Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Co z forum? Sezon ogórkowy,urlop,inne powody..  (Przeczytany 25203 razy)

BetMen

  • Gość
Co z forum? Sezon ogórkowy,urlop,inne powody..
« dnia: 03 Lipiec, 2018, 13:16 »
Od jakiegoś czasu zauważam mało aktywność użytkowników forum,czy to jest spowodowane?
Rozumiem że mamy sezon wakacyjny i wielu z Was wypoczywa,w różny sposób!  8-)
Jednak wydaje mi się,że jak nie będziemy pisać o swoich odczuciach,to pogrążymy się w marazm...
Mnie już chyba się to udziela,bo cały czas toczę wewnętrzny bój o swoje miejsce w szeregu i dalszy rozwój wypadków  :-[
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec, 2018, 13:23 wysłana przez BetMen »


Offline Roszada

Odp: Co z forum? Sezon ogórkowy,urlop,inne powody..
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lipiec, 2018, 13:22 »
Wręcz przeciwnie.
Dziś przekroczymy rekord całoroczny za rok 2017, a mamy dopiero 3 dni po półroczu 2018 r.
W wakacje zawsze większy luzik. Ludzie odpoczywają i wyjeżdżają.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Co z forum? Sezon ogórkowy,urlop,inne powody..
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Lipiec, 2018, 13:25 »
W czerwcu na forum napisano ponad 4 tysiące wiadomości, więc mniej więcej tyle, ile dotychczas. Fakt, że są mniej i bardziej aktywne dni, bo czasem dzieje się coś ciekawego albo ktoś zapoda interesujący temat, a w inne dni nie, więc nie ma o czym dyskutować. Inna sprawa, że faktycznie w wakacje wielu pewnie chce odpocząć również od spraw związanych z WTS-em.

Jak chcesz wywołać większą aktywność na forum to załóż jakiś interesujący wątek, a na pewno znajdziesz partnerów do dyskusji :).


Offline Roszada

Odp: Co z forum? Sezon ogórkowy,urlop,inne powody..
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Lipiec, 2018, 13:27 »
Nie dość że wakacje to i Mundial w Rosji. :)


Offline salvat

Odp: Co z forum? Sezon ogórkowy,urlop,inne powody..
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Lipiec, 2018, 13:28 »
Takie życie. Zawsze można do kogoś się odezwać na PW.  ;)
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Roszada

Odp: Co z forum? Sezon ogórkowy,urlop,inne powody..
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Lipiec, 2018, 13:42 »
Wręcz przeciwnie.
Dziś przekroczymy rekord całoroczny za rok 2017, a mamy dopiero 3 dni po półroczu 2018 r.
W wakacje zawsze większy luzik. Ludzie odpoczywają i wyjeżdżają.

A słowo ciałem się stało:  :)

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/ogolnie-o-forum/2017-rok-100-milionow-wejsc/msg143304/?topicseen#msg143304


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Co z forum? Sezon ogórkowy,urlop,inne powody..
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Lipiec, 2018, 15:22 »
moje trzy grosze:
Jak widać, na NASZYM FORUM, tych liczb nie można ukryć czy podważyć - świadczą same przez Się, wobec prawdziwych dowodów, faktów przedstawianych tutaj- przeciwko zakłamanej wiedzy i okrutnemu postępowaniu (Ww)  - ''Światło coraz jaśniej świeci'' i niech świeci, nadal coraz jaśniej dla przebudzenia tych, którzy zostali zwiedzeni przez amerykańską sektę.


BetMen

  • Gość
Odp: Co z forum? Sezon ogórkowy,urlop,inne powody..
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Lipiec, 2018, 15:52 »
moje trzy grosze:
Jak widać, na NASZYM FORUM, tych liczb nie można ukryć czy podważyć - świadczą same przez Się, wobec prawdziwych dowodów, faktów przedstawianych tutaj- przeciwko zakłamanej wiedzy i okrutnemu postępowaniu (Ww)  - ''Światło coraz jaśniej świeci'' i niech świeci, nadal coraz jaśniej dla przebudzenia tych, którzy zostali zwiedzeni przez amerykańską sektę.
Tyle że wejścia to jedno,a aktywność to drugie...
Właśnie jw.org chwali się że stronę odwiedza miliony użytkowników,ale w większości to SJ i zainteresowani!
Żeby coś miało siłę przebicia musi żyć,funkcjonować nawet w czasie urlopu czy mundialu,a tu zdecydowanie aktywność użytkowników spadła...
A właśnie chyba chodzi o przebudzenie!?  ;)


Offline HARNAŚ

Odp: Co z forum? Sezon ogórkowy,urlop,inne powody..
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Lipiec, 2018, 16:43 »
Jeśli ktoś upaja się liczbami a nie dostrzega panującej tendencji wśród użytkowników to kończy jak reprezentacja Niemiec 77% posiadania piłki a  z mundialu odpadają. Tylko , że Niemcy się podniosą a tu mam poważne obawy o losy a podpieranie się cyferkami to tylko mydlenie oczu. Na czacie też ostatnio tylko : dzień dobry się pojawia , ale zawsze można sobie tłumaczyć , że wakacje , że mundial , ze wszystko OK. Ale co ja tam mogę wiedzieć jako skromny menadżer  , dużej ogólnopolskiej firmy .


Offline Proctor

Odp: Co z forum? Sezon ogórkowy,urlop,inne powody..
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Lipiec, 2018, 17:30 »
Jeśli ktoś upaja się liczbami a nie dostrzega panującej tendencji wśród użytkowników to kończy jak reprezentacja Niemiec 77% posiadania piłki a  z mundialu odpadają. Tylko , że Niemcy się podniosą a tu mam poważne obawy o losy a podpieranie się cyferkami to tylko mydlenie oczu. Na czacie też ostatnio tylko : dzień dobry się pojawia , ale zawsze można sobie tłumaczyć , że wakacje , że mundial , ze wszystko OK. Ale co ja tam mogę wiedzieć jako skromny menadżer  , dużej ogólnopolskiej firmy .
Nie dodałeś: z domem, jachtem, mercedesem klasy S teściowa psem kotem, 1 papużką nierozłączką hodowlą świń i królików drugą młodszą żoną-jak na razie.😆😅😉😂😂


Offline Roszada

Odp: Co z forum? Sezon ogórkowy,urlop,inne powody..
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Lipiec, 2018, 18:07 »
Cytuj
Jeśli ktoś upaja się liczbami a nie dostrzega panującej tendencji wśród użytkowników
Ja na swoim przykładzie nie widzę różnic i tendencji. :)
Nie patrzę kto odchodzi i czemu, a ciesze się z każdego co przychodzi. :)


Offline Disorder

Odp: Co z forum? Sezon ogórkowy,urlop,inne powody..
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Lipiec, 2018, 18:48 »
Mam nadzieję, że to cisza przed burzą  ;)

Forum czytam parę lat i mam wrażenie, że latem zawsze był mniejszy ruch chyba, że WTS opublikował lub zrobił coś kontrowersyjnego.


Offline prot

Odp: Co z forum? Sezon ogórkowy,urlop,inne powody..
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Lipiec, 2018, 18:49 »
Harnaś, lubiłem Ciebie czytać, ale teraz chyba słonko Ci mocniej przygrzewa. Pozdr.


Offline Roszada

Odp: Co z forum? Sezon ogórkowy,urlop,inne powody..
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Lipiec, 2018, 18:58 »
Mam nadzieję, że to cisza przed burzą  ;)

Forum czytam parę lat i mam wrażenie, że latem zawsze był mniejszy ruch chyba, że WTS opublikował lub zrobił coś kontrowersyjnego.
Masz rację!

2017 wglądy na forum:

czerwiec 782 586
lipiec      821 611
sierpień  822 586

listopad  989 244
grudzień  1 241 967


Offline ZłoteDziecko

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 158
  • Polubień: 640
  • "Jestem wierzący, wierzę w siebie"
Odp: Co z forum? Sezon ogórkowy,urlop,inne powody..
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Lipiec, 2018, 21:32 »
Gdy forum powstawało (czytam je od 2016 roku, czyli nie od samego początku) pojawiały się tutaj wszystkie najważniejsze tematy: skandal z pedofilia, procesy sądowe, ONZ,  wątki o roku 607, o krwi lub o finansach strażnicy. Zostały one przedyskutowane na wszystkie możliwe sposoby i się po prostu wyczerpały.

Ciekawe były dla mnie wątki o wybudzeniu osób które wówczas były starszymi tak jak ja. Czytałem z zapartym tchem to co o sobie pisał Kaiser albo inni.

Od jakiegoś czasu pojawiają się tutaj tematy trochę (sorry) z dupy. Pisanie o tym co mną kierowało ze ubiegałem się o przywilej (sic!) porządkowego (yyy! Serio?) albo jakieś wyimaginowane historie o namawianiu do brania kredytu na  organizacje  nie są warte mojej uwagi, są infantylne i mało poważne. .

Może wakacje, a może taki trend na najbliższy czas.

Ale uwaga! Nasza mateczka organizacja na pewno nie pozwoli nam się nudzić dłuższy czas. Jestem pewien ze da nam jeszcze wiele ciekawych tematow do poważnej dyskusji.
Panie Boże daj mi nowy software..