FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

Akcja informacyjna podczas kongresu w Gdańsku, 11–12 sierpnia 2018

<< < (33/34) > >>

PoProstuJa:

--- Cytat: Baran w 31 Sierpień, 2018, 00:03 ---Kolejny protest podczas kongresu 25-26 sierpień. Reportaż telewizji WGAL

--- Koniec cytatu ---

Dzieje się! :)

Robert Dworak (Berlin):

--- Cytat: Alicja w 16 Sierpień, 2018, 00:00 ---Aż żałuję że mnie nie było! Gdzie i kiedy następna akcja? :D tym razem miałam za daleko, a szkoda

--- Koniec cytatu ---

Alicjo, jak i inni zainteresowani poparciem w dowolny sposób kolejnej akcji protestacyjno-informacyjnej w Polsce. Pragnę poinformować, że najwyraźniej ostatnia już w tym roku planowana jest w woj.zachodniopomorskim na koniec października.
Podobnie jak to było dotychczas, nie wcześniej jak miesiąc przed utworzone zostanie wydarzenie na Facebooku.

O szczegóły proszę pytać mnie prywatnie tu lub mailowo: robertdwor@gmail.com

Roszada:
Brawo za inicjatywę. :)
Niech Nadarzyn czuje oddech exŚJ. ;)

Matylda:

--- Cytat: Robert Dworak (Berlin) w 05 Wrzesień, 2018, 15:30 ---Alicjo, jak i inni zainteresowani poparciem w dowolny sposób kolejnej akcji protestacyjno-informacyjnej w Polsce. Pragnę poinformować, że najwyraźniej ostatnia już w tym roku planowana jest w woj.zachodniopomorskim na koniec października.
Podobnie jak to było dotychczas, nie wcześniej jak miesiąc przed utworzone zostanie wydarzenie na Facebooku.

O szczegóły proszę pytać mnie prywatnie tu lub mailowo: robertdwor@gmail.com

--- Koniec cytatu ---

Nooo to tym razem trzeba bedzie ruszyć tyłek.Nie przepadam za wystawianiem się na widok publiczny i występy publiczne też nie są moją mocna stroną ale najwyżej potrzymam transparent :)

Robert ja juz dawno pisałam do Ciebie priv z prośbą o dodanie mojego nru telefonu do mapki.Chyba Ci umkneło w natłku obowiązków.

Terek:
Z ciekawości zapytam: jak ostatecznie skończyła się sprawa z tym człowiekiem, który próbował was rozjechać?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej