo wydanej książki autorstwa Roszady "Pokolenie roku 1914". Jeśli chcesz ją otrzymać to zapraszamy na akcję - kto pierwszy, ten lepszy :).

HARNAŚ:
Diane będzie ? Bo ona wrosła już w takie wydarzenia. :)

Roszada:
Oni nawet nie wyjdą z tej skorupy (hali). :-\
Nie wiem czy nie lepszy był jednak Szczecin.

mav:

--- Cytat: Roszada w 25 Lipiec, 2018, 10:12 ---Oni nawet nie wyjdą z tej skorupy (hali). :-\
Nie wiem czy nie lepszy był jednak Szczecin.

--- Koniec cytatu ---

W Płocku jest bardzo podobna hala i wychodzili, nie sądzę, że tutaj będzie inaczej :).


--- Cytat: HARNAŚ w 25 Lipiec, 2018, 05:53 ---Diane będzie ? Bo ona wrosła już w takie wydarzenia. :)

--- Koniec cytatu ---

Ponoć się nie wybiera tym razem, ale to jej trzeba by spytać.

John:
super sprawa ... będzie się działo ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

a czy będzie jakiś streaming video na żywo????????

a jak było w ubiegłym roku ... czy ktoś z podium uprzedzał o akcji informacyjnej????
bo oni informują o wszystkim nawet o straganach z jedzeniem czy gadżetami teokratycznymi typu okładki na wszystko itd

pozdrawiam
John

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej