Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wielki ucisk po raz drugi + WTS nadal w ONZ  (Przeczytany 21225 razy)

Nabot

  • Gość
Odp: Wielki ucisk po raz drugi + WTS nadal w ONZ
« Odpowiedź #75 dnia: 05 Lipiec, 2018, 15:35 »
Może i Nemo będę krótkodystansowcem, ja nie muszę tutaj na forum pokazywać swojego ja bo moje życie jest serio na bardzo dobrym poziomie. Niektórzy karierowicze w zborze się realizują, Ty realizujesz się na forum bo dostałeś odrobine władzy. To świadczy tylko o Tobie i pokazuje jakim człowiekiem jesteś. Troszkę władzy i wychodzi szydło z worka. Szkoda ze Roszady nie traktujesz tymi samymi miernikami i jemu pozwalasz na wszystko.

Ale jak już pisałem, jeszcze Ty nie będziesz moderatorem i będzie cudowne forum, już toksyczna osoba numer jeden przestała tu rządzić. Czas na kolejne i forum będzie wreszcie forum a nie kołkiem wzajemnej adoracji kilku panów.

Nie obrażaj się Nemo, krytyka nie boli a można się czegoś nauczyć, pytanie czy masz dość pokory aby wreszcie zrozumieć ze często przekraczałeś granice tylko po to żeby wyszło na Twoje.


Edycja posta:
Nawiazując do tematu, niektórzy zamieniają 8 wspaniałych z Warwick na dwoje wspaniałych z youtube którzy takie bzdury gadają ze naprawdę podziwiam tych co w to wierzą.

<3 <3 <3 :* :* :*


Offline ewa11

Odp: Wielki ucisk po raz drugi + WTS nadal w ONZ
« Odpowiedź #76 dnia: 05 Lipiec, 2018, 15:41 »
Jakiej?

Konferencji OBWE. I to niejednej. Na stronie jwfacts.com znalazłam informację, źe co roku byli oficjalnym uczestnikiem konferencji OBWE. Są też skany dokumentów potwierdzających, że organizacja oficjalnie uczestniczyła w konferencjach OBWE.

Swoją drogą, jest tam dokument informujący, że uczestnikiem konferencji jest Europejskie Towarzystwo Świadków Jehowy (czy jakoś tak). Nawet nie wiedziałsm o istnieniu takiego tworu.


Offline Diotrefes

Odp: Wielki ucisk po raz drugi + WTS nadal w ONZ
« Odpowiedź #77 dnia: 05 Lipiec, 2018, 15:45 »
Konferencji OBWE. I to niejednej. Na stronie jwfacts.com znalazłam informację, źe co roku byli oficjalnym uczestnikiem konferencji OBWE. Są też skany dokumentów potwierdzających, że organizacja oficjalnie uczestniczyła w konferencjach OBWE.

1) Co ma wspólnego OBWE z ONZ?
2) W jaki sposób fakt, że WTS wysyła swoich przedstawicieli na zgromadzenia OBWE łączy ich z ONZ?
3) Jaki jest cel The Human Dimension Implementation Meeting, odbytego w Warszawie w 2017, na które WTS wysłał swoich przedstawicieli, co jest przedstawiane jako dowód koronny ws. tego, że WTS jest "członkiem ONZ"?
4) Jeżeli uczestnictwo w zgromadzeniach OBWE jest traktowane jako naruszenie neutralności WTS-u, to czy tak samo można zinterpretować ich działania w ETPC?
5) Jakie są różnice między OBWE a ETPC?


Michelangelo

  • Gość
Odp: Wielki ucisk po raz drugi + WTS nadal w ONZ
« Odpowiedź #78 dnia: 05 Lipiec, 2018, 15:50 »


Wątpię Diotrefes żebyś otrzymał odpowiedzi. Lepiej atakować Świadków o wszystko.

Ostatnio mi kota rozjechało auto i myśle ze to wina tych okropnych świadków bo nie byli akurat na głoszeniu i nie uchronili mi kota :/ RIP


Offline Diotrefes

Odp: Wielki ucisk po raz drugi + WTS nadal w ONZ
« Odpowiedź #79 dnia: 05 Lipiec, 2018, 15:59 »
Jeśli się dobrze orientuję to dziś mamy 7 lipca 2018r. a nie 9 października 2001r.
Czy dobrze zrozumiałem, że jednak nie ma potwierdzenia na to, że obecnie WTS nie ma żadnych związków z ONZ.

To tak nie działa.

Mam nadzieję, że nie użyjesz tego fortelu, gdy policjant na twoje pytanie dot. podstawy prawnej kontroli na autostradzie odpowie: "Ustawa z dnia 20 czerwca 1997 - Prawo o ruchu drogowym".

Riposta w postaci: "Jeśli się dobrze orientuję, to dziś mamy 7 lipca 2018, a nie 20 czerwca 1997", może się mu nie spodobać.

Jeśli dysponujesz bardziej świeżym dokumentem, kasującym decyzję DPI, która weszła w życie 9 października 2001, to się nim podziel z nami. Wtedy przyznam ci rację. A teraz przyjmij fakty takie, jakimi są.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Wielki ucisk po raz drugi + WTS nadal w ONZ
« Odpowiedź #80 dnia: 05 Lipiec, 2018, 16:07 »
To tak nie działa.

Mam nadzieję, że nie użyjesz tego fortelu, gdy policjant na twoje pytanie dot. podstawy prawnej kontroli na autostradzie odpowie: "Ustawa z dnia 20 czerwca 1997 - Prawo o ruchu drogowym".

Riposta w postaci: "Jeśli się dobrze orientuję, to dziś mamy 7 lipca 2018, a nie 20 czerwca 1997", może się mu nie spodobać.

Jeśli dysponujesz bardziej świeżym dokumentem, kasującym decyzję DPI, która weszła w życie 9 października 2001, to się nim podziel z nami. Wtedy przyznam ci rację. A teraz przyjmij fakty takie, jakimi są.
Przykład dla przedszkolaka. Ja zadałem proste merytoryczne, w moim mniemaniu, pytanie na Twoje precyzyjne stwierdzenie: Gdzie jest takowe potwierdzenie, że obecnie WTS nie ma żadnych związków z ONZ? Nie dysponuję dokumentami. Dokument na który powoływałeś się twierdząc o obecnej neutralności WTS ma prawie 17 lat. "Bóg jedyny" wie co się przez ten czas dzieje na linii WTS-organizacje powiązane z ONZ. Broniłeś neutralności WTS więdz myślałem, że masz na to żelazne dowody, a przydałyby mi się takie  ;)


Offline ewa11

Odp: Wielki ucisk po raz drugi + WTS nadal w ONZ
« Odpowiedź #81 dnia: 05 Lipiec, 2018, 16:16 »
1) Co ma wspólnego OBWE z ONZ?

5) Jakie są różnice między OBWE a ETPC?

Przynajmniej na te dwa pytania postaram się szybko odpowiedzieć. Odpowiedż na pytanie pierwsze: obydwie organizacje powstały na podstawie Karty Narodów Zjednoczonych, jednak ONZ jest organizacją zajmującą się bezpieczeństwem na świecie (czy skutecznie, to już inna kwestia), a OBWE bezpieczeństwem w Europie (też można dyskutować, czy skutecznie).

Odpowiedź na pytanie piąte: OBWE to organizacja międzynarodowa, zajmuje się bezpieczeństwem w Europie (jak wspomniałam wyżej), jej członkami są państwa.

ETPC to sąd międzynarodowy, składający się z sędziów, do którego mogą składać skargi obywatele państw, które podpisały Europejską Konwencję Praw Człowieka. Żeby złożyć skargę do ETPC, trzeba najpierw wyczerpać drogę krajową, to znaczy, że w kraju nie ma gdzie się już odwołać od niekorzystnego orzeczenia. ETPC mie zmienia orzeczeń krajowych, orzeka tylko, czy przy ich wydawaniu naruszono Europejską Konwencję Praw Człowieka, czy nie.

To tak na szybko. Pozdrawiam.


Offline Diotrefes

Odp: Wielki ucisk po raz drugi + WTS nadal w ONZ
« Odpowiedź #82 dnia: 05 Lipiec, 2018, 16:19 »
Przykład dla przedszkolaka. Ja zadałem proste merytoryczne, w moim mniemaniu, pytanie na Twoje precyzyjne stwierdzenie: Gdzie jest takowe potwierdzenie, że obecnie WTS nie ma żadnych związków z ONZ? Nie dysponuję dokumentami. Dokument na który powoływałeś się twierdząc o obecnej neutralności WTS ma prawie 17 lat. "Bóg jedyny" wie co się przez ten czas dzieje na linii WTS-organizacje powiązane z ONZ. Broniłeś neutralności WTS więdz myślałem, że masz na to żelazne dowody, a przydałyby mi się takie  ;)

Nikogo nie broniłem.
Po prostu nie lubię jak ktoś przeinacza fakty.

Nie wiem czego oczekujesz.
Co tydzień ONZ ma publikować dokument, w którym będzie napisane, że WTS nie jest NGO współpracującym z ONZ?

Zachodzę w głowę co jeszcze może pomóc mi wyjaśnić ci tę kwestię.
Poniżej wyszukiwarka organizacji pozarządowych współpracujących z Organizacją Narodów Zjednoczonych:
http://esango.un.org/civilsociety/displayConsultativeStatusSearch.do?method=search&sessionCheck=false

Powodzenia w poszukiwaniach.


Michelangelo

  • Gość
Odp: Wielki ucisk po raz drugi + WTS nadal w ONZ
« Odpowiedź #83 dnia: 05 Lipiec, 2018, 16:20 »
Przynajmniej na te dwa pytania postaram się szybko odpowiedzieć. Odpowiedż na pytanie pierwsze: obydwie organizacje powstały na podstawie Karty Narodów Zjednoczonych, jednak ONZ jest organizacją zajmującą się bezpieczeństwem na świecie (czy skutecznie, to już inna kwestia), a OBWE bezpieczeństwem w Europie (też można dyskutować, czy skutecznie).

Odpowiedź na pytanie piąte: OBWE to organizacja międzynarodowa, zajmuje się bezpieczeństwem w Europie (jak wspomniałam wyżej), jej członkami są państwa.

ETPC to sąd międzynarodowy, składający się z sędziów, do którego mogą składać skargi obywatele państw, które podpisały Europejską Konwencję Praw Człowieka. Żeby złożyć skargę do ETPC, trzeba najpierw wyczerpać drogę krajową, to znaczy, że w kraju nie ma gdzie się już odwołać od niekorzystnego orzeczenia. ETPC mie zmienia orzeczeń krajowych, orzeka tylko, czy przy ich wydawaniu naruszono Europejską Konwencję Praw Człowieka, czy nie.

To tak na szybko. Pozdrawiam.

Ewa te 5 pytań to pewien ciąg logiczny, wybranie dwóch z nich i odpowiedz na nie, jest ciut bezsensowna. Towarzysz Diotrefes chciał pokazać ze dziś WTS nie ma nic wspólnego z ONZ.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Wielki ucisk po raz drugi + WTS nadal w ONZ
« Odpowiedź #84 dnia: 05 Lipiec, 2018, 16:22 »
Ostatnio mi kota rozjechało auto i myśle ze to wina tych okropnych świadków bo nie byli akurat na głoszeniu i nie uchronili mi kota :/ RIP

...

Ewa te 5 pytań to pewien ciąg logiczny, wybranie dwóch z nich i odpowiedz na nie, jest ciut bezsensowna. Towarzysz Diotrefes chciał pokazać ze dziś WTS nie ma nic wspólnego z ONZ.
Świeć panie nad duszą Twojego Kota. A jakiego wyznania był kot. Czy był kociej wiary? Chyba tylko wtedy świadkowie mogliby go chronić, bo jeśli to był kot odstępca to by z nim nawet nie jadali.  ;)
...
A sensowne jest twierdzenie, że mając z czymś związek pośredni nie ma się z tym czymś nic wspólnego? To tylko pytanie - ja się tu uczę logicznego myślenia  ;)
« Ostatnia zmiana: 05 Lipiec, 2018, 16:26 wysłana przez DeepPinkTool »


Offline Diotrefes

Odp: Wielki ucisk po raz drugi + WTS nadal w ONZ
« Odpowiedź #85 dnia: 05 Lipiec, 2018, 16:26 »
Świeć panie nad duszą Twojego Kota. A jakiego wyznania był kot. Czy był kociej wiary? Chyba tylko wtedy świadkowie mogliby go chronić, bo jeśli to był kot odstępca to by z nim nawet nie jadali.  ;)

Rozumiem, że już tyle zostało ci do powiedzenia ws. powiązań WTS-u z ONZ.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Wielki ucisk po raz drugi + WTS nadal w ONZ
« Odpowiedź #86 dnia: 05 Lipiec, 2018, 16:28 »
Rozumiem, że już tyle zostało ci do powiedzenia ws. powiązań WTS-u z ONZ.
Infantylna uwaga. Tyle miałem do powiedzenia na temat kota.


Offline Diotrefes

Odp: Wielki ucisk po raz drugi + WTS nadal w ONZ
« Odpowiedź #87 dnia: 05 Lipiec, 2018, 16:32 »
Infantylna uwaga.

Nie była dopóki nie zedytowałeś swojej wiadomości po tym, jak tobie odpisałem.

A sensowne jest twierdzenie, że mając z czymś związek pośredni nie ma się z tym czymś nic wspólnego? To tylko pytanie - ja się tu uczę logicznego myślenia  ;)

Gdybyś odpalił tę wyszukiwarkę, to zobaczyłbyś komunikat wyszczególniony czerwonym kolorem:
Cytuj
A profile in this database and on this website does not in and of itself connote any affiliation with the United Nations, unless such affiliation is expressly indicated, i.e., by identifying the type of ECOSOC consultative status held by an NGO.

Pomijając fakt, że ta baza NGO w ogóle nie zawiera informacji o WTS...


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Wielki ucisk po raz drugi + WTS nadal w ONZ
« Odpowiedź #88 dnia: 05 Lipiec, 2018, 16:40 »
Nie była dopóki nie zedytowałeś swojej wiadomości po tym, jak tobie odpisałem.

Gdybyś odpalił tę wyszukiwarkę, to zobaczyłbyś komunikat wyszczególniony czerwonym kolorem:
Pomijając fakt, że ta baza NGO w ogóle nie zawiera informacji o WTS...
Uwaga Twoja dotyczyła mojego wpisu na temat świadków i kota i nie dotyczyła WTS-ONZ. W moim mniemaniu była infantylna bez względu na to czy zedytowałem czy nie swoją wiadomość, gdyż jej zedytowanie nic nie zmieniło w treści o kocie.

Komunikat na który kierujesz uwagę nie potwierdza związków z ONZ ani nie wyklucza bezwzględnie tegoż.

Już chyba uzyskałem odpowiedź na to o co pytałem. Na podstawie cytatu z Kryzysu Sumienia nie wynika że WTS nie ma obecnie związków z ONZ.


Offline Diotrefes

Odp: Wielki ucisk po raz drugi + WTS nadal w ONZ
« Odpowiedź #89 dnia: 05 Lipiec, 2018, 16:45 »
Dlatego też posiłkowałem się oficjalnymi źródłami pochodzącymi z samego ONZ-u oraz logiką administracyjną dot. wydawania postanowień oraz ich kasowania.

Mam nadzieję, że teraz masz pełny podgląd na sprawę i jej stan obecny.