Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Przepraszam  (Przeczytany 8287 razy)

Offline Bruner

Odp: Przepraszam
« Odpowiedź #30 dnia: 25 Lipiec, 2018, 10:53 »
Nawet świadki mogą się z tego czegoś nauczyć. Grzesznik wychodzi na podium i mówi jak to obrażał komitet sądowniczy, i bardzo teraz tego żałuje. Oczywiście publika o niczym nie wie, bo przecież notatki z posiedzenia komitetu podlegają utylizacji.
Kto wie? Może w orgu takie zwyczaje wprowadzą. Zamiast publicznego napomnienia z ust starszaka, to sam grzesznik będzie zobowiązany do publicznego napomnienia własnej osoby ;)
Dziadki to poczują się jak w czasach młodości :d w prl nazywało się to składaniem samokrytyki. W sumie i komunizmy( zsrr, chiny, itp) i jworg to takie same totalitaryzmy, różnią się tylko ilością ofiar...


Offline zenobia

Odp: Przepraszam
« Odpowiedź #31 dnia: 25 Lipiec, 2018, 15:02 »
Ja to jakas nie kumata jestem , skoro Administracja sama mowi , ze wszystko sobie wyjasnili to po co to publiczne kajanie sie  Salwata ?
Normalnie to ludzie mowią sobie co im lezy na wątrobie i po ptokach
Mowią tez , ze nowa miotła zamiata inaczej , ale czy lepiej? :)


Offline salvat

Odp: Przepraszam
« Odpowiedź #32 dnia: 25 Lipiec, 2018, 16:14 »
Może dlatego ze taka była umowa.
Nie wbijajcie skoro jest OK. ;D
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14344
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Przepraszam
« Odpowiedź #33 dnia: 25 Lipiec, 2018, 18:08 »
Sprawę uważamy za zamkniętą. Wszystkie niejasności zostały wyjaśnione. Myślę że temat można zamknąć. Jeżeli jego autor uważa inaczej, proszę o PW otworzę go ponownie.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi