Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pożegnanie  (Przeczytany 6208 razy)

Offline Bożydar

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Maj, 2018, 13:12 »
Nie obrażam się, bo nie skreśliłem forum. Uważam, że jest potrzebne, ale nie koniecznie wszystkie wątki pomogą polepszyć jakość życia i zachowania odwiedzającym.

Sam celuję teraz w swój kanał na YT o czym myślałem już długo przed wykluczeniem. Przez to może być problem z jednoczesnym udziałem w innych wątkach niż ten, który założyłem o swoim wyjściu.

Roszada, jesteś niezastąpiony w wyszukiwaniu bubli w publikacjach WTS - tak trzymaj. Reszta to sprawy między tobą a innymi.
Inni są często dla nas lustrem i pomagają nam zobaczyć co możemy w sobie polepszyć. :) Wierzę, że każdy może pójść na jakiś kompromis, ze mną włącznie.
Wczoraj widziałem film nowego JuTubera i on powiedział coś co mi pomogło jeszcze lepiej zrozumieć ważną kwestię.
"Zbyt często po wygraniu w dyskusji traciłem człowieka".
Jakie to prawdziwe...  Tak jakoś zebrało mi się na refleksje. Pozdrawiam


Offline Safari

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Maj, 2018, 13:42 »
Ja uwazam ze forum nabiera rumiencow. Nie moze byc zawsze slodko i Milo. Tak po prostu grupy nie dzialaja. SA kryzysy. A mozemy z nich wyjsc slabsi albo mocniejsci.

Swego czasu mialam wrazenie, ze forum jest bardzo pro-religijne. I wtedy prawie nie zabieralam glosu, Bo mnie sprawy dotyczace pochodzenia Jesusa I jego milosci itp nie interesuja.

Ale ostatnio watek mi sie podobal - ten ktory zalozyl Yagr o tym dlaczego ludzie wierza w ewolucje. Ludzie pisza, co mysla a inni moga przeczytac i wyciagnac swoje wnioski.
I dlatego uwazam wazna jest roznorodnosc I ciesze sie, ze slychac troche wiecej tez tej drugiej strony.

"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Maj, 2018, 14:25 »
Chłopaki wątek nie jest o Was, tylko o kimś innym, wiec proszę, żebyście to uszanowali :).


Offline salvat

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Maj, 2018, 14:31 »
"nadszedłczas" już się pożegnał.
Podał przyczyny co zaowocowało naturalną koleją rzeczy dyskusją powiązaną z motywami odejścia.
Po prostu wypłynął po raz kolejny niewygodny dla niektórych temat i teraz to oczywiste, że każda ze stron próbuje się bronić.
Poza tym cytowanie wypowiedzi z czatu wyrwanych z kontekstu jest po prostu niskich lotów.

Każdy z nas jest inny. Czy mimo różnic nie możemy się szanować i zwyczajnie rozmawiać?
Wygląda na to, że nie. Zawsze bowiem pojawia się jednostka lub grupa, która pragnie chwały nie patrząc na skutki.
« Ostatnia zmiana: 31 Maj, 2018, 15:19 wysłana przez salvat »
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Maj, 2018, 17:55 »
Ja tam nie patrzę na malkontentów. :-\
Mam na kilka dni do wstawiania w wątku "z Archiwum jw.org"  i kwita.
Nie dla malkontentów, to dla przyszłych forumowiczów. :)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Maj, 2018, 20:57 »

W niebie jest wycieczka. Piotr oprowadza zwiedzających po długim korytarzu z niezliczoną ilością drzwi i opowiada: "tutaj mamy katolików, tutaj przebywają baptyści, tu zielonoświątkowcy...". Przed podejściem do kolejnych drzwi zatrzymuje się i zwraca do grupy: "teraz poproszę wszystkich o zachowanie ciszy" i przechodzą dalej. Jeden ze zwiedzających pyta: "Piotrze, o co chodzi z tymi drzwiami?" - "A widzisz, tam siedzi 144 tysiące Świadków Jehowy, ale oni są przekonani, że są tu sami" :)


    A na dole..jakie datki, takie chatki.  ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline HARNAŚ

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 09:09 »
Zrób sobie przerwę , a potem pisz dalej , po co od razu rzucać wszystko.


Offline Sebastian

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 10:19 »
jak skończyła się sprawa?
czy "nadszedłczas" na odejście nadszedłczasa, czy jednak jeszcze nie nadszedł?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Proctor

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 14:18 »
jak skończyła się sprawa?
czy "nadszedłczas" na odejście nadszedłczasa, czy jednak jeszcze nie nadszedł?
Ogarnie się, zrozumie i wróci :)


Offline nadszedłczas

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 16:03 »
Mœj post zniknáł, więc piszę jeszcze raz.Jestem znajomá"Nadszedłczas", który przez douczanie mu przez Roszadę odszedł z forum.Na tym forum dzieje się coś dziwnego, niektóre napastliwe posty Roszady zostały ukryte lub wykasowane,aby nie było śladu dowodu,oraz zniknáł mój post jako osoby broniácej "Nadszedłczas".Nie ma ich nawet na "cmentarzu".Ktoś się czegoś tu jednak boi.....?

Ps
I to tak ma wyglądać ten największy "fachowiec" od ŚJ, który na forum"pokonał"niepełnosprawnego" dokuczajác mu psychicznie?a tylko dlatego,iż ten ośmielił się spytać o temat , który nie był w obszarze zainteresowań "fachowca".walka została wygrana jednogłośnie przez "fachowca".....walkowerem!"Aplauz","medal","gratulacje" za "bohaterská" postawę "fachowca".i niech nikt nie ośmieli nazwać to "bohaterstwo"żenadá....
Jednego tylko nie rozumiem,jak z takim dorobkiem w zakresie ŚJ i trzeba przyznać,że i bycie cenionym autorytetem w tej tematyce,można posiadać całkiem odmienne drugie oblicze, które nie pozwala nawet na zwykłe ludzkie słowo: przepraszam.Ośmielam się tym razem nazwać rzecz po imieniu:ŻENADA!!!


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 16:19 »
Mœj post zniknáł, więc piszę jeszcze raz.Jestem znajomá"Nadszedłczas", który przez douczanie mu przez Roszadę odszedł z forum.Na tym forum dzieje się coś dziwnego, niektóre napastliwe posty Roszady zostały ukryte lub wykasowane,aby nie było śladu dowodu,oraz zniknáł mój post jako osoby broniácej "Nadszedłczas".Nie ma ich nawet na "cmentarzu".Ktoś się czegoś tu jednak boi.....?

Nie wiem o jakich postach mówisz. Nie widzę żadnego usuniętego postu z konta "nadszedłczas" w logu moderacji. Możesz powiedzieć konkretniej o jakie posty chodzi?


Offline nadszedłczas

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #26 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 18:23 »
Roszada w dalszym stopniu,po zaszczuciu swej ofiary używa wobec tej osoby obraźliwych określeń,nazwywajác swá ofiarę,w jego pożegnalnym wátku.....malkontentem!!!Dlaczego nie ma żadnej reakcji administratora!Dość tego,dość obrażania,dość poniżania!!!To jest karalne!!!Nie wykluczone,że ten przykry przypadek/(przypadki) będzie rozpatrywany od strony prawnej.Zbyt wiele  osób poniżał,a zgłaszajá się kolejni.Teraz zwykłe "przepraszam" nie wystarczy,skończyły się żarty!Utemperujemy "fachowca"...od poniżania!


Offline Sebastian

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #27 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 18:45 »
rozumiem że "nadszedłczas" na proces sądowy przeciwko Roszadzie? ;)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Proctor

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #28 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 19:09 »
Roszada w dalszym stopniu,po zaszczuciu swej ofiary używa wobec tej osoby obraźliwych określeń,nazwywajác swá ofiarę,w jego pożegnalnym wátku.....malkontentem!!!Dlaczego nie ma żadnej reakcji administratora!Dość tego,dość obrażania,dość poniżania!!!To jest karalne!!!Nie wykluczone,że ten przykry przypadek/(przypadki) będzie rozpatrywany od strony prawnej.Zbyt wiele  osób poniżał,a zgłaszajá się kolejni.Teraz zwykłe "przepraszam" nie wystarczy,skończyły się żarty!Utemperujemy "fachowca"...od poniżania!
Ty tak na poważnie?😕


Offline leniuch

Odp: Pożegnanie
« Odpowiedź #29 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 19:20 »
Nie będę Cię zatrzymywał, bo mnie chciałeś wyganiać, a teraz sam spadasz.

Chciałem o nadszedłczas poczytać sobie, ale niewiele o sobie napisał:

Nawet nie wiem czy exŚJ? :-\
A 32 posty napisał.

post pod postem w ciągu 4 minut na temat małej ilości postów kolegi  ;D Roszada nie nabijaj bo i tak nikt Cię nie dogoni  :P swoją drogą złamany 10 punkt regulaminu  ;D prokurator będzie wnioskował w procesie o 2 warny i moderację w zawieszeniu na rok  8-)