Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 14-letnia ofiara pedofilii wykluczona za wielokrotne zbliżenia z oprawcą  (Przeczytany 2704 razy)

Offline WhySoLate

http://jwsurvey.org/child-abuse-2/jehovahs-witness-elders-fined-for-failure-to-report-child-abuse-watchtower-settles-with-delaware

W skrócie:

Sąd nakazał zapłacić 19.500$ kary za ukrywanie pedofilii w zborze w Delaware (USA). Odrzucił argument, że starsi korzystali z „tajemnicy spowiedzi”, gdyż tajemnica spowiedź w kościołach polega na wyznaniu spraw jednej osobie, a o sprawie wiedziało przynajmniej dwóch starszych z racji stanowiska.

Oprawca, 35-letnia Katheryn L. Carmean-White, została wykluczona.

14-letni chłopczyk, ofiara pedofilii z przynajmniej 40-stoma zbliżeniami, zmanipulowany przez ponad dwukrotnie starszą kobietę-współwyznawcę, został również wykluczony, gdyż wg starszych zboru „wyrażał chęć” na zbliżenia, a podstawą wykluczenia był fakt wielokrotnych zbliżeń.

Zdjęcie oprawcy skazanej na 6 lat więzienia:



Według mnie kara jest stanowczo za mała, a fakt wykluczenia chłopca za to że stał się ofiarą, tylko potwierdza jak chora jest to religia, i jak chora jest instytucja komitetu sądowniczego, który wg samych starszych ma za zadanie „pomóc”. Niech szlag trafi tych pasterzy którzy podjęli takie decyzje, cholerne wilki w owczej skórze.


Offline Startek

Odp: 14-letnia ofiara pedofilii wykluczona za wielokrotne zbliżenia z oprawcą
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 22:12 »
 Nie można tego określić jako gwałt , kara dla tej kobiety była stanowczo za duża .  Ktoś rozdmuchał tą sprawę by wydobyć kasę ,   chłopak przeżył swoją pierwszą przygodę , oczywiście trawił na doświadczona nauczycielkę . Tej kobiecie powinno się podziękować a nie karać . W wieku 13 lat i byłem molestowany przez pedofila  ,  gdy miałem 15 lat poznałem 27 letnia kobietę która pokazała mi inny świat i pomogła mi się pozbierać po spotkaniu z pedofilem .
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień, 2019, 22:24 wysłana przez Startek »


Offline Xevres

Odp: 14-letnia ofiara pedofilii wykluczona za wielokrotne zbliżenia z oprawcą
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 22:15 »
http://jwsurvey.org/child-abuse-2/jehovahs-witness-elders-fined-for-failure-to-report-child-abuse-watchtower-settles-with-delaware

W skrócie:

Sąd nakazał zapłacić 19.500$ kary za ukrywanie pedofilii w zborze w Delaware (USA). Odrzucił argument, że starsi korzystali z „tajemnicy spowiedzi”, gdyż tajemnica spowiedź w kościołach polega na wyznaniu spraw jednej osobie, a o sprawie wiedziało przynajmniej dwóch starszych z racji stanowiska.

Oprawca, 35-letnia Katheryn L. Carmean-White, została wykluczona.

14-letni chłopczyk, ofiara pedofilii z przynajmniej 40-stoma zbliżeniami, zmanipulowany przez ponad dwukrotnie starszą kobietę-współwyznawcę, został również wykluczony, gdyż wg starszych zboru „wyrażał chęć” na zbliżenia, a podstawą wykluczenia był fakt wielokrotnych zbliżeń.

Zdjęcie oprawcy skazanej na 6 lat więzienia:



Według mnie kara jest stanowczo za mała, a fakt wykluczenia chłopca za to że stał się ofiarą, tylko potwierdza jak chora jest to religia, i jak chora jest instytucja komitetu sądowniczego, który wg samych starszych ma za zadanie „pomóc”. Niech szlag trafi tych pasterzy którzy podjęli takie decyzje, cholerne wilki w owczej skórze.

Wykluczeniem tego biednego chłopca pokazują tylko jakimi są bestiami Ci ludzie. Jak można zrobić coś takiego? Jak bezdusznym zwierzęciem trzeba być, żeby wykluczyć ofiarę pedofilii? Kiedy czytam takie relacje to naprawdę nie ręczę za to co bym zrobił gdyby taki starszy wpadł mi w ręce.
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline Terebint

Odp: 14-letnia ofiara pedofilii wykluczona za wielokrotne zbliżenia z oprawcą
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 22:35 »
Nie można tego określić jako gwałt , kara dla tej kobiety była stanowczo za duża .  Ktoś rozdmuchał tą sprawę by wydobyć kasę ,   chłopak przeżył swoją pierwszą przygodę , oczywiście trawił na doświadczona nauczycielkę . Tej kobiecie powinno się podziękować a nie karać . W wieku 13 lat i byłem molestowany przez pedofila  ,  gdy miałem 15 lat poznałem 27 letnia kobietę która pokazała mi inny świat i pomogła mi się pozbierać po spotkaniu z pedofilem .
To jest wstrząsające, co piszesz. Na serio wiesz, co przeżywał ten młody człowiek? Nie przerzucaj projekcji z siebie na innych.
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Dianne

Odp: 14-letnia ofiara pedofilii wykluczona za wielokrotne zbliżenia z oprawcą
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 22:37 »
Nie można tego określić jako gwałt , kara dla tej kobiety była stanowczo za duża .  Ktoś rozdmuchał tą sprawę by wydobyć kasę ,   chłopak przeżył swoją pierwszą przygodę , oczywiście trawił na doświadczona nauczycielkę . Tej kobiecie powinno się podziękować a nie karać . W wieku 13 lat i byłem molestowany przez pedofila  ,  gdy miałem 15 lat poznałem 27 letnia kobietę która pokazała mi inny świat i pomogła mi się pozbierać po spotkaniu z pedofilem .

Jezu, następny.
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline Startek

Odp: 14-letnia ofiara pedofilii wykluczona za wielokrotne zbliżenia z oprawcą
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 22:43 »
To ci starsi zboru załatwili chłopakowi traumę ,  traktując chłopaka po świadkowskiemu  gnojąc go na komitecie .  Wiem jak oni potrawią  niszczyć  człowieka na tych komitetach .


Offline Dianne

Odp: 14-letnia ofiara pedofilii wykluczona za wielokrotne zbliżenia z oprawcą
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 22:44 »
To ci starsi zboru załatwili chłopakowi traumę ,  traktując chłopaka po świadkowskiemu  gnojąc go na komitecie .  Wiem jak oni potrawią  niszczyć  człowieka na tych komitetach .

ale ta kobieta jakby też. Gwałt to gwałt.
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline Startek

Odp: 14-letnia ofiara pedofilii wykluczona za wielokrotne zbliżenia z oprawcą
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 22:57 »
Na siłę go napewno nie wzięła , wystarczyło użyć odrobinę czaru osobistego . Zapewne różniło się to z tym co zrobił Polański . Uważam że trują było to wszytko przez co przechodził później upokorzenie przed komitetem i zeznawania na policji czy też w sądzie gdy to wyszło na jaw .

mav: Nie tolerujemy tu na forum pochwalania pedofilii w jakiejkolwiek formie. To co piszesz jest szkodliwe i krzywdzące dla osób, które ten koszmar przeżyły. Otrzymujesz moderację za wpisy w tym wątku.
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień, 2019, 23:12 wysłana przez mav »


Offline Dianne

Odp: 14-letnia ofiara pedofilii wykluczona za wielokrotne zbliżenia z oprawcą
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 23:00 »
Na siłę go napewno nie wzięła , wystarczyło użyć odrobinę czaru osobistego . Zapewne różniło się to z tym co zrobił Polański . Uważam że trują było to wszytko przez co przechodził później upokorzenie przed komitetem i zeznawania na policji czy też w sądzie gdy to wyszło na jaw .

Ale wiesz, że 14 latek nie jest na tyle dojrzały emocjonalnie żeby uprawiać seks? A wykorzystywanie swojej dojrzałości w celu uwiedzenia takiej osoby to nic innego jak gwałt?
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.