Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Byłam Świadkiem Jehowy - wywiad na Youtubie  (Przeczytany 27790 razy)

Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Byłam Świadkiem Jehowy
« Odpowiedź #45 dnia: 31 Maj, 2018, 22:13 »

A ja doskonale pamiętam podobne wypowiedzi z 1989 i 1990 i 1991 które w formie ustnej padały na tyle często, że wiele osób w zborze szykując się do kolejnych kampanii z traktatami zastanawiało się na głos czy to już ostatnia kampania i czy wielki ucisk nie rozpocznie się za kilka miesięcy.

  Chorzów na koniec trzydniowego zgromadzenia z mównicy pada..zobaczcie kochani co się dzieje ( strajki w Polsce) czyżby Jehowa wybrał sobie nasz kraj jak ten jedyny? Być może za rok się już tutaj nie spotkamy, a wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują..

Brawa, och i ach...
A ja jako młode dziewczę wracając do domu autokarem z paniką patrzyłam na każdy patrol MO.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Trinity

Odp: Byłam Świadkiem Jehowy
« Odpowiedź #46 dnia: 31 Maj, 2018, 22:29 »
Pierwsze zaręczyny na forum z pomocą filmu z YT i randomowej laski pytającej o pierścionek? :D Brzmi jak przygoda!

no nie wytrzymam kaiser soze jest zazdrosny!!!

Dianne buźkę masz charekterną
tak mogłaś wdziać szpilki, ale spokojnie dojrzejesz do tego
skarpetki miałaś każdą inną?
szkoda że ja taka nie byłam w twoim wieku


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Byłam Świadkiem Jehowy
« Odpowiedź #47 dnia: 31 Maj, 2018, 22:39 »
no nie wytrzymam kaiser soze jest zazdrosny!!!

W sumie nie jarzę....


Offline Dianne

Odp: Byłam Świadkiem Jehowy
« Odpowiedź #48 dnia: 31 Maj, 2018, 22:45 »
Tak, dwie inne. Zawsze tak noszę, szkoda życia na szukanie par :D
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline donadams

Odp: Byłam Świadkiem Jehowy
« Odpowiedź #49 dnia: 31 Maj, 2018, 22:50 »
Dlatego ja kupuje tylko czarne, ale z bliska i tak widać że nie do pary
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Estera

Odp: Byłam Świadkiem Jehowy
« Odpowiedź #50 dnia: 31 Maj, 2018, 22:53 »
Dianne co tak miętoliłaś na serdecznym paluszku? pierścionek zaręczynowy?
bo nie podejrzewam cię o obrączkę
   Trinity.
   Obrączka była na paluszku drugiej rączki.
   A propos wywiadu, konkretny.

   Poruszył najistotniejsze sprawy dotyczące tej sekty.
   Pozycja kobiet w tej sekcie, dobrze, że została poruszona, zerwane więzi rodzinne, pedofilia i sposób jej załatwiania.
   Super.

   I tak na marginesie.
   Ok. 18:30 było ponad 5 tys. wejść, teraz jest prawie 74 tys. wejść.
   Dobra robota, Nadarzyn ma się czym wściekać.
   Stołeczki pod dupką pieką.
   :D :D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Roszada

Odp: Byłam Świadkiem Jehowy
« Odpowiedź #51 dnia: 31 Maj, 2018, 23:01 »
No nie wiem Soze. Zaręczynowy? :D
Ja już coś prorokowałem, pisząc na PM: pozdrowienia dla małżonka. :)


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Byłam Świadkiem Jehowy
« Odpowiedź #52 dnia: 31 Maj, 2018, 23:58 »
Jest na wykopie na pierwszej stronie :)
https://www.wykop.pl/link/4340657/jak-wyglada-zycie-swiadkow-jehowy-7-metrow-pod-ziemia/

Obejrzałem wywiad i jestem pod wrażeniem.
Super wypadłaś!
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec, 2018, 07:48 wysłana przez P »


Offline patulinka

Odp: Byłam Świadkiem Jehowy
« Odpowiedź #53 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 03:18 »
Dopiero teraz obejrzałam, bardzo fajny wywiad.
Dianne ale z Ciebie śliczna dziewczyna!!
Jeśli coś Ci w życiu nie idzie i wpadasz pyskiem w błoto, to musisz być jak dzik: pchać to błoto ryjem do przodu.


Offline Trinity

Odp: Byłam Świadkiem Jehowy
« Odpowiedź #54 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 05:31 »
W sumie nie jarzę....

spokojnie, nie musisz
kobiety widzą ostrzej


Offline dziewiatka

Odp: Byłam Świadkiem Jehowy
« Odpowiedź #55 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 06:08 »
Każde ujawnienie się w mediach byłego świadka wywołuje achy i ochy,podobnie jak na zgromadzeniach doświadczenia  a potem burza braw,dla świadka nawet na wylocie to tylko kichanie niezadowolonego za którym pewnie się coś kryje.Na pewno nie wywoła trzęsienia ziemi w zborach.Nie jestem pewien czy nawet gdy ktoś zobaczy ten wywiad to go wysłucha.Starsze osoby uznają ,że bohaterka była niestosownie ubrana co na pewno oznacza lekceważący stosunek do słuchaczy więc nie warto jej słuchać.A tam a ty cicho być, czepiasz się jak byś ciągle był zabetonowanym strasznym .Dziewczyna się postarała i należy chwalić za odwagę a nie szukać dziury w całym betonie jeden. W sumie dobrze .


Offline HARNAŚ

Odp: Byłam Świadkiem Jehowy
« Odpowiedź #56 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 09:01 »
Kolega z pracy dzisiaj przesłał mojej żonie na telefon cały wywiad. Mówi , że nic nowego sie nie dowiedział , bo to wszystko zna ode mnie ale uznał , że dobrze , że takie wywiady się ukazują pod kątem  ludzi nie znających tematu świadków. Swoją szosą to po pracy jest taksówkarzem i czasami zdarza mu się podwozić świadków. Pyta wtedy o wykluczenie , dlaczego tak się dzieje i dostaje odpowiedź , że dlatego są wykluczenia , bo te osoby zrobiły coś bardzo złego.
- To nie prawda , bo znam dwie osoby , które nie zgadzają się ze zmiennymi naukami waszego przywództwa , nie zrobiły poza tym nic niestosownego , a nikt od was nie mówi im dzień dobry , to chore nie sądzi pan?


Offline Rajski Ptak

Odp: Byłam Świadkiem Jehowy
« Odpowiedź #57 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 09:28 »
Obejrzelismy wczoraj , naprawdę Dianne byłaś opanowana i rzeczowa. Można powiedzieć, że to było przedstawienie ORGa w pigułce. BRAWO! 😊
"Gdy mówisz prawdę, nie potrzebujesz sobie niczego przypominać."- Mark Twain


Offline Roszada

Odp: Byłam Świadkiem Jehowy
« Odpowiedź #58 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 10:03 »
Każde ujawnienie się w mediach byłego świadka wywołuje achy i ochy,podobnie jak na zgromadzeniach doświadczenia  a potem burza braw,dla świadka nawet na wylocie to tylko kichanie niezadowolonego za którym pewnie się coś kryje.Na pewno nie wywoła trzęsienia ziemi w zborach.Nie jestem pewien czy nawet gdy ktoś zobaczy ten wywiad to go wysłucha.Starsze osoby uznają ,że bohaterka była niestosownie ubrana co na pewno oznacza lekceważący stosunek do słuchaczy więc nie warto jej słuchać.A tam a ty cicho być, czepiasz się jak byś ciągle był zabetonowanym strasznym .Dziewczyna się postarała i należy chwalić za odwagę a nie szukać dziury w całym betonie jeden. W sumie dobrze .
Dziewiatka, ale to nie jest wywiad dla ŚJ, ale dla szeroko pojętego społeczeństwa!
Rozumiesz?
ŚJ nie wolno tego oglądać, o czym sam wiesz.
Ty wszystko oceniasz, a co by powiedzieli o tym ŚJ.
Czy ŚJ są sędziami całego świata? Wg CK tak, Ty zaś wpadłeś w ten tok myślenia.
Jesteś tu, jak zauważyłem, największym sceptykiem.
Dla takich, najlepsze jest jw.org i wywiady z CK. :)


Offline lukier

Odp: Byłam Świadkiem Jehowy
« Odpowiedź #59 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 10:56 »
Świetnie wypadłaś Dianne, byłaś bardzo autentyczna, choć widać, że musiało Cie to sporo kosztować, szczególnie z fragmentu w którym mówisz o rodzicach. Podziwiam za odwagę w tak młodym wieku, mam nadzieje że radzisz sobie ze wszystkim dobrze.